Witaj,

jestem Pati.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

NIE WALCZ ZE SWOIMI UCZUCIAMI, NAUCZ SIĘ JE AKCEPTOWAĆ.

TTwoje uczucia to dar, nawet jeśli kiedyś nauczyłaś się, że jest inaczej. W tym wideo wyjaśniam dlaczego pozwolenie sobie na czucie wszystkich swoich uczuć jest kluczowe dla naszego szczęścia i spełnienia.

Może Ty też jako dziecko usłyszałaś „nie płacz, nie bój się, przestań już się złościć”. Taki komunikat, wypowiadany na różne sposoby sprawia, że nasza podświadomość zaczyna wierzyć, że z naszymi uczuciami coś jest nie tak.  Że ani nie powinnyśmy ich mieć i czuć, ani pokazywać innym. W rezultacie w naszych wnętrzach rodzi się taki wewnętrzny kontroler, który poleca: „opanuj się, przestań już tyle czuć, to już trwa za długo… To niedobre dla Ciebie!”. 

To właśnie dlatego potem jako dorosłe osoby walczymy z tym co czujemy, wierząc, że jest to:

1. Nadmierne.

2. Nie takie.

3. Świadczące o naszej słabości.

4. Jasny dowód, że coś jest z nami nie tak.

Dopóki w to wierzysz, walczysz ze sobą i cierpisz.

Tyle, że to wszystko nieprawda. Twoje uczucia, podobnie jak Twoje wrażliwość – to bezcenny dar. W tym wideo pokazuję jak możesz korzystać z ich mądrości, zamiast z nimi walczyć. 

***

Praktyka mówienia „tak” wszystkim swoim uczuciom jest jedną z kluczowych praktyk, której używamy w Roku Przebudzenia – rocznym programie online dla budzących się kobiet. Niestety obecnie nie można do niego dołączyć, zapisy na nową edycję Roku Przebudzenia 2021 ruszą w październiku tego roku.

Jeśli chcesz jako pierwsza dowiedzieć się o starcie naboru do kolejnej edycji oraz od razu teraz otrzymać bezpłatny trening kreowania Twojego wymarzonego życia, zapisz się na stronie: https://patigarg.pl/rokprzebudzenia/

A po obejrzeniu wideo zapraszam Cię do podzielenia się w komentarzu, jakie uczucie ostatnio często Ci towarzyszy i jaką mądrość chce Ci przekazać.  

 

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

5 komentarzy

  1. Kochana Pati, wspaniałe nagranie. To wszystko jest niby oczywiste, a jednak dobrze jest usłyszeć i przypomnieć sobie, że możemy i POWINNYŚMY odczuwać, że to właśnie te wszystkie emocje sprawiają, że ŻYJEMY. Dziękuję Ci z całego serca za ten reminder 🙂

    • Alicja wspaniale 🙂 Korzystaj i dziel się z innymi 🙂

    • Dziękuję, pięknie o tym mówisz. Sama popełniłam taki błąd jako Mama. Od czasu terapii tego nie robię. Wszystkie uczucia dozwolone, praktyka z synami, pozwoliła mi na większą wyrozumiałość dla siebie. ????

  2. Pati, ogromnie dziękuję za te prawdziwe słowa. Obecnie jestem na drodze…budowania Siebie na nowo. Akceptowania siebie, słuchania swoich emocji. Cudownie, że przypadkiem odkryłam Ciebie i będę mogła pracować nad intencjami, moją wrażliwością własnie z Tobą. To wspaniałe wiedzieć, że da się to wszystko wypracować, trzeba tylko mieć motywację . Moją motywacją jest… apetyt na życie, slov live. Miłego dnia. Aga

    • Aga jak dobrze, że jesteś. Rozgość się i korzystaj 🙂

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.