Data webinaru: 2 grudnia 2023 r.

Godzina: 10:10

Online

Bezpłatny edukacyjny webinar 

2 grudnia 2023 r. o godz. 10:10

Jak uleczyć głód miłości i odnaleźć szczęście i spokój w sobie

7-min

Kochana Kobieto

 

Wewnętrzny głód miłości rodzi się w Tobie, kiedy jako dziecko nie dostałaś uwagi, zachęty, wsparcia, akceptacji, miłości, szacunku i poczuciu bezpieczeństwa, których potrzebowałaś.

Ten głód miłości wpływa na to jak się czujesz w swoim życiu, jak się czujesz w relacjach z innymi, w miłości i w pracy. 

Najczęściej sprawia, że czujesz się nie dość dobra, nieważna, niezasługująca na uwagę, docenienie i wsparcie. 

Dopóki ich nie nakarmisz od środka, głodne miłości części Ciebie będą kierować Twoim życiem z tylnego fotela wpływając na każdą jego sferę.

Będą kierować Twoimi dorosłymi wyborami i nawykami zmuszając Cię do ciągłego szukania w zewnętrznych rzeczach i innych ludziach potwierdzenia Twojej wartości, szacunku dla własnych potrzeb, aprobaty, bezpieczeństwa, uwagi, uznania i miłości. 

Wierząc, że coś na zewnątrz Ciebie może nakarmić ten głód. 

I nieuchronnie doznając rozczarowania. 

Jak powiedział Jim Carrey: „Myślę, że każdy powinien stać się bogaty i sławny oraz zrobić wszystko o czym kiedykolwiek marzył, aby zobaczyć, że to nie jest rozwiązanie”

Wyzwanie polega na tym, że niezależnie od tego ile uznania i miłości dostaniesz z zewnątrz, to nie będzie w stanie Cię napełnić. 

Bo uzdrowienie to wewnętrzny proces przywracania sobie kontaktu z głodnymi częściami, uznania ich ran, przeżycia i uwolnienia ich uczuć i przyjęcia ich wszystkich z miłością. 

Dopiero wtedy przestaniesz szukać na zewnątrz siebie i odnajdziesz wartość, szczęście i spokój w sobie. Pomagając sobie uleczyć głodne miłości części Ciebie sprawiasz, że przestają kierować Twoim zachowaniem z tylnego fotela, a zamiast tego zyskujesz wolność, aby kreować dla siebie to, czego naprawdę pragniesz. 

 Przestajesz gonić za bezpieczeństwem, miłością i uznaniem, a zamiast tego wybierasz to, co jest faktycznie dobre i karmiące dla Ciebie.

Z webinaru dowiesz się jak rozpoznawać głodne miłości części siebie i jak rozpocząć proces ich uzdrawiania.

 

Bezpłatny edukacyjny webinar 

2 grudnia 2023 r. o godz. 10:10

Jak uleczyć głód miłości i odnaleźć szczęście i spokój w sobie

Witaj, nazywam się Pati Garg

Jako mentorka i przewodniczka od ponad 13 lat wspieram kobiety w procesie przebudzenia i wewnętrznej przemiany. Mój transformujący roczny program – Rok Przebudzenia – ukończyło już ponad tysiąc kobiet, wiele z nich twierdzi, że zmienił ich życie. 

Jestem autorką 5 książek o rozwoju osobistym i duchowym. Uwielbiam uczyć kobiety jak świadomie kreować swoje życie transformując i uzdrawiając swoje wnętrze


Moja praca opiera się na budzeniu świadomości i łączeniu jej z uzdrawiającą mocą miłości

Moje studentki lubią się ze mną uczyć, bo tworzę atmosferę, w której czują się akceptowane, mogą się rozluźnić i połączyć z najbardziej czułą, pełną mocy, kochającą częścią siebie. 

Energia tej miłości inicjuje w nich proces głębokiej przemiany, odnajdują swoją wrażliwość, delikatność i prawdę tego kim są. 

Ciepło Cię zapraszam na nasze spotkanie na webinarze ♡

7-min

Wyrusz w piękną transformującą podróż, która pomoże Ci uzdrowić przeszłość, odkryć i pokochać prawdziwą siebie. 

Zapisy do rocznego programu Rok Przebudzenia 2024 ruszają 2 stycznia o godz. 10:10

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.