Odkryjmy razem moc, którą od zawsze miałaś w sobie. Przygotowałam dla Ciebie kalendarz na kwiecień z pełnymi mocy afirmacjami na każdy dzień, które pomogą Ci ją przebudzić.

Te afirmacje nie są przypadkowe. Są dokładnie przemyślane, aby pomóc Ci odkryć moc, którą już masz w sobie. Moc do zmiany swojego życia. Moc do pokochania siebie. Moc do bycia szczęśliwą i spełnioną kobietą. 

Zasada jest prosta: każdego dnia pracujemy z jedną afirmacją i powtarzamy ją sobie 7 raz dziennie.

1 afirmacja.

7 razy dziennie.

Codziennie.

Przez 30 dni.

Zrobisz to dla siebie?

Sekretem jest powtarzanie sobie każdej afirmacji z pełnym przekonaniem, nawet jeśli coś w Tobie jeszcze w to nie wierzy do czasu aż uwierzy. Tak samo jak nauczyłyśmy się złych rzeczy na swój temat, tak samo możemy się nauczyć dobrych i spojrzeć na siebie i swoje życie w zupełnie nowy sposób.

I ważna rzecz na koniec. Największy wpływ na Ciebie i Twoje życie ma to co Ty sama mówisz do siebie. Jeśli będziesz regularnie przez cały miesiąc z nimi pracować, te afirmacje pomogą Ci nabrać wewnętrznej mocy i napełnić Twoje życie dobrem. 

Mam nadzieję, że praca z tymi afirmacjami przyniesie Ci dużo mocy i inspiracji. 

Daj mi znać w komentarzu czy przyłączasz się do wspólnego budowania mocy. 

PS. A jeśli chcesz wzmocnić pracę z afirmacjami medytacją, to 1 czerwca rusza kurs medytacji „Medytuj z Pati”, w którym będziemy codziennie medytować przez 21 dni i budować nawyk codziennej medytacji. Serdecznie Cię zapraszam. 

Pobierz bezpłatny fragment

książki Rok Przebudzenia