Przebudź się i nabierz mocy do zmian w 7 dni

Dzień 2. Głos serca

Witaj

Dzień 1

Witaj

Dzień 1

Co jest najlepszym najbliższym krokiem, który potrzebujesz zrobić teraz, aby iść w kierunku tego, czego pragniesz? Czekam na Twój komentarz. 

34 komentarze

 1. Aga

  Właśnie z tym krokiem mam chyba problem. Mam za dużo pomysłów. Ograniczyłam je do dwóch. Chciałabym zająć się pomocą kobietom w połogu bo u nas to temat pomijany a drugi pomysł to moja pasja od dawna malowanie na szkle i chciałam malować i sprzedawać anioły. Boje sie tylko że jak zaczne mieć zamówienia to zacznie sie automatyzm a nie pasja. Dużo we mnie wątpliwości. I w sumie przez ten brak decyzji ciągle w miejscu stoje. Już nawet rozważałam opcje jedno i drugie robić.

  Odpowiedz
  • Magdalena

   Mogę podpowiedzieć Ci jako artysta- Tak,może przyjść moment, w którym Ty będziesz robić czegoś dużo- ale to nadal Ty będziesz mogła siebie w tym zobaczyć i powiedzieć sobie prawdę. I być może zmienić sposób malowania, temat lub przestać to robić i robić coś innego. ( piszę z doświadczenia, którym jestem mocna-z kolei obszarem do zmiany/rozkwitu są u mnie finanse ).

   Odpowiedz
   • Aga

    Dziękuje że to piszesz. Cały czas próbuje sie przełamać i zacząć sprzedawać i pokazywać swoje obrazy.

    Odpowiedz
    • Elza

     Właściwie to mam aż 3 takie kroki. Język angielski- to dla mnie duże wyzwanie. Mam w głowie, ze brak mi talentu do języków, pamietam traumę ze szkoły, ze nic nie rozumiem i koszmary jeszcze długo po zakończeniu studiów, ze nie zdalam egzaminu.
     Moze ktoś zna jakąś fajną stronke dla opornych? Albo nawet dedykowany kurs?
     Drugi to osiędbanie ☺- jedzenie, ruch. I dużo milosci do siebie. No i właściwie najważniejsze – podążanie za głosem serca na codzień, w małych decyzjach. Wyczulenie na ten głos. Taki program…

     Odpowiedz
     • Iwona

      ad. Mam w głowie, ze brak mi talentu do języków

      Elza, przeczytaj proszę książkę Carol Dweck „Nowa psychologia sukcesu” , talent, taki w powszechnym mniemaniu, to tylko punkt wyjścia. Rozważ, że inni, którzy odnieśli sukces pilniej się uczyli, więcej trenowali, stosowali lepsze strategie, dokładali starań, aby pokonywać przeszkody.

     • Marta

      Mam w głowie dużo planów ale… Przez wiele lat pracowałam jako trener. To było prawdziwe hobby. Praca na etacie dawała stabilizację a pasja radość. Chciałam rozwijać się w tym kierunku żeby pomagać ludziom w dolegliwościach szczególnie z kręgosłupem. Niestety rok temu miałam napad padaczki. Od tamtej pory się nie powtórzył ale ja żyję w lęku. Silne leki nie przyniosły efektu a lęk zabiera mi chęć życia. Próbuje się nie poddawać medytuję czytam ale to bardzo trudne gdy efekty nie przychodzą. Wiem że nikt za mnie tego nie zrobi że muszę stawić się do życia dlatego tu jestem.

    • Iwona

     Poznanie samej siebie

     Odpowiedz
   • Monika

    Wyjść do ludzi , zaufać życiu i nie bać się być sobą 🙏❤️

    Odpowiedz
   • Monika

    Przestać być lojalną wobec tych przekonań, które latami wkładano mi w głowe. W pełni zaakceptować siebie nie bojąc się, że otoczenie przestanie mnie akceptować. Pozwolić sobie być po prostu.

    Odpowiedz
    • Stasia - Team Pati

     ❤️

     Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Aga zacznij. Zobacz jak to będzie działać. Z czasem możesz zmieniać, modyfikować swoje działania. Trzymamy kciuki ❤️

   Odpowiedz
  • Paula

   Publikować zdjęcia swoich prac 💛 rozesłać słuchowisko do Wydawnictw 💛 codziennie wyjść biegać 💛

   Odpowiedz
   • Stasia - Team Pati

    ❤️

    Odpowiedz
 2. Ewelina

  Mój problem jest taki, że ja nie wiem, czego pragnę. Nie wiem, co jest moją pasją. Nie wiem, w czym jestem dobra. Jak wtedy podążać za tym czymś, skoro nie wiem, co to jest?

  Odpowiedz
  • Iwona

   Jest dużo narzędzi, które pozwalają określić mocne strony. Czy jest coś za co ludzie Cię chwala, zgłaszają się do Ciebie z jakimś problemem? Czy coś przychodzi Ci z łatwością, podczas gdy dla innych stanowi to wyzwanie?

   Odpowiedz
  • Anonim

   Zainwestuj w test Gallupa (poznasz swoje talenty), a to pomoże Ci zawęzić obszar poszukiwań. A do tego test FRIS, który mówi bardzo dokładnie, jaki masz styl myślenia (jest niezmienny, bo kształtuje się w dzieciństwie), styl działania, który może się zmienić. Z doświadczenia powiem, że rzadko wiemy, jak myślimy ;-))) i co to powoduje. FRIS podpowiada też, w jakich rolach (nie zawodach) będziesz się odnajdywać, aby Twój sposób myślenia i działania wspierał Cię. Jeśli będziesz zdecydowana na FRIS, to mogę polecić Ci wspaniałą kobietę trenera FIS, do tego psycholożkę i coacha w jednym.

   Odpowiedz
   • Anonim

    Poczuć Miłość do samej siebie, odpuścić, zaufać Bogu, otworzyć się na zmiany,.iść za głosem serca.

    Odpowiedz
    • Stasia - Team Pati

     ❤️

     Odpowiedz
   • Iwona

    Poznanie samej siebie

    Odpowiedz
 3. Iwona

  Dokończyć urządzanie sypialni, bo odbiera mi to energię.

  Odpowiedz
 4. A

  Zacząć żyć tak, jakbym już była tam, gdzie chcę być. Tak po prostu. Przestać czekać na dobry moment. Tak naprawdę zatroszczyć się w końcu o siebie i dać sobie wszystko to, czego kiedyś oczekiwałam od partnera. I otworzysz się całym sercem na otrzymywanie od Wszechświata i od samej siebie <3

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   ❤️

   Odpowiedz
 5. Asia

  Pierwszy krok to rozpoczecie miesiecznego urlopu: pozwoli mi to na wiecej dni tylko dla mnie i z rodzina, a nie bede dzialac jak z automatu. Wierze, ze wtedy moga zrodzic sie nowe idee jak dozyc do moich dwoch super waznych celow.

  Odpowiedz
  • Anonim

   *dojsc

   Odpowiedz
 6. E

  Przestać rozglądać się po odległych koncepcjach na pracę, bo mam źródło i najlepszy sposób na biznes dla mnie tu i teraz.
  Sfokusować się na działaniu w tym moim kierunku. Dbać o rozluźnienie, radość i świadomość tego ile mam pięknych prezentów od życia do rozpakowywania. 🙂

  Odpowiedz
 7. Kasia

  Moim krokiem to świadomość oraz bycie w sercu jak najwiecej ❤️

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   ❤️

   Odpowiedz
 8. Luiza

  Moim marzeniem jest żyć w obfitości, być niezależną od jakiejkolwiek korporacji i podróżować po świecie. Chciałabym zarabiać na blogu, a pomysły na początkowe wpisy mam w głowie. Jednak jeszcze go nie założyłam bo boję się, czy sobie poradzę od kwestii techniczno- informatycznej (opanowanie WordPressa, atrakcyjna grafika), czy będę potrafiła go odpowiednio rozwinąć, czy to co napiszę będzie wystarczająco dobre by ludzie czytali moje posty, czy kiedyś pojawią się pieniądze z tego, czy nie stracę weny… jednym słowem mam wiele wątpliwości, które mnie hamują. Robię małe kroki w kierunku rozpoczęcia blogowania (piszę teksty do szuflady) jednak tego największego kroku jeszcze nie zrobiłam.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Luiza pierwsze co mi przyszło to: jeśli nie spróbujesz to się nie dowiesz ❤️ zatem krok po kroczku i do celu ❤️

   Odpowiedz
 9. Katarzyna

  Odwaga na otwarcie mojej działalności.
  Zmierzenie się z wewnętrznym krytykiem.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Kasiu ❤️

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.