Witaj,

jestem Pati.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

Spełniaj się – jak oswoić własny opór (sesja przebudzenia nr 16).

Podczas tej sesji razem z Sylwią Kocoń, znakomitą terapeutką, trenerką motywacyjną a także autorką książki „Spełniaj się. Jak oswoić własny opór i żyć pełnią życia” przyglądamy się czym właściwie jest opór, jakie postaci przybiera i jak z nim pracować, aby nie powstrzymywał nas przed sięganiem po to, co dla nas naprawdę ważne. 

 
Każda z nas na drodze do spełnionego życia napotyka własny opór. Wiedza jak sobie z nim radzić da Ci siłę, aby skutecznie sięgać po to, czego naprawdę potrzebujesz. Dopóki nie zrozumiemy tego mechanizmu, będzie nas blokował i ograniczał. 
 
W książce Sylwii Kocoń, „Spełniaj się. Jak oswoić własny opór i żyć pełnią życia”, o której wspominamy w tej sesji, znajdziesz wiele praktycznych wskazówek jak sobie radzić z oporem. Książka jest dostępna w Empikach w całej Polsce oraz online tutaj.

Dziękuję Ci, że jesteś!

1. Zostaw komentarz i daj mi znać jak to rezonuje z Tobą. Do czego zainspirowała Cię ta sesja? 👇 Co tydzień odpowiadam osobiście na komentarze.

2. Przyłącz się do mnie w social mediach:

=> Facebook

=> Instagram

=> YouTube

3. Masz pytania? Prześlij do nas wiadomość na hello@patigarg.pl

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.