Witam Cię ciepło,

nazywam się Pati Garg i od 10 lat pomagam kobietom się przebudzić i kreować dla siebie niebo na ziemi.

Poprzez moje programy, medytacje, książki i warsztaty prowadzę kobiety z powrotem do domu, do Siebie, ku rozpoznaniu kim naprawdę są i ku wolności życia, jakiego pragną, aby mogły odnaleźć szczęście i spokój w sobie. 

Jestem autorką pięciu książek, w tym bestsellera „Codziennie Pewna Siebie”, autorką rocznego transformującego programu rozwojowego „Rok Przebudzenia” online oraz Intuitive Coachem. Mój profil „Przebudzenie z Pati – Kochaj. Czuj. Doświadczaj” na Facebooku odwiedza ponad 27 tysięcy kobiet. 

Jako ekspertka wypowiadałam się m. in. dla Radia Kolor, Polskiego Radia, Radia Chili Zet, Pracuj.pl, Polsat News, Magazynu Coaching, Magazynu Vita, Poradnika Domowego, Olivii.

Cieszę się, że do mnie trafiłaś, mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej i będę mogła Cię wspierać na Twojej pięknej drodze przebudzenia – drodze do siebie i życia o jakim zawsze marzyłaś. 

Moje Studentki o pracy ze mną

Pati daje siłę do bycia blisko siebie i pokazuje, że można i trzeba sięgać po marzenia naszej duszy aby rozgościć się wygodnie i z uśmiechem w spokojnym pełnym i obfitym życiu.Takim na które każda z nas zasługuje.” Dominika
„Pati sprawia, że czuję się dobra taka, jaka jestem. Jest cudownym przewodnikiem na drodze miłości do siebie”
Magda

Doświadczenie i ukończone treningi

  • Ukończone cztery 10-dniowe kursy medytacji Vipassana;
  • Ponad 4 tysiące godzin medytacji – praktyki własnej;
  • Indywidualna praca z ponad 3 tysiącami kobiet;
  • 10 lat doświadczenia zawodowego w profesjonalnym wspieraniu kobiet; 
  • Roczne Podyplomowe Studium Trenerów Grupowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie – 2008/2009 r.
  • Roczna Szkoła Coachów w Grupie TROP prowadzona przez Dorotę Jakubowską i Jacka Jakubowskiego – 2010/2011 r.
  • Miesięczny stacjonarny kurs nauczycielski tantry Divine Alchemy prowadzony przez uznanych nauczycieli tantry, Shashi Sollunę or Dhyan Nitena – organizowany przez Tao Tantric Arts w wymiarze 160 godzin – marzec 2015 r.
  • Kurs Primal Therapy – 6 dni – w ośrodku Osho w Pune, w Indiach prowadzony przez Belę Dubbelman, marzec-kwiecień 2018 r.
  • Certyfikowany trening Biodynamicznego Oddechu oraz Uwalniania Traumy z Gitenem Tonkovem oraz Nisargą Doboszem, organizowany przez European Institute of Body Oriented Healing Arts – 8 dni, październik 2015 r.
  • Profesjonalny trening tantryczny w International School of Temple Arts – wrzesień 2017 roku (poziom 1) oraz czerwiec 2018 roku (poziom 2).

OTRZYMUJ COTYGODNIOWE TRENINGI, KTÓRE POMOGĄ CI KREOWAĆ ŻYCIE, JAKIEGO W GŁĘBI SERCA PRAGNIESZ