Witaj,

jestem Pati.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

SPOSÓB NA MYŚLI PEŁNE LĘKU.

Pełne lęku myśli nie dają Ci spokoju? Nie musi tak być. 

W tym wideo wyjaśniam jak sobie z nimi radzić i omawiam 4-stopniową praktykę, dzięki której nauczysz się obserwować swoje myśli z dystansu i w prosty sposób przemieniać lęk we wdzięczność.

Jest to praktyka, której używamy w Roku Przebudzenia – moim rocznym programie online dla budzących się kobiet, do którego obecnie nie można niestety dołączyć. Aby jako pierwsza dowiedzieć się o starcie naboru do kolejnej edycji Rok Przebudzenia 2021 (który rusza w październiku 2020) oraz już teraz otrzymać bezpłatny trening, zapisz się na stronie: https://patigarg.pl/rokprzebudzenia/

A po obejrzeniu wideo zapraszam Cię do podzielenia się w komentarzu za co jesteś wdzięczna w swoim życiu.

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

10 komentarzy

 1. Pati czytasz mi w myślach dosłownie. Dziękuję

 2. Zaczynam budować swoje życie na nowo. Otworzyłaś mi Pati oczy na świat i na siebie. Teraz patrzę i widzę. Wcześniej tylko patrzyłam.

 3. Kochana Pani Pati, jeśli wolno mi tak się zwracać. Bardzo dziękuję za to wideo, ja próbuję relaksacji.
  To co usłyszałam też jest bardzo pomocne aby sobie właśnie uświadomić lęk. Spróbuję według
  Pani wskazówek. Bardzo się cieszę że jest Pani i że daje Pani wartościowe rady.

  Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia
  Grażyna Popiołek

 4. Pati, u mnie lęk przejawia się w ciele nim powstanie jakakolwiek myśl i narasta . Nie jestem w stanie wtedy skupić się na tym co proponujesz. Nie ma mysli , jest lęk w ciele, obejmujący rozum a raczej pojawia się wtedy „brak rozumu” – warstwa emocjonalna tylko. Pozdrawiam

 5. Dziękuję. Tego mi było potrzeba. Jestem wdzięczna za zdrowie, rodzinę, pracę i grupę wspierających kobiet wokół.

  • Dziękuję. Ja lęki czuję najczęściej w klatce piersiowej to tak jak radzisz skupiać się będę na dłoniach albo innej spokojnej części ciała. Trening wdzięczności stosuję codziennie.

 6. Jestem wdzięczna za każdy oddech. Zdrowe sprawne ciało, oraz za słońce i bliskich. Pozdrawiam

 7. Bardzo dziękuję. Jestem wdzięczna za to wideo a także wcześniejsze nagrania i Twoje bardzo pozytywne i ciepłe e-maile.
  Serdecznie pozdrawiam

 8. Jestem wdzięczna za to wideo a także wcześniejsze nagrania i Twoje bardzo pozytywne i ciepłe e-maile. Bardzo dziękuję.
  Serdecznie pozdrawiam

 9. Dziękuję za te słowa.jestem wdzięczna za to że mam u swojego bogu cudownego mężczyzne,wspaniałe dziecko i marzenia które pragne zrealizować a siłę do ich realizacji dodają mi te dwie najważniejsze w moim życiu osoby.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.