Witaj,

jestem Pati.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

Czas na odważne zmiany {kalendarz na lipiec 2020 do pobrania}.

Zauważyłaś, że czasami w nieskończoność odwlekamy zmiany, które czujemy, że są nam potrzebne już od dawna? Zmiany w tym co myślimy o sobie. Zmiany w naszych niekorzystnych nawykach. Zmiany w różnych sferach naszego życia. Czasami potrzebujemy tylko małego impulsu, żeby ruszyć z miejsca i wreszcie… odważyć się za to wszystko zabrać. Ten kalendarz Ci w tym pomoże. 

Przygotowałam dla Ciebie kalendarz na lipiec, który zawiera wzmacniające afirmacje, mocne budzące do życia pytania, zadania rozwojowe, które dodadzą Ci sił do zmian i inspiracje do zbudowania nowych nawyków. Ten lipiec będzie wyjątkowy!  

Kalendarz możesz pobrać w wersji do druku na dole strony.

Jak najlepiej pracować z kalendarzem?

1. Załóż sobie specjalny zeszyt do tej pracy.

2. Codziennie rano pisz w nim afirmacje, zapisuj odpowiedzi na pytania i wszystkie pomysły na wzbogacenie Twojego pięknego życia, które Ci przyjdą.

To dosłownie 10 minut z Twojego dnia a przyniesie Ci mnóstwo korzyści.

Czemu to jest ważne?

Dzięki codziennej chwili ze sobą nie zgubisz kontaktu z tym, co naprawdę ma dla Ciebie znaczenie i wzmocnisz się, aby wyruszyć tam, gdzie naprawdę chcesz się znaleźć.  

Te afirmacje, pytania, zadania i nawyki nie są przypadkowe. Są dokładnie przemyślane, aby pomóc Ci odkryć MOC, KTÓRĄ JUŻ MASZ W SOBIE. Moc do zmiany swojego życia. Moc do pokochania siebie. Moc do bycia szczęśliwą i spełnioną kobietą. 

10 minut dziennie. 

Codziennie.

Przez 31 dni. 

Jeden dzień na raz.

Zrobisz to dla siebie?

A już teraz chciałabym Cię zapytać – jakie zmiany chcesz zaprosić do swojego życia? Co chciałabyś w nim zmienić, aby żyć w pełni szczęśliwa? Czekam z ciekawością na Twój komentarz, abym mogła Ci posłać w medytacji moc dobrej energii dla Twoich intencji. 

***

➡️ 7 lipca rusza przedsprzedaż mojej nowej książki „Rok Przebudzenia” pełnej niesamowitych praktyk, lekcji i medytacji, które sprawiają, że w naszym życiu zaczyna dziać się magia ????

➡️ Praktyka journalingu i pracy z afirmacjami, mocnymi pytaniami, zadaniami rozwojowymi i nawykami jest częścią Roku Przebudzenia – rocznego programu online dla budzących się kobiet. W tej chwili niestety nie można do niego dołączyć – nabór do kolejnej edycji rusza w październiku 2020 roku. Aby jako pierwsza dowiedzieć się o starcie naboru na Rok Przebudzenia 2021 rok oraz już teraz otrzymać bezpłatny trening, możesz się zapisać na stronie: https://patigarg.pl/rokprzebudzenia/

POBIERZ KALENDARZ W WERSJI DO DRUKU >>

Dzielenie się dobrem uskrzydla – podziel się kalendarzem z innymi, aby od razu dziś mogli zacząć z nim pracować i zapraszać magię do swojego życia.   

 

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

7 komentarzy

 1. Jakie zmiany chcę zaprosić do swojego życia?
  Jest ich dużo i mało zarazem.
  Po pierwsze bardzo, ale to bardzo chcę dojść do fizycznej sprawności, po wypadku, bez BÓLU!!!
  Po drugie: kochać siebie w całości, taka jaka jestem 🙂
  Po trzecie chciałabym zaprosić też miłość i partnerstwo 🙂
  Samotność to nie moja natura, choć wiele mnie ostatnio nauczyła 🙂
  Pragnę zaprosić do swego życia również pracę, która będzie sprawiać radość i sens. i finansową niezależność 🙂

  • Izo ważne, że to wszystko jest Twoje. Czuć to bardzo. Do dzieła zatem, krok po kroku 🙂 powodzenia!

 2. Dzień dobry Pati!
  Chciałabym być bardziej otwarta, otwierać się na ludzi i wydarzenia bez lęków i wątpliwości.
  Chciałabym kochać i być kochana taka jak jestem. Tak, by z przekonaniem móc powiedzieć do siebie w lustrze afirmację z dnia 30 🙂

  • Justyna jak bardzo jest mi bliskie to co napisałaś 🙂

  • Zmierzam nieustannie do spełnienia siebie i równowagi, szczęścia, ciągle mam wrażenie że stoję w miejscu, moje marzenie spełnione o kochającą rodzinę, dom w naturze na wsi, kochający partner, spełniony związek i macierzynstwo, wspólne cele, poniesienie wibracji relacji z rodzicami o braćmi, synchronizacja z dusza ????????

   • Kasiu, a może warto zobaczyć, wypisać to co już zrealizowałaś? Często biegnąc za kolejnymi marzeniami, celami nie zauważamy tego co już zrobiłyśmy.Taka lista mogłaby pokazać nam co już zrobione, a co przed nami:) Wspaniałej drogi 🙂

  • Justyna, a może warto od tej afirmacji rozpocząć każdy dzień i tak też go zakończyć?

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.