Wątpliwości na swój temat ma każda z nas. Nie chodzi o to, żeby ich nie mieć, ale wiedzieć jak sobie z nimi poradzić. W tym wideo pokazuję jak skutecznie radzić sobie z głosem krytyka, aby nie był w stanie powstrzymać Cię przed odważnymi decyzjami, śmiałymi projektami i fajnym, szczęśliwym życiem.

W tym wideo poznasz fenomenalną strategię, która pomogła mi skutecznie zamanifestować własną audycję w Radio Kolor oraz wymarzony awans na stanowisko menedżerskie w korporacji i podwyżkę.

A także kluczową praktykę, która – jeśli będziesz to regularnie ćwiczyć – sprawi, że będziesz nie do zatrzymania w swoich nawet najbardziej śmiałych pomysłach i planach.

Te praktyki i strategie, którymi się z Tobą podzieliłam, są częścią Roku Przebudzenia – rocznego programu online, w którym kobiety kreują swoje wymarzone życie zaczynając od zmiany myślenia o sobie i o swoich możliwościach. Zapisy na nową edycję ruszają w październiku. Jeśli chcesz jako pierwsza dowiedzieć się o starcie naboru oraz od razu teraz otrzymać bezpłatny trening kreowania Twojego wymarzonego życia, zapisz się na listę oczekujących na stronie Roku.

A więcej odważnych strategii do kreowania swojego wymarzonego życia już niedługo znajdziesz w mojej nowej książce „Rok Przebudzenia”. Przedsprzedaż rusza 7 lipca 2020!

* * * * * * 

A tymczasem mam nadzieję, że praktyki z tego wideo pomogą Ci w kreowaniu Twojego cudownego, wymarzonego życia, tak jak pomogły mnie i tysiącom kobiet. 

Po obejrzeniu wideo zostaw mi proszę komentarz, co wybierasz – słuchanie głosu krytyka czy głosu serca? 

Pobierz bezpłatny fragment

książki Rok Przebudzenia