Witaj,

jestem Pati.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

Jak przestać w siebie wątpić

Wątpliwości na swój temat ma każda z nas. Nie chodzi o to, żeby ich nie mieć, ale wiedzieć jak sobie z nimi poradzić. W tym wideo pokazuję jak skutecznie radzić sobie z głosem krytyka, aby nie był w stanie powstrzymać Cię przed odważnymi decyzjami, śmiałymi projektami i fajnym, szczęśliwym życiem.

W tym wideo poznasz fenomenalną strategię, która pomogła mi skutecznie zamanifestować własną audycję w Radio Kolor oraz wymarzony awans na stanowisko menedżerskie w korporacji i podwyżkę.

A także kluczową praktykę, która – jeśli będziesz to regularnie ćwiczyć – sprawi, że będziesz nie do zatrzymania w swoich nawet najbardziej śmiałych pomysłach i planach.

Te praktyki i strategie, którymi się z Tobą podzieliłam, są częścią Roku Przebudzenia – rocznego programu online, w którym kobiety kreują swoje wymarzone życie zaczynając od zmiany myślenia o sobie i o swoich możliwościach. Zapisy na nową edycję ruszają w październiku. Jeśli chcesz jako pierwsza dowiedzieć się o starcie naboru oraz od razu teraz otrzymać bezpłatny trening kreowania Twojego wymarzonego życia, zapisz się na listę oczekujących na stronie Roku.

A więcej odważnych strategii do kreowania swojego wymarzonego życia już niedługo znajdziesz w mojej nowej książce „Rok Przebudzenia”. Przedsprzedaż rusza 7 lipca 2020!

* * * * * * 

A tymczasem mam nadzieję, że praktyki z tego wideo pomogą Ci w kreowaniu Twojego cudownego, wymarzonego życia, tak jak pomogły mnie i tysiącom kobiet. 

Po obejrzeniu wideo zostaw mi proszę komentarz, co wybierasz – słuchanie głosu krytyka czy głosu serca? 

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

6 komentarzy

  1. To ja decyduję, jakie myśli wybieram, za jakimi myślami idę, na jakie myśli reaguję. To ja decyduję, czy słucham swojego serca, czy krytyka wewnętrznego. To ja mam tę MOC!.

    • Wspaniale, że masz w sobie taką siłę i moc 🙂 Brawo 🙂

  2. Wolę słuchać głosu serca ale póki co głos krytyka ma się zbyt dobrze…

    • Agnieszko, czy zawsze krytyk zwycięża? Kiedy dajesz dość do głosu sercu?

  3. Nie zawsze łatwo jest się zatrzymać i pójść za głosem serca. Ale to jedyna droga na pokonanie krytyka w głowie. Mimo porażek trzeba się podnosić i iść dalej.

    • Tak. To też ciągły proces i świadomy rozwój. Warto próbować i zmieniać swoje nawyki 🙂

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu