Witaj,

z tej strony Pati Garg.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

Jak wspierać siebie i dziecko kiedy emocje buzują – live dla mam z Joanną Kokoszkiewicz

Pierwszy wywiad w tym roku i od razu bierzemy się za grube tematy. Jeśli jesteś mamą i często puszczają Ci nerwy, to w tej rozmowie pomożemy Ci to ogarnąć.
 
Temat przyszedł z życia.
 
Jakiś czas temu napisała do mnie A.:
 

Kiedy jestem z 3 dzieci i narasta we mnie złość… Jedno krzyczy drugie totalnie ma w nosie to co mówię a trzecie płacze bo natychmiast coś chce. Gdzie jest w tym momencie miejsce na moje emocje? Słyszy się że „tylko od ciebie zależy jak zareagujesz na te emocje. Możesz wybrać czy pozwolisz na to by twoje emocje tobą kierowały”. Czyli wnioskuje z tego, że mam siedzieć cicho nie dać się sprowokować żeby, np. krzyknąć? Ale czy to nie jest tłumienie tych emocji? Będę bardzo wdzięczna jeśli odpowiesz mi na to pytanie.

 
Obiecałam jej, że zaproszę do nas osobę, która na co dzień wspiera mamy w sesjach indywidualnych i jest ekspertką w tym temacie.
 
Joanna Kokoszkiewicz, pedagożka, mama, coach i trenerka, będzie u nas nie po raz pierwszy i na pewno nie ostatni, bo wiem, że rozmowy z nią zawsze dają dużo wsparcia mamom.
 
Rozmawiamy o tym jak najlepiej jest wspierać siebie i dziecko kiedy emocje buzują i już same nie wiemy co ze sobą zrobić, reagować, nie reagować? Rzucamy sporo światła na to jak się w tym odnaleźć.
 
Po tym spotkaniu możesz zapisać się na bezpłatną 30 minutową sesję wstępną z Joanną, jest dostępnych kilka miejsc. Jej sesje indywidualne przynoszą kobietom wiele ulgi i dają ogromne wsparcie w świadomym rodzicielstwie.
 
 

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.