Witaj,

z tej strony Pati Garg.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

Afirmacje Obfitości – kalendarz na październik

W tym miesiącu w Roku Przebudzenia 2023 praktykujemy otwieranie się na obfitość. Przyłącz się do nas i praktykuj z tym kalendarzem. Te afirmacje przypomną Ci o tym jak wiele masz i pomogą zacząć budować mentalność obfitości. 

Mentalność obfitości różni się od mentalności braku, która skupia się na niedostatkach, ograniczeniach i przekonaniach, że czegoś nam brakuje. 

Powtarzaj jedną afirmację dziennie, w myślach lub na głos, kilka razy w ciągu dnia. Dzięki regularnemu powtarzaniu, po jakimś czasie te słowa i zdania staną się Twoim wewnętrznym głosem, nowymi przekonaniami. Kiedy będziesz to robić, sprawdzaj ze sobą czy jest jakaś część Ciebie, która się opiera obfitości i cierpliwie ucz ją, że te słowa to prawda i że już może się rozluźnić i otworzyć na odczuwanie obfitości i bogactwa życia. 

PS. Zapisy na Rok Przebudzenia 2024 zostaną otwarte 2 stycznia o godz. 10:10. 

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.