Witaj,

z tej strony Pati Garg.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

Masterclass dla przyszłych Autorek Książek Eksperckich

Być może od dawna marzysz o napisaniu swojej własnej książki eksperckiej, która zmieni życie czytelników? 

Przygotowałam dla Ciebie serię Masterclass z pięcioma niezwykłymi ekspertkami, które nie tylko tworzą bestsellery, ale również podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z przyszłymi autorkami.

Podczas tych wyjątkowych spotkań będziemy rozmawiać o tajnikach tworzenia książek eksperckich, dzieląc się praktycznymi wskazówkami, inspiracjami oraz doświadczeniem, które pomogą Ci osiągnąć sukces jako autorce.

Nasze Ekspertki to nie tylko zdolne pisarki, ale również mentorki gotowe do przekazania  swojej wiedzy:

5.02. godz. 12:00 – „Jak oswoić opór i stać się uznaną ekspertką i autorką książek” – Sylwia Kocoń – autorka książek, m. in. “Bogaty Budda”, “Kobieta Kompletna” oraz “Spełniaj się – jak oswoić własny opór i żyć pełnią życia”. 

6.02. godz. 10:10 – „Jak pisać książki, które poruszają serca i umysły” – Kasia Bem – autorka książek “Happy Life. Sztuka odpuszczania” oraz “Happy umysł”. 

7.02. godz. 8:00 – „Co da Ci napisanie własnej książki eksperckiej” – Joanna Kokoszkiewicz – autorka książki „Mama w sam raz” 

8.02. godz. 10:10 – „Jak się zabrać za napisanie swojej pierwszej książki z czułością dla siebie” – Małgorzata Trzaskowska – autorka książek “Jesteś wartościowa” oraz “Czuła dla siebie”. 

9.02. godz. 12:00 – „Jak pisać e-booki strategicznie i z wdziękiem” – Marta Krasnodębska – autorka 5 popularnych eBooków o tworzeniu marki i biznesu online oraz podręcznika Growth Hacking Framework 

Spotkania live oraz nagrania będą dostępne na profilu Przebudzenie z Pati na Facebooku oraz na kanale Pati Garg na YouTube. 

Do zobaczenia na Masterclass dla Przyszłych Autorek Książek Eksperckich. 

Zostaw mi proszę w komentarzu pytania, które chciałabyś, abym zadała naszym gościniom.

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.