Witaj,

z tej strony Pati Garg.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

Podświadome wzorce, które blokują Cię przed spełnionym życiem – wywiad z Olą Parol

 

Czy miałaś kiedyś takie przekonanie, że jako kobieta powinnaś przede wszystkim zajmować się domem i że nie możesz mieć świetnej pracy, która Cię spełnia (i jeszcze dobrze w niej zarabiać)? 

Tak miała Ola Parol, moja studentka, która od 4 lat rozwija się ze mną w Roku Przebudzenia. Świadomie przepracowała te podświadome przekonania i dziś ma świetną pracę. Porozmawiamy o tym jak się jej to udało. 

Bo przed spełnionym życiem najbardziej blokują nas podświadome przekonania. Zmiana zewnętrzna, motywowanie siebie nigdy nie będą tak skuteczne jak dotarcie do głębi i do sedna tego, co Cię ogranicza. 

Właśnie to robimy w rocznym programie Rok Przebudzenia. Wykrywamy niekorzystne przekonania i schematy i usuwamy je. W tym programie dostaniesz ponad 100 narzędzi i praktyk, które Ci w tym pomogą. Jeśli zdecydujesz się na tę podróż, wtedy konsekwentnie miesiąc po miesiącu, moduł po module, przez cały rok wykonasz pracę wewnętrzną, która otworzy Cię na siebie prawdziwą i usunie blokady zamykające Cię na to, czego pragniesz.

Pomyśl o tym co będzie dla Ciebie możliwe po roku takiej podróży 🙂 

Nowa edycja rusza już 8 stycznia, w programie jest dostępnych 300 miejsc (1/3 miejsc jest już zajęta). Rejestracja na stronie patigarg.pl

 

Zapisz się na cykl sesji przebudzenia – w prezencie otrzymasz afirmacje Louise Hay do słuchania

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.