Witaj Kochana,

Nazywam się Pati Garg i wspieram kobiety na ścieżce przebudzenia. Jestem przewodniczką kobiet po ich wewnętrznym świecie. Pomagam spojrzeć poza iluzje umysłu i odkrywać Prawdę o sobie. Pokazuję jak my sami stwarzamy własne cierpienie i jak możemy się przebudzić do prawdziwe błogiego, spełnionego życia.

Metody, którymi pracuję obejmują medytację, wewnętrzne dociekanie, obserwowanie siebie, pracę z ciałem, praktyki tantryczne, techniki Gestalt, mindfullness, intuicyjne pisanie, pracę z podświadomym umysłem, Zen Coaching, Core Transformation, Wholeness Process. 

Łączę metody klasycznej psychologii z podejściem Wschodu. Moje podejście nie jest oparte na żadnej religii, a jedynie na indywidualnej ścieżce eksploracji i samourzeczywistnieniu wynikającym nie z narzuconej wiedzy, ale samopoznania.

Moi nauczyciele to: Satya Narayan Goenka, Eckhart Tolle, Almaas, Michael Singer, Tine Vindelov, Ken Wilber, Abraham Hicks, Osho, Kare Landfald, Anthony de Mello, John Hawken, Dhyan Niten, Santoshi, Sarita, Joe Dispenza, Bruce Lipton, Vishen Lakhiani, Christie Sheldon, Marisa Peer, Michael Beckwith, Shashi Solluna, Giten Tonkov, Nitya i wielu, wielu innych wspaniałych nauczycieli, którzy inspirowali mnie i prowadzili na ścieżce mojego przebudzenia.

Esencją moich nauk jest wskazywanie na moc Świadomości, która jest w każdym z nas, która – kiedy jest przebudzona – uzmysławia nam naszą prawdziwą naturę i uwalnia nas od cierpienia.

Długo szukałam odpowiedzi na pytanie po co. Po co uczę? Po co się tym zajmuję? Po co mi to jest? To wymaga odwagi, to często konfrontuje mnie z moimi lękami, to naraża mnie na różne oceny i percepcje innych ludzi.

I wreszcie moja cudowna nauczycielka, Tine Vindelov, pomogła mi to rozpoznać. Robię to, bo to jest tym, kim jestem. To tak jak drzewo, które rośnie i wypuszcza liście, bo taka jest jego natura. Robię to, bo mnie samą to budzi każdego dnia, bo mnie samą to inspiruje, bo pomagając Tobie, pomagam także sobie.

Bo przecież jesteśmy w tym razem. Twoje przebudzenie budzi mnie, a moje budzi Ciebie.

Zapraszam Cię do wspólnej eksploracji i kreowania życia pełnego obecności, spokoju i szczęścia.

Moje Studentki o pracy ze mną

Pati daje siłę do bycia blisko siebie i pokazuje, że można i trzeba sięgać po marzenia naszej duszy aby rozgościć się wygodnie i z uśmiechem w spokojnym pełnym i obfitym życiu.Takim na które każda z nas zasługuje.

Dominika

Pati sprawia, że czuję się dobra taka, jaka jestem. Jest cudownym przewodnikiem na drodze miłości do siebie.

Magda

Doświadczenie i ukończone treningi

Ukończone cztery 10-dniowe kursy medytacji Vipassana;

Ponad 4 tysiące godzin medytacji – praktyki własnej;

Indywidualna praca z ponad 3 tysiącami kobiet;

10 lat doświadczenia zawodowego w profesjonalnym wspieraniu kobiet;

Roczne Podyplomowe Studium Trenerów Grupowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie – 2008/2009 r.

Roczna Szkoła Coachów w Grupie TROP prowadzona przez Dorotę Jakubowską i Jacka Jakubowskiego – 2010/2011 r.

Miesięczny stacjonarny kurs nauczycielski tantry Divine Alchemy prowadzony przez uznanych nauczycieli tantry, Shashi Sollunę or Dhyan Nitena – organizowany przez Tao Tantric Arts w wymiarze 160 godzin – marzec 2015 r.

Kurs Primal Therapy – 6 dni – w ośrodku Osho w Pune, w Indiach prowadzony przez Belę Dubbelman, marzec-kwiecień 2018 r.

Certyfikowany trening Biodynamicznego Oddechu oraz Uwalniania Traumy z Gitenem Tonkovem oraz Nisargą Doboszem, organizowany przez European Institute of Body Oriented Healing Arts – 8 dni, październik 2015 r.

Profesjonalny trening tantryczny w International School of Temple Arts – wrzesień 2017 roku (poziom 1) oraz czerwiec 2018 roku (poziom 2).

Zapisz się na pełne dobrej energii, cotygodniowe listy od Pati