Witaj,

jestem Pati.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

6 prostych sposobów jak zacząć codziennie medytować (i dlaczego warto)?.

Jeśli rozpoczęcie praktyki medytacyjnej wydaje Ci się zniechęcające, to te sposoby Ci w tym pomogą.

 
  • Przenieś uwagę z myśli na tego, kto obserwuje Twoje myśli – Obserwatora, Świadka, Świadomość.
  • Przenieś uwagę na swój oddech i obserwuj jego naturalny przepływ. Obserwuj go tak długo aż umysł się wyciszy i uspokoi.
  • Pozostawaj uwaga w ciele – odczuwaj życiowa energię, która krąży w Twoich dłoniach, policzkach, ustach, nogach etc. Praktykuj tak kilka razy w ciągu dnia.
  • Kiedy pojawiają się myśli o przeszłości i przyszłości powracaj uwagą do zmysłów i do czucia siebie tu i teraz.
  • Z pogodą ducha przyjmuj trudne chwile i bolesne uczucia rozpoznając, że to też minie.
  • Pielęgnuj wdzięczne serce. Wiele razy dziennie dziękuj za dobro, które otrzymujesz, rozpoznają jak bardzo Życie Cię kocha, prowadzi i wspiera.
 

Medytacją może być wszystko. 

Nie musisz siedzieć na poduszce do medytacji, palić kadzideł, ani śpiewać mantr. Najważniejsza praca odbywa się w Twoim wnętrzu. Tam, gdzie jest Twoja uwaga, tam jest Twoja energia. Im częściej kierujesz uwagę do tego spokojnego, cichego miejsca w sobie, które z pogodą ducha przyjmuje życie i jego zmienne koleje, tym większy czujesz spokój, spełnienie i radość już tu i teraz.

 
Medytacja, której uczę to praktyki, które może zastosować każdy, w normalnych życiowych sytuacjach. Nikt nawet nie będzie wiedział, że praktykujesz, ale Ty będziesz czuła efekty: spokój w głowie i radość w sercu. Jeśli chcesz się tego nauczyć to od 1 lutego 2023 zaczynamy 21-dniowy program Medytuj z Pati. 
 
W tym programie uczę od podstaw jak medytować i odnajdywać w sobie głęboki spokój. Każdy może się tego nauczyć i to będzie najlepsza rzecz, którą dla siebie zrobisz w tym roku, bo spokojny umysł, to spokojne dobre życie.
 
Medytuj z Pati to program, który sprawia, że nareszcie faktycznie zaczynasz medytować i widzisz efekty swojej praktyki w codziennym życiu. To program, który zbuduje fundamenty Twojego trwałego spokoju i szczęścia ♡.
 
Medytacja poprawiła jakość mojego życia bardziej niż jakikolwiek inne narzędzie, dlatego mega się cieszę, że mogę Ci pomóc się jej nauczyć.
 
Więcej informacji i zapisy na stronie: https://patigarg.pl/medytuj-z-pati/
 

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.