Witaj,

z tej strony Pati Garg.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

31 afirmacji budujących wewnętrzny spokój

Czasami zapominamy jak ogromny wpływ mają na nas słowa, które wypowiadamy same do siebie. 

Na sierpień przygotowałam dla Ciebie kalendarz z 31 afirmacjami budującymi wewnętrzny spokój. Te afirmacje to przypomnienie jak bardzo możesz siebie wspierać dialogiem pełnym miłości i zaufania. 

Bo słowa, które wypowiadamy w myślach mają na nas ogromny wpływ. Możemy dzięki nim budować naszą siłę, zaufanie do życia, spokój. Dzięki tym słowom, możemy zrobić pierwszy krok, aby poczuć się w swoim życiu bezpiecznie. 

Każdej afirmacji poświęć minimum 7 chwil, powtarzając ją w myślach albo na głos. Poczuj jak wibrują w Twojej duszy i otulają Cię spokojem. Po jakimś czasie te słowa i zdania staną się Twoim wewnętrznym głosem, który będzie Ci dawał oparcie zawsze kiedy potrzebujesz.

Bo spokój to jest coś co możesz sama kreować.

Kalendarz z afirmacjami możesz pobrać poniżej jako tapetę na pulpit, aby każdego dnia inspirować się do praktyki oraz w wersji do wydrukowania, aby mieć je zawsze przy sobie. 

Życzę Ci, abyś dzięki tym afirmacjom doświadczyła głębokiego wewnętrznego spokoju. Niech każda chwila tego sierpnia będzie pełna odkryć i doświadczeń, które pokażą Ci, że wszystko jest dobrze, zawsze było i zawsze będzie.

Z miłością ♡,
Pati Garg

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.