Witaj,

jestem Pati.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

Festiwal Kobiecej Mocy – rozmowa z Tatianą Żylak.

Jesteś mamą i chciałabyś czuć więcej spokoju? Zobacz niesamowitą rozmowę z Tatianą Żylak, mamą trójki dziewczynek, absolwentką tegorocznej edycji Roku PRZEBUDZENIA, która opowiada chwytającą za serce historię swojej przemiany z zestresowanej, sfrustrowanej mamy w kobietę, która rozumie emocje swoje i swoich dzieci, która potrafi się zatrzymać i dokonać świadomego wyboru jak chce zareagować na to, co się dzieje.

Mówi pięknie o tym jak nauczyła – najpierw siebie – a potem swoje córki – praktykowania wdzięczności, która zbliża je do siebie i wprowadza spokój w ich wieczory. Jak odpuściła sobie biczowanie siebie. Jak nauczyła się słuchać swojego ciała. Jak świadomie buduje w sobie spokój.
To, co zrobiła dla siebie przez ten rok, jest cudowne i niesamowicie inspirujące. A najważniejsze, że każda z nas może to dla siebie zrobić. Zresztą – włącz wideo – i zobacz sama ❤.

Trwają zapisy na Rok PRZEBUDZENIA 2021 – dołącz do nas na: https://patigarg.pl/rokprzebudzenia/ ✨ 30 % zniżki na program do końca listopada.

Czy widziałaś już, że bramy Roku PRZEBUDZENIA są ponownie otwarte? 3 stycznia zaczynamy edycję 2021! Aby poznać program i zgłosić swój udział kliknij na: rokprzebudzenia.pl 

To, co robimy w programie opisałam w mojej nowej książce „Rok PRZEBUDZENIA”. Ta książka to praktyczny poradnik, który dostarczy Ci mnóstwo wskazówek i technik, które pomogą Ci rozpoznać lęki, które kierują Twoim życiem i pokaże sprawdzone sposoby jak się od nich uwolnić, aby z odwagą żyć po swojemu.

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.