Witaj,

jestem Pati.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

Festiwal Kobiecej Mocy – rozmowa z Anną Joachimiak.

W Roku PRZEBUDZENIA przede wszystkim zrozumiałam, że wszystko zaczyna się we mnie. Dało mi to poczucie mocy i sprawczości – mówi Anna Joachimiak, nasz dzisiejszy gość na Festiwalu Kobiecej Mocy.

Ania prowadzi inicjatywę społeczną „Scena dla Kobiet” – inicjatywę wspierającą twórcze kobiety muzyki, a także „Szkołę dla Kobiet” – autorski cykl szkoleniowy dla kobiet działających na rynku muzycznym.
Do Roku PRZEBUDZENIA 2020 dołączyła, bo chciała zbudować pełne zaufanie do siebie i do życia. W pełni jej się to udało.

Trwają zapisy na Rok PRZEBUDZENIA 2021. Dołącz do nas na: https://patigarg.pl/rokprzebudzenia/
#RokPRZEBUDZENIA2021 #FestiwalKobiecejMocy

Czy widziałaś już, że bramy Roku PRZEBUDZENIA są ponownie otwarte? 3 stycznia zaczynamy edycję 2021! Aby poznać program i zgłosić swój udział kliknij na: rokprzebudzenia.pl 

To, co robimy w programie opisałam w mojej nowej książce „Rok PRZEBUDZENIA”. Ta książka to praktyczny poradnik, który dostarczy Ci mnóstwo wskazówek i technik, które pomogą Ci rozpoznać lęki, które kierują Twoim życiem i pokaże sprawdzone sposoby jak się od nich uwolnić, aby z odwagą żyć po swojemu.

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.