Witaj,

jestem Pati.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

Chcesz nowego życia? Zacznij od tego pytania…

Tydzień Przebudzenia – Dzień 3. Posłuchaj niesamowitej historii o tym jak pracować ze swoimi starymi schematami i być szczęśliwą niezależnie od wszystkiego. Tatiana, mama trzech córek, coach, 35 lat, w Roku Przebudzenia po raz 2 i nie ostatni :).

Wiele z nas jest na ciągłej huśtawce: od poczucia beznadziei, frustracji i stania w miejscu do poczucia, że trzeba się ogarnąć, bo przecież wszystko jest możliwe.

Dopóki nie dotrzemy do prawdziwego źródła naszych wyzwań, ta huśtawka nie będzie miała końca.

To naszymi emocjami, tymi od których tak uciekamy, potrzebujemy się czule zająć. Zobaczyć je, przeżyć i uwolnić. Zrozumieć je i przestać na nie reagować wciąż w ten sam sposób.

Potrzebujemy zrobić porządną wewnętrzną pracę. Zmienić schematy myślenia, uwolnić napięcia z ciała i zbudować nowe nawyki. A to wymaga czasu.

Tatiana, mama trzech dziewczynek, coach, jest w Roku Przebudzenia po raz 2 i nie ostatni. Dlaczego? Wie, że żeby głęboko przetransformować swoje życie i stare schematy potrzebny jest dłuższy proces.

Kiedy trzymała na rękach swoją małą córeczkę, wiedziała tylko, że pragnie dla niej innego życia. Nie wiedziała jeszcze jakie ono ma być. Ale zadawała sobie pytania: okay, Tatiana, jeśli nie chcesz takiego życia, to jakiego życia pragniesz?

Nie uciekała przed uczuciami, pozwala sobie na nie, na tyle na ile potrafiła.

Często słyszała: ale nie przesadzaj, przecież wszystko jest dobrze, wkurzało ją to i wcale nie zachęcało do zmiany. To czego potrzebowała to empatii i czułości dla starych emocji, które potrzebowała uwolnić. Zrobiła tę pracę i nadal robi, bo jak mówi, ten rozwój trwa cały czas.

Pisze o sobie: „Bardzo długo byłam sobie wrogiem, często katem. Wszyscy i wszystko było ważniejsze ode mnie. Ja i moje potrzeby na szarym końcu, dzień po dniu, tydzień po tygodniu, lata życia dla innych, a bez siebie. W życiu totalny chaos. Ból. Cierpienie fizyczne i duchowe. Ogromne rozdrażnienie, niewiedza co dalej, brak wiary i sił aby zrobić cokolwiek.

Ale trzeba się ogarnąć, więc raz dwa, ogarnięcie działamy, bo przecież wszystko jest możliwe, mam wszystko co do szczęścia potrzeba- by za chwilę znów czuć beznadziejność. I męczące pytanie: o co mi chodzi, czy ja jestem normalna? Nie radziłam sobie już sama ze sobą, z tym kołowrotkiem, z samotnością…

Dziś jestem w innym miejscu. W miejscu gdzie czuję wewnętrzną harmonię niezależną od nastrojów dzieci czy wydarzeń na świecie czy moich hormonów.”

Tatiana jest wspaniałym przykładem jak dzięki pracy wewnętrznej możemy zmienić jakość swojego życia. I jak możemy dawać wspaniały przykład naszym dzieciom.

P.S. 23 listopada poprowadzę webinar o tym jak czule wspierać siebie w codziennych sytuacjach. Udział jest bezpłatny, wystarczy zapisać się tutaj.

 

Zobacz wideo i daj nam znać jak to rezonuje z Tobą. 

Zapisy na Rok PRZEBUDZENIA 2022 są już otwarte!

Rok Przebudzenia to roczny głęboko transformujący program rozwojowy dla kobiet online, na który zapisy są tylko raz do roku.

Zapisy kończą się 31 grudnia br. 

Zaczynamy 2 stycznia 2022.

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

1 komentarz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu