Witaj,

jestem Pati.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

Silne uczucia – jak sobie z nimi radzić?.

Co zrobić kiedy zalewają Cię silne uczucia? Zdławić płacz w gardle, przykryć złość uśmiechem, a frustrację racjonalizowaniem, że nie jest tak najgorzej? Jest lepszy sposób. W tym wideo poznasz dwie metody, które pomogą Ci przejść nawet przez najsilniejsze emocje i wyjść z nich z poczuciem zaufania i mocy.

***

Praktyka mówienia „tak” wszystkim swoim uczuciom jest jedną z kluczowych praktyk, której używamy w Roku Przebudzenia – rocznym programie online dla budzących się kobiet. Niestety obecnie nie można do niego dołączyć, zapisy na nową edycję Roku Przebudzenia 2021 ruszą w październiku tego roku.

Jeśli chcesz jako pierwsza dowiedzieć się o starcie naboru do kolejnej edycji oraz od razu teraz otrzymać bezpłatny trening kreowania Twojego wymarzonego życia, zapisz się na stronie: https://patigarg.pl/rokprzebudzenia/

A tymczasem zobacz wideo poniżej i nabierz wewnętrznej mocy do poradzenia sobie – ze wszystkim.

A po obejrzeniu wideo zapraszam Cię do podzielenia się w komentarzu jaki stary bagaż uczuć, które niesiesz od dawna, chciałabyś już zrzucić z ramion i pozwolić mu odpłynąć?

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

10 komentarzy

 1. Niestety, moją pierwszą reakcją na emocje jest właśnie blokowanie ich. Staram się pracować nad tym i to wyłapywać, pomału do przodu 🙂
  Nauczyłam się już, że walczenie ze sobą, przynosi efekty na krótko i w końcu wraca się tam, gdzie się zaczęło, dopiero gdy akceptuję i szanuję moment, w którym jestem, mogę zadziałać tak, by faktycznie coś zaradzić 🙂 I wtedy pędzę do przodu.
  Ten filmik przyszedł do mnie w dobrym momencie, akurat gdy odczuwam szczególnie dużo, różnych, emocji i miotam się między blokowaniem i odrzuceniem ich, a przyjęciem i pobyciem z nimi. Dziękuję Pati 🙂

  • Lucy wspaniale, że podejmujesz świadome kroki ku zmianie. Fajnie, że jesteś. Rozgość się i korzystaj 🙂

 2. Pati twoje nagranie spadło mi dziś jak z nieba. Nie było lepszego momentu na wysłuchanie go. Właśnie miałam sytuację, gdzie ból w klatce piersiowej i sercu był nie do wytrzymania. Zaczynałam się faktycznie bać, co się zaraz ze mną stanie, bo ból emocjonalny w ciele był tak silny. Jakby zamarło we mnie wszystko od pasa w górę. Gardło ściśnięte, a klatke piersiową rozrywa ból. Straszne uczucie.
  Narazie cały czas głęboko oddycham. Już jest dużo lepiej. Mam nadzieję że zaraz uda mi się zaszyć w jakims niedostępnym dla innych miejscu, żeby to z siebie wyrzucić. Dziękuję Pati, ratujesz mi życie ???? ???? ???? ???? ???? ????

 3. Dziękuję Ci Pati za to nagranie. Miałam teraz kilka bardzo ciężkich dni i akurat teraz przyszedł Twój mail. Przeznaczenie to niesamowita moc.
  Dobrze jest dostać potwierdzenie, że wszystko ze mną ok. Moją reakcją na cierpienie jest płacz, czasami właśnie taki jak Ty opisałaś, że aż całe ciało się trzęsie. Niestety mój parter nie potrafi tego zrozumieć i mówi żebym już przestała i że nie ma powodu i trzeba iść dalej. Wszyscy bliscy mi mówią nie poddawaj się, myśl pozytywnie, ale wtedy jeszcze bardziej chce mi sie płakać. Wiem że oni się martwią i chcą dla mnie jak najlepiej, ale ja nie chce i nie mam siły tego w sobie blokować. Czekam na lepsze dni…
  Dziękuję ????

 4. Dziękuję <3 bardzo jasny przekaz, bardzo mi pomógł – dziękuję 🙂

  • Dziękujemy 🙂

 5. kocham to co mówisz

  • Ewa dziękujemy i cieszymy się, że jesteś 🙂

 6. Dziękuję Pati, że dzielisz się tym z nami i pokazujesz nam jak być w pełni żywą, nie odcinać się od swoich emocji, a jednocześnie umieć odczytać informacje, jakie nam niosą.

  • Iwona dziękujemy. To wspaniałe móc Wam pomagać i odkrywać to co ważne, piękne i prawdziwe 🙂

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.