Witaj,

jestem Pati.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

Skończ z udowadnianiem swojej wartości – poczuj się wartościowa. Fenomenalny sposób.

Jak nie przegapić swojego życia? Jak pokochać proces poznawania siebie (który wiemy – łatwy nie jest) oraz jak zrzucić bagaż przeszłości (winy, wstydu i lojalności wobec rodziców) – o tym wszystkim rozmawiamy z Agnieszką Bednarek, lat 39, w Roku Przebudzenia po raz 2 i nie ostatni. 

Dlaczego? Bo cudownie jest być w społeczności, w której czujesz, że możesz być sobą, czujesz się widziana w swojej wrażliwości i delikatności i przyjmowana.

Taką społeczność tworzymy w Roku Przebudzenia. Nie bez kozery tyle studentek powtarza program.

W tym wideo Agnieszka opowiada o tym jak skończyła z udowadnianiem swojej wartości a zaczęła ją czuć. Piękny sposób, którego uczymy się w Roku Przebudzenia i który każda z nas może wprowadzić w życie. 

P.S. 23 listopada poprowadzę webinar o tym jak czule wspierać siebie w codziennych sytuacjach. Udział jest bezpłatny, wystarczy zapisać się tutaj.

 

Zobacz wideo i daj nam znać jak to rezonuje z Tobą. 

Zapisy na Rok PRZEBUDZENIA 2022 są już otwarte!

Rok Przebudzenia to roczny głęboko transformujący program rozwojowy dla kobiet online, na który zapisy są tylko raz do roku.

Zapisy kończą się 31 grudnia br. 

Zaczynamy 2 stycznia 2022.

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu