Witaj,

jestem Pati.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

Jak w 10 minut uwolnić SILNE EMOCJE z ciała.

Większość kobiet nie wie jak radzić sobie z silnymi emocjami i dlatego popełniają ten błąd, że analizują swoje emocje, zamiast je fizycznie rozładować. W rezultacie skazują siebie na godziny a niekiedy nawet dni i tygodnie cierpienia, kiedy zatrzymana energia utyka w ciele powodując trudny do zniesienia, emocjonalny ból.

Silne, nieprzyjemne emocje, które odczuwasz to energia zamknięta w Twoim ciele. Kiedy ją uwolnisz, emocje przepłyną a Ty na nowo zaczniesz odczuwać radość, spokój i dobrostan.

W tym wideo pokazuję prostą technikę, dzięki której w niecałe 10 minut będziesz mogła uwolnić z ciała nawet bardzo intensywne emocje. A to oznacza konkretne godziny cierpienia mniej.

Jest to technika, której używamy w Roku Przebudzenia – moim rocznym programie online dla budzących się kobiet, do którego obecnie nie można niestety dołączyć. Aby jako pierwsza dowiedzieć się o starcie naboru do kolejnej edycji Rok Przebudzenia 2021 (który rusza w październiku 2020) oraz już teraz otrzymać bezpłatny trening, zapisz się na stronie: https://patigarg.pl/rokprzebudzenia/

A po obejrzeniu wideo zapraszam Cię do podzielenia się w komentarzu jakie emocje chciałabyś uwolnić z ciała i czy masz jakieś pytania do tej techniki. 

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

4 komentarze

  1. dziękuję????cudna technika (ja ją znałam jako wytrzasanie antylopy po ucieczce przed lwem????,wiesz lew goni antylope ????a ona uchodzi z życiem i ten strach wstrząsa za krzakami???????? tak się trzesie-na filmach czasami to pokazuja )
    Ty Patrycjo jesteś taka emanująca Dobrem i Łagodnością. Pozdrawiam serdecznie❤❤

    • Wspaniale, bardzo się cieszę, fajna nazwa ????

  2. Witaj Droga Pati,tak jestem wściekła na tego korona wirusa. jestem wściekła ze zmuszono mnie do siedzenia w domu a właściwie mój strach przed chorobą. Doskwiera mnie ta izolacja, robię co mogęaby sobie zapełnić ten czas.Jednak i tak zostaje mi parę godzin z którymi nie wiem co zrobić.
    Dziękuję za tą wiadomość i serdecznie pozdrawiam Grażyna

  3. Dzięki. Serducho dla Ciebie

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.