Witaj,

z tej strony Pati Garg.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

Jak się przebudzić i żyć szczęśliwie – rozmowa z Kasią Bem

Jak codziennie doświadczać spokoju i radości, i świadomie stwarzać swoją rzeczywistość bez „nie uda mi się”, „nie zasługuję”, „nie mogę”? To tylko myśli. Możesz je zmienić, więc zmień! – mówi Kasia Bem, autorka nowo wydanej książki „Happy umysł. Myśl sercem”.

W tej rozmowie przyglądamy się jak umysł sprawia nam cierpienie, jak się z tego cierpienia przebudzić i jak żyć szczęśliwie. 

Kasia Bem jest autorką wielu książek a także przebudzoną nauczycielką jogi i medytacji, z ogromnym doświadczeniem. Spotkanie z nią to prawdziwa uczta, do obejrzenia której serdecznie Cię zapraszam. A wisienką na torcie jest medytacja ustanawiająca koherencję serca i umysłu, którą znajdziesz na końcu wideo. 

Linki do rzeczy, o których wspominamy w rozmowie: 

👉 Książka Kasi Bem, „Happy umysł. Myśl sercem”, w której znajdziesz 21-dniowy program MINDLESS.

 👉 Bezpłatny webinar Jak uleczyć GŁÓD MIŁOŚCI i i odnaleźć szczęście i spokój w sobie, który poprowadzę na żywo 2 grudnia 2023 r. o godz. 10:10

Daj nam znać w komentarzu co wyniosłaś z tej rozmowy. 

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.