Witaj,

z tej strony Pati Garg.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

Medytacja głębokiego zaufania do Życia i poddania – Ocean Życia

Dla kobiety, której brakuje zaufania do Życia każdy dzień jest pełen niepokoju, zmagania i prób walki z rzeczywistością. Chce, aby rzeczy wydarzały się tak, jak chce jej małe Ja i kiedy tak się nie dzieje, cierpi. Chce kontrolować rzeczywistość, bo nie czuje się połączona i nie rozpoznaje, że jest coś większego co ją prowadzi.  Wierzy, że musi się napinać, wysilać i zmuszać, aby cokolwiek osiągnąć. 

Byłam taką kobietą. Wypaloną ciągłym działaniem, próbami kontrolowania wszystkiego, wywierającą na siebie codzienną presję, aby robić więcej, szybciej, bardziej się starać. I zawsze czułam, że zrobiłam za mało i że jestem niewystarczająco dobra. 

Budując głębokie zaufanie do Życia zauważyłam, że ma ono trzy aspekty. 

Pierwszy to aspekt duchowy – nie będziesz czuła zaufania dopóki będziesz wierzyła, że jesteś oddzielna od całości, dopóki nie będziesz czuła połączenia z czymś więcej, czego jesteś częścią. 

Drugi to aspekt cielesny, jeżeli Twój układ nerwowy jest bardzo rozregulowany i straumatyzowany, bo np. masz nieprzepracowane rany z dzieciństwa albo żyjesz w ciągłym stresie i napięciu, to nawet jeśli na poziomie duchowym będziesz czuła się połączona, fizycznie, w ciele, możesz odczuwać niepokój i brak komfortu. 

To sfera, którą warto się zająć, aby uzdrowić swoje stare rany i pożegnać ciężary przeszłości. Prowadzę dla kobiet taki roczny proces w moim programie Rok Przebudzenia (nowa edycja od stycznia 2024 r. – więcej szczegółów oraz zapisy na listę oczekujących tutaj). 

Trzeci aspekt, to aspekt mentalny. Jeśli nie masz dystansu do swoich myśli, które kreują stres i napięcie, zjedzą Cię wątpliwości, brak pewności siebie, zaufania do ludzi i do Życia. 

Medytacja Ocean Życia, którą dla Ciebie przygotowałam pomoże Ci wzmocnić przede wszystkim duchowy aspekt zaufania do Życia. Pomoże Ci poczuć się częścią większej całości i zrozumieć prawa, którym jesteśmy poddane. Powtarzając ją regularnie, rozluźnisz oczekiwania wobec Życia i nauczysz się mu bardziej ufać. 

Medytacja trwa 14 minut i mogę Ci ją wysłać również w wersji do pobrania, abyś miała ją pod ręką w telefonie czy na komputerze. Jeśli chcesz ją otrzymać, podaj mi proszę swój adres e-mail poniżej. 

Zostaw mi kilka słów w komentarzu jak się poczułaś po medytacji.  

 

Z miłością ♡,
Pati Garg

Podaj mi proszę swój e-mail, a wyślę Ci medytację do pobrania na telefon albo komputer 

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.