Ta piękna medytacja pomoże Ci się połączyć z Twoim najgłębszym, najprawdziwszym Ja. Z tą Tobą, która już czuje swoją wartość, która już ma wszelką potrzebną mądrość, która już jest pełna radości życia. Być może czekałaś na to spotkanie ze sobą bardzo długo. 

Aby najlepiej skorzystać z tej medytacji, zarezerwuj na nią około 20 minut i przed włączeniem nagrania (na dole strony) przygotuj notes i długopis, aby od razu po medytacji móc zapisać to, co sobie uświadomiłaś. 

Daję Ci w prezencie tę medytację, którą robimy w Roku PRZEBUDZENIA, bo jest wyjątkowa. Bardzo szybko pomoże Ci nawiązać głębszy kontakt z zakopanymi warstwami siebie, uwalniając stare emocje i przywracając Ci poczucie wartości i mocy, które już w Tobie jest. 

Rok PRZEBUDZENIA jest moim rocznym programem coachingowym online, który wspiera Cię w powrocie do siebie, abyś w swoim wnętrzu odnalazła głęboki spokój, miłość i zaufanie, których chciałabyś doświadczać w swoim zewnętrznym świecie. W tym programie otrzymujesz moje najlepsze praktyki, ćwiczenia i medytacje, które pomagają Ci warstwa po warstwie odkrywać prawdziwą siebie.

Zapraszam Cię ciepło do dołączenia do Roku PRZEBUDZENIA 2021. Program rusza 3 stycznia 2021 r. a teraz do niedzieli do północy (25.10.2020)  możesz dołączyć w przedsprzedaży prawie za połowę ceny.

Wszystkie szczegóły o promocji i rejestracji znajdziesz tutaj.

***

To, co robimy w Roku PRZEBUDZENIA opisałam w mojej nowej książce, pod tym samym tytułem, dostępnej tutaj. Zapraszam Cię ciepło do jej przeczytania. Do końca roku zostały 2 m-ce. To wspaniały czas, aby przygotować się do udziału w Roku Przebudzenia, który rusza 3 stycznia, odkryć siebie i już teraz zacząć budzić swoją siłę. 

Włącz medytację klikając przycisk Play poniżej:

Czekam z ciekawością na Twój komentarz co wspaniałego odkryłaś w tej medytacji. 

Pobierz bezpłatny fragment

książki Rok Przebudzenia