Witaj,

jestem Pati.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

Medytacja prowadzona „Spotkanie z Twoim najgłębszym, najprawdziwszym Ja” – w prezencie dla Ciebie

Ta piękna medytacja pomoże Ci się połączyć z Twoim najgłębszym, najprawdziwszym Ja. Z tą Tobą, która już czuje swoją wartość, która już ma wszelką potrzebną mądrość, która już jest pełna radości życia. Być może czekałaś na to spotkanie ze sobą bardzo długo. 

Aby najlepiej skorzystać z tej medytacji, zarezerwuj na nią około 20 minut i przed włączeniem nagrania (na dole strony) przygotuj notes i długopis, aby od razu po medytacji móc zapisać to, co sobie uświadomiłaś. 

Daję Ci w prezencie tę medytację, którą robimy w Roku PRZEBUDZENIA, bo jest wyjątkowa. Bardzo szybko pomoże Ci nawiązać głębszy kontakt z zakopanymi warstwami siebie, uwalniając stare emocje i przywracając Ci poczucie wartości i mocy, które już w Tobie jest. 

Rok PRZEBUDZENIA jest moim rocznym programem coachingowym online, który wspiera Cię w powrocie do siebie, abyś w swoim wnętrzu odnalazła głęboki spokój, miłość i zaufanie, których chciałabyś doświadczać w swoim zewnętrznym świecie. W tym programie otrzymujesz moje najlepsze praktyki, ćwiczenia i medytacje, które pomagają Ci warstwa po warstwie odkrywać prawdziwą siebie.

Zapraszam Cię ciepło do dołączenia do Roku PRZEBUDZENIA 2021. Program rusza 3 stycznia 2021 r. a teraz do niedzieli do północy (25.10.2020)  możesz dołączyć w przedsprzedaży prawie za połowę ceny.

Wszystkie szczegóły o promocji i rejestracji znajdziesz tutaj.

***

To, co robimy w Roku PRZEBUDZENIA opisałam w mojej nowej książce, pod tym samym tytułem, dostępnej tutaj. Zapraszam Cię ciepło do jej przeczytania. Do końca roku zostały 2 m-ce. To wspaniały czas, aby przygotować się do udziału w Roku Przebudzenia, który rusza 3 stycznia, odkryć siebie i już teraz zacząć budzić swoją siłę. 

Włącz medytację klikając przycisk Play poniżej:

Czekam z ciekawością na Twój komentarz co wspaniałego odkryłaś w tej medytacji. 

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

17 komentarzy

 1. Piękne! Aż brak słów❤

  • Piękna medytacja i cudowne przesłanie po którym poczułam się bezpiecznie że mam tę moc✨????

   • Prowadziła mnie sarenka a ja ja glaskalam, na polanie stała postać w Palestynie z kapturem na głowie gdy podeszłam zdjęła kaptur i pokazała się niewinna istotka spokojna ,wyluzowana zadowolona lekko uśmiechnięta,miałam wrażenie że zaraz zacznie tańczyć, pokazywala mi że taka powinnam być to było cudowne dziękuję i pozdrawiam

    • ❤️ wow! Magiczne ❤️

  • Piękny słoneczny las, z mnóstwem drzew, a przy mnie od początku młoda sarna która przywitała mnie za drzwiami, i postać tak pięknie błyszczą
   i jasna czekająca na mnie z otwartymi rękoma, mówiąca kocham cię czekałam na ciebie, wspaniałą medytacja dziękuję Patrycjo!!!

  • Pati czy jest możliwość pobrania takiej medytacji na telefon?
   Będę wdzięczna za pomoc ❤❤❤

 2. Kochana dziękuje z serca ????????ten Twój kojący głos ….
  I zasnęłam ????

 3. Wspaniała i bardzo przyjemna medytacja, dziękuję, Pati ????

  • ❤️

   • Dziekuję, bardzo inspirująca medytacja…

 4. Dziękuję Pati ???? bardzo przyjemne uczucie mi towarzyszy po tej medytacji☺ oddech się wydłuża od pierwszych Twoich słów i następuje relaks

  • ❤️

   • Cudowna medytacja.za drzwiami był piękny świetlisty las A na mnie czekał piękny jeleń. Na polanie spotkałam małą szczęśliwą i tańczącą dziewczynkę która powiedziała kocham Cię! I żebym była szczęśliwa. To było niesamowite.????

    • Wow! Jak pięknie ❤️

 5. Wspaniała medytacja. Dziękuję bardzo.
  Jak tylko zobaczyłam swoją jasną, świetlistą stotę od razu zapragnełam się do niej przytulić i jakby wchłonęła moją maleńką postać. Z lasu wychodziłam juz własnie jako świetlista istota, bedąc nią, z ogromną radością, że mgę nieść swoją świetlistość dalej, poza lasem, wśród innych ludzi. Dziękuję.

 6. Piękna medytacja. Przyznam że czuje sie po niej dziwnie lekko ale w zadumie taka mocno osadzona w sobie. Już wchodząc za drzwi do lasu zobaczyłam świetlistego jelenia z ogromnym porożem a potem sama zmieniłam się w kolorową tańczącą świetlistą postać, której z rąk wyrastały liście jakby były skrzydłami anioła. Ale na polanie spotkałam się z ciemną postacią jakby ze śmiercią z której właśnie wyłaniała sie ta świetlista postać i była taka raz ciemna raz świetlista. Cały czas jakby płynęła tańcząc. Kazała mi nie czekać tylko płynąć już z lekkością w życie. Wracałam już znowu jako ten świetlista postać ze skrzydłami z liści. Cały czas jakby płynąc.

  • Podczas medytacji towarzyszył mi piękny wilk. Dał się głaskać i utulić. Postać, którą ujrzałam to czarodziej, który powiedział, że jestem dobra i wolna…

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu