Witaj,

jestem Pati.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

Zrób to i czekaj na cud, bo on się wydarzy – mówi Klaudia o swojej podróży w Roku Przebudzenia.

Przyszła do Roku Przebudzenia w poszukiwaniu spokoju i pewności siebie, ponieważ funkcjonowała w stałym lęku i niepokoju o to, co będzie. To było na tyle dokuczliwe, że zaczęła szukać dla siebie rozwiązania. 

W Roku Przebudzenia dostała wiedzę i narzędzia, które pomogły jej odkryć siebie na zupełnie innym poziomie. Przestała być osobą, która funkcjonuje w głowie, odkryła mądrość swojego ciała, zyskała dystans wobec pełnych lęku myśli. W tym wideo opowiada piękną historię o tym jak odnajdywała siebie i o cudach, których doświadczamy, kiedy głęboko zaczynamy ufać głosowi ze środka, a nie naszej głowie.

P.S. 23 listopada poprowadzę webinar o tym jak czule wspierać siebie w codziennych sytuacjach. Udział jest bezpłatny, wystarczy zapisać się tutaj.

 

Zobacz wideo i daj nam znać jak to rezonuje z Tobą. 

Zapisy na Rok PRZEBUDZENIA 2022 są już otwarte!

Rok Przebudzenia to roczny program online, w którym wzięło udział już prawie 1000 kobiet. Ta podróż pomoże Ci powrócić do siebie delikatnej i wrażliwej, jaką jesteś w głębi serca. Do siebie jaką byłaś zanim nałożyłaś swoje maski i role, pancerze i przekonania. Do prawdy Twojego wnętrza, która czeka na odkrycie, aby otworzyć Cię na życie pełne radości, wolności i szczęścia.

Zapisy kończą się 31 grudnia br. 

Zaczynamy 2 stycznia 2022.

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu