Gotowa na głęboką wewnętrzną transformację?

Jeszcze chwila…

Zapisy na

Rok PRZEBUDZENIA 2023®

ruszają 18 listopada 2022 r.

W programie będzie dostępnych jedynie 300 miejsc. Pierwszych 150 miejsc z dużą zniżką. Zniżka obowiązuje do 30 listopada br. lub do wyczerpania miejsc. 

Zapisz się na listę oczekujących, aby jako pierwsza dostać informację o najkorzystniejszej ofercie + otrzymać pakiet materiałów „Pierwszy krok do odkrycia siebie”

Przejdź roczny proces głębokiej wewnętrznej przemiany, który otworzy Cię na soczyste, autentyczne życie i na prawdziwą siebie. W tej rocznej podróży odkryjesz swoją moc, pożegnasz stare traumy i otworzysz się na życie jakiego pragniesz.

Zapisy na program ruszają 18 listopada 2022 r. o 7:00 rano

Pierwszych 150 pierwszych miejsc dostępnych z dużą zniżką. Zniżka obowiązuje do 30 listopada br. lub do wyczerpania miejsc.

Zapisy zaczynają się za

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Witaj Kochana,

Największym problemem jest to, że większość ludzi codziennie powtarza te same myśli i uczucia z przeszłości, czyniąc swoją teraźniejszość i przyszłość tylko kopią tego, co było.

To, czego doświadczyłaś do tej pory nie musi prowadzić do tego, że wszystko inne stanie się takie samo. Możesz zmienić wszystkie swoje stare programy i zacząć tworzyć dla siebie nową piękną przyszłość.

Największym problemem jest to, że większość ludzi codziennie odtwarza te same myśli, uczucia i traumy z przeszłości, czyniąc swoją teraźniejszość i przyszłość kopią tego, co było.

To, czego doświadczyłaś do tej pory nie musi stać się Twoim przeznaczeniem. 

Możesz uzdrowić stare traumy, zmienić to, co Ci nie służy i zacząć tworzyć dla siebie nową piękną przyszłość.

Gdyby ktoś mnie zapytał…

jaki był najważniejszy krok w przemianie mojego życia, to było to zrozumienie, że wszystko zaczyna się od nas samych.

Zrozumiałam, że to, jak wygląda moje życie, jest odbiciem mojego wnętrza a to oznacza, że to ja mam wpływ na swoje życie i mogę je zmienić tak, jak pragnę. 

I tak się stało.

Moja wewnętrzna przemiana uruchomiła całą lawinę zmian w moim życiu.

Poczułam się wolna, weszłam w piękną relację, zbudowałam obfitość finansową, moje relacje z innymi stały się bardziej karmiące. Poczułam się bezpieczna.

Od ponad 12 lat prowadzę kobiety ścieżką wewnętrznej przemiany i ich życie zmienia się tak samo jak moje.

Wiem jak Ci pomóc.

Bo wszystko zaczyna się od Ciebie

Spokój

zaczyna się w Tobie

Szczęście

zaczyna się w Tobie

Miłość

zaczyna się w Tobie

Obfitość

zaczyna się w Tobie


W Roku Przebudzenia pomogłam tysiącom kobiet

Każda z nich przechodzi głęboki proces wewnętrznej przemiany, żegnając stare traumy i niekorzystne schematy i odnajdując swoją prawdę i moc. Kiedy ich wnętrze się uzdrawia, całe ich życie rozkwita. Tak się dzieje zawsze – przemiana w Twoim wnętrzu uruchamia szereg pozytywnych zmian w Twoim życiu.

Z radością dam wsparcie

 

Tobie.

Zapisy zaczynają się za

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Kobiety o swojej podróży w Roku Przebudzenia

Dla mnie największą wartością Roku PRZEBUDZENIA jest powrót do siebie. Nie akceptacja, zmiana, kreowanie, ale powrót do tego miejsca, zaufania, w którym znam odpowiedzi, bo daje mi je serce i w którym jestem cudowna, bo zawsze byłam i będę.
Magda

Dla mnie największą wartością Roku PRZEBUDZENIA jest powrót do siebie. Nie akceptacja, zmiana, kreowanie, ale powrót do tego miejsca, zaufania, w którym znam odpowiedzi, bo daje mi je serce i w którym jestem cudowna, bo zawsze byłam i będę.
Magda

Rok PRZEBUDZENIA był dla mnie jak powrót do wewnętrznego domu. To było jak spotkanie z najlepszą przyjaciółką, która przez całe lata była opuszczona i tą przyjaciółką byłam ja.
Sonia

Czy wiesz, że…

Ponad połowa Uczestniczek poprzednich edycji Roku PRZEBUDZENIA powtarza program? Dzieje się tak ponieważ ten program daje im codzienne wsparcie i pomaga świadomie kreować swoje życie. Chcą, żeby im towarzyszył w dalszej drodze.

To dlatego też 95 % Uczestniczek poleciłoby udział w programie bliskiej osobie.

Rok PRZEBUDZENIA 2023 to kompletny, głęboko transformujący roczny program rozwoju osobistego. 

Jest on zaproszeniem dla kobiet, które pragną przejść proces głębokiej wewnętrznej przemiany, otworzyć się na prawdziwą siebie i żyć soczystym, autentycznym życiem, w zgodzie z własnym sercem. 

W trakcie tego roku odbędziesz wspaniałą podróż z głowy do serca i osadzisz się w prawdzie swojej esencji: kobiety pełnej mocy, która świadomie i odważnie kreuje życie ze swoich najśmielszych marzeń. 

Usuniemy przekonania, które oddzielają Cię od życia pełnią życia i pomożemy Ci zbudować nowe – abyś mogła cieszyć się sobą i życiem – tak, jak pragniesz. Bo prawda jest taka, że im bliżej jesteś ze sobą, tym bardziej jesteś w stanie wykreować życie, które jest autentyczne, karmiące i pełne sensu.

Ponieważ z tego miejsca połączenia ze sobą, każdy wybór, którego dokujesz i każdy krok, który robisz, wypływa z najprawdziwszej, najgłębszej części Ciebie –

prawdy Twojej Duszy.

W programie Rok Przebudzenia 2023 otrzymujesz

12 transformujących modułów

a w nich bogactwo wiedzy, transformujące praktyki i zmieniające życie medytacje

Treningi i sesje pytań i odpowiedzi na żywo

z możliwością otrzymania indywidualnego wsparcia

Wydrukowany Dziennik Przemiany

pełen praktyk zeszyt ćwiczeń na cały Rok (aż 336 stron)

Plus 4 prezenty w bonusie

Trening wideo 

Podstawy pracy z traumą zapisaną w ciele

15 minutowa medytacja 

„Nowy Rok – Nowa Ty” do codziennego słuchania

Poranna Medytacja

Wieczorna Medytacja

W Roku PRZEBUDZENIA nauczysz się

Nowy Początek. Weź odpowiedzialność za swoje życie i swoje szczęście

Moduł I

Moc intencji, czyli jak przyciągnąć do swojego życia to, czego pragniesz

Zastanowisz się nad różnymi obszarami swojego życia i wybierzesz te, którym chcesz w tym roku świadomie poświęcić najwięcej energii i uwagi, aby wprowadzić w nich zmiany za jakimi tęsknisz.
Wyznaczysz pełną mocy intencję na cały 2023 rok.
Nauczysz się korzystać z nieprawdopodobnej mocy intencji i świadomie kreować swoją rzeczywistość w zgodzie z najgłębszymi pragnieniami Twojego serca.

Moduł II

Trening umysłu, czyli jak kreować szczęśliwe teraz

Będziesz potrafiła obserwować swoje myśli bez utożsamiania się z nimi, dzięki czemu to Ty będziesz kierowała swoim umysłem a nie on Tobą.
Przestaniesz wzmacniać tę część umysłu, która się martwi i nauczysz się z zaufaniem relaksować w tym co jest tu i teraz, dzięki czemu poczujesz się bezpieczniej w sobie i w życiu.
Osadzisz się i ugruntujesz w swoim centrum – spokojnym cichym miejscu poza umysłem, dzięki czemu w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji będziesz potrafiła powrócić do kontaktu ze swoimi zasobami i mocą.

Moduł III

Bezwarunkowa miłość do siebie, czyli jak dawać sobie dobro, czułość i wsparcie

Wzmocnisz dorosłą część siebie, która będzie potrafiła się zaopiekować dzieckiem w Tobie. Nauczysz się świadomie dawać sobie więcej uwagi, czułości, dobra i wsparcia.
Zaczniesz uzdrawiać stare podświadome wzorce czucia się nieważną, niewartościową, gorszą i niekochaną.
Dostaniesz prowadzenie i wsparcie w tym, aby wybaczyć sobie to co było i pójść dalej wolna od starych historii i lęków.
Dzięki karmiącej pracy w parach nawiążesz głębszy kontakt ze swoim sercem i jego głębokimi potrzebami. Dzięki temu zaczniesz bardziej serio traktować swoje emocje i potrzeby i mówić im „tak”.

Ciało. Kobiecość. Seksualność. Powrót do pełni życia

Moduł IV

Ciało pełne energii i życia

Nauczysz się bardziej czuć swoje ciało i jego potrzeby. To będzie piękny trening uważności i obecności tu i teraz dający poczucie ugruntowania i zakorzenienia w życiu.
Nauczysz się świadomie relaksować swoje ciało podczas każdej czynności, dzięki czemu będziesz miała więcej życiowej energii.
Zaczniesz uzdrawiać stare podświadome wzorce odrzucania ciała, jego wyglądu i potrzeb.

Moduł V

Przebudzenie pełni Twojej kobiecości

Otworzysz się na swoje uczucia i nauczysz się ich słuchać.
Zbalansujesz żeńską i męską energię w swoim życiu.
Nauczysz się otwierać na swoje głębsze potrzeby i wyrażać je z miejsca poczucia własnej wartości i szacunku do siebie.

Moduł VI

Uwolnienie Twojej seksualności i życiowej mocy

Dowiesz się, co blokuje Twoją energię seksualną.
Nauczysz się uwalniać od starych podświadomych programów winy i wstydu, które kultura nałożyła na kobiecą seksualność, dzięki czemu staniesz się bardziej wolna w odczuwaniu przyjemności i radości z seksu.
Nauczysz się mądrego dbania o siebie i stawiania granic w tej ogromnie wrażliwej i delikatnej sferze, jaką jest nasza seksualność.
Nauczysz się pięknych praktyk, które przebudzą Twoją seksualną energię.

Rodzina. Związki. Relacje. Odkryj prawdziwą bliskość.

Moduł VII

Wolność bycia sobą w relacjach z innymi

Poznasz praktyki, które pomogą Ci świadomie wnosić do swoich relacji jakości, za jakimi tęsknisz, aby pomagały Ci one rozkwitać i stawać się w pełni sobą.
Nauczysz się głębokiego słuchania i wspierającej komunikacji z serca do serca
Nauczysz się dojrzale radzić sobie z lękiem przed krytyką i odrzuceniem – dzięki czemu będziesz zyskiwała coraz większą wolność bycia sobą – zawsze i z każdym.

Moduł VIII

Wyjście z cienia rodziców na światło swojej własnej prawdy

Zainspirujesz się do pozwolenia sobie na większą swobodę bycia sobą i życia w zgodzie z własnym wnętrzem.
Poznasz medytację – rytuał, który pomoże Ci świadomie przeciąć pępowinę i uniezależnić swoje życiowe decyzje i wybory od aprobaty lub potępienia swoich rodziców.
Poznasz sprawdzone praktyki, które pomogą Ci odróżniać ich oczekiwania od tego co jest tak naprawdę Twoje, stanąć mocno na własnych nogach i zyskać siłę, aby żyć tak, jak chcesz.
Nauczysz się stawać wobec rodziców w swojej prawdzie i być z nimi otwarta i szczera.

Moduł IX

Otwieranie serca na miłość i kreowanie wymarzonego związku

Dowiesz się jak otworzyć się na miłość, jak świadomie przyciągnąć mężczyznę, za jakim tęskni Twoje serce i jak budować związek, w którym będziesz czuła się totalnie kochana i szczęśliwa.
Poznasz najczęstsze pułapki, w jakie wpadają kobiety, tęskniąc za miłością i dowiesz się jak ich unikać.
Poznasz siłę projekcji i nauczysz się coraz bardziej widzieć siebie i partnera, takimi, jakimi naprawdę jesteście.

Pieniądze. Praca. Marzenia. Otwórz się na obfitość.

Moduł X

Uzdrowienie relacji z pieniądzem – od braku do obfitości

Uświadomisz sobie swoje przekonania dotyczące pieniędzy, oczyścisz blokady i zaczniesz świadomie kreować obfitość.
Odbędziesz wspaniałą podróż od wewnętrznego poczucia braku do czucia nieskończonej obfitości życia.
Dotrzesz do głębokich tęsknot – tego, co byłoby dla Ciebie możliwe, gdybyś zaczęła zarabiać tyle, ile chcesz.

Moduł XI

Kreowanie biznesu lub pracy życia

Ten miesiąc pomoże Ci zrobić stop-klatkę i uświadomić sobie czy praca, którą obecnie wykonujesz jest najbardziej optymalna dla Ciebie, tzn. czy zapewnia Ci harmonijny rozwój i styl życia za jakim tęsknisz.
Uświadomisz sobie jakie podświadome obawy i lęki blokują Cię przed sukcesem i spełnieniem zawodowym.
Nauczysz się pracować w skupieniu, zrelaksowaniu i spokoju i wnosić serce i radość do wszystkiego co będziesz robiła.
Dowiesz się jak wierzyć w siebie, rozwijać swoje talenty i pasje, dawać ponadprzeciętną wartość i dzięki temu brać dobre pieniądze za swoją pracę.

Moduł XII

Skuteczne manifestowanie marzeń

Dowiesz się jak dotrzeć do swoich prawdziwych pragnień i głębiej schowanych marzeń.
Nauczysz się rozpoznawać swoje podświadome wzorce działania i uwalniać od tych, które blokują Twoją moc.
Dowiesz się jak sięgać po to na czym Ci zależy bez presji i stresu, lekko, radośnie i z zaufaniem, ciesząc się harmonią i dobrostanem nie kiedyś w przyszłości, kiedy to osiągniesz, ale już tu i teraz.

Dołączając do programu otrzymujesz

Zapisy zaczynają się za

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Po zapisaniu się na program

Przesyłkę z wydrukowanym Dziennikiem Twojej Przemiany otrzymasz kurierem do końca grudnia. Wysyłka w Polsce jest darmowa. Aby opłacić koszty przesyłki zagranicznej należy dokonać opłaty pod tym linkiem (i wpisać tutaj swój adres do wysyłki): https://patigarg.pl/sklep/dziennik-mojej-przemiany/

Opcje płatności i raty

Zobacz, jak ten program zmienia życie kobiet

Co daje udział w Roku PRZEBUDZENIA

(odpowiedzi Studentek z anonimowych ankiet)

Rok Przebudzenia krok po kroku odkrywa kolejne piękne obszary mojej duszy które zostały zapomniane, schowane głęboko pod warstwą fałszywych przekonań na własny temat.

Stałam się bardziej pewna siebie i uśmiechnięta. Odkryłam w sobie moc do działania, a dzięki praktykom uleczyłam sporo ran związanych z DDA. Stałam się promienna, zmotywowana i chętna do działania. Jestem otwarta na dobro, które może mi zaoferować życie.

Program daje mi motywację do pracy nad konkretnymi sferami mojego życia. Dzięki niemu wprowadzam stopniowo praktyki, które pozwalają mi przełamać bariery, podejmować decyzje i dokonywać potrzebnych zmian.

Nauczyłam się odpuszczania, zakochałam się z wzajemnością.

Jestem dla siebie bardziej wyrozumiała w gorsze dni.

Już w połowie roku osiągnęłam pierwszy stopień dużego spadku wagi.

Najczęściej zadawane pytania

Czy jeśli nie będę mogła być na spotkaniu online, będę miała dostęp do nagrania potem?

TAK. Nagrania wszystkich spotkań będą stale dostępne na specjalnej platformie programu.

Czy mogę wziąć udział w Roku Przebudzenia, jeśli nie mam konta na Facebooku?

TAK. Wszystkie materiały będą dostępne na stronie programu.

Jak mogę dopłacić do wysyłki Zeszytu Ćwiczeń za granicę?

Wysyłka Zeszytu Ćwiczeń w Polsce jest bezpłatna. Jeśli chcesz ją otrzymać na swój adres za granicą, wystarczy, że wpiszesz swój adres, a koszty wysyłki wyliczą się automatycznie i zostaną dodane do Twojego zamówienia. Dziennik zostanie do Ciebie dostarczony kurierem pod koniec grudnia.

Na jak długi czas mam dostęp do programu?

Dostęp do programu po zakupie będziesz miała do 31 marca 2024 roku.

Czy będę mogła zrezygnować z programu?

Po rozpoczęciu programu masz dwa tygodnie, aby zrezygnować, jeśli uznasz, że program nie jest odpowiedni dla Ciebie. Po 23 stycznia 2023 r. rezygnacja z programu nie będzie możliwa.

Mam inne pytanie. Gdzie mogę je zadać?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, napisz na hello@patigarg.pl. Z radością Ci pomożemy.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.