Witaj,

jestem Pati.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

Pokochaj siebie prawdziwą. Jak wyjść z trybu przetrwania i żyć w rozluźnieniu (Sesja 5).

Większość z nas żyje w trybie przetrwania. Choć to bardzo powszechne, często nie jesteśmy tego świadome. Umysł powtarza stare schematy i leci na autopilocie a ciało jest zablokowane i napięte od nieuwolnionych traum. Myślimy, że tak wygląda życie. Do momentu aż się budzimy i widzimy, że można inaczej. Ta sesja w konkretny sposób pokaże Ci jak rozpoznać, że weszłaś w tryb przetrwania i jak pomóc sobie z niego wyjść. 

To piąte spotkanie z nowego cyklu sesji przebudzenia o tym jak pokochać siebie prawdziwą, które prowadzę dla naszej kobiecej społeczności w każdy piątek o 10:10 na profilu Przebudzenie z Pati na Facebooku.

W tej sesji omówimy sobie:

☑️ 8 oznak, po których poznasz, że weszłaś w trybie przetrwania

☑️ Główne błędy w myśleniu, które popełniasz kiedy jesteś w tym stanie

☑️ Klucz do tego, aby z tego wyjść i żyć w zrelaksowaniu

Zrobimy także ćwiczenie mindfulness, w którym będziesz mogła się zatrzymać i zrelaksować.

Dzięki odpowiedniej edukacji i praktyce wychodzimy z trybu przetrwania w stan przebudzenia: to już nie autopilot decyduje o naszym zachowaniu, ale nasz świadomy wybór. To już nie stare traumy decydują o tym jak wyglądają nasze relacje, ale nasze intencje. To już nie pośpiech i lęk są naszym przewodnikiem, ale pasja i serce. 

Przerywamy stary bolesny cykl, budzimy się do życia i stajemy się wolne. 

A najpiękniejsze jest to, że każda z nas ma w sobie moc, aby zrobić to dla siebie.

Dziękuję Ci, że jesteś!

1. Zostaw komentarz i daj mi znać jak to rezonuje z Tobą. Którą z oznak trybu przetrwania rozpoznajesz u siebie? 👇 Co tydzień odpowiadam osobiście na komentarze.

2. Kurs Medytuj z Pati, o którym wspominam w tym live jest świetnym sposobem, aby zacząć uczyć się uważności na siebie. To kurs do samodzielnej pracy i możesz do niego dołączyć w każdej chwili.

3. Pobierz bezpłatny rozdział książki „Rok Przebudzenia” i rozpocznij proces wewnętrznej przemiany, który pomoże Ci się przebudzić do pełni życia.  

4. Przyłącz się do mnie w social mediach:

=> Facebook

=> Instagram

5. Masz pytania? Prześlij do nas wiadomość na hello@patigarg.pl

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

1 komentarz

  1. Witaj Pati , dziekuję za tą sesje. Słuchając Ciebie zdałam sobie sprawę że również jestem w tym trybie przetrwania odkąd pamiętam, czyl od dziecka, ale ostatnie 1.5 roku ma njabardzijej skumulowane wszystkie objawy. Ujawniają sie traumy z dzieciństa a katalizatorem jest min. praca, nawet zachowanie szefa pokazało że miałam wrażenie że on mówi i odnosi się do mnie jak moja matka. Jest mi trudno, bo wykonuje zawód oparty na kreatywności a tu raczej cieżko z siebie coś wykrzesać w takim trybie, permamentnym stresie a wymagana jest też terminowośc w projektach. Stwiedzenie że „to jest myśl i tylko myśla nie rzeczywistością” jest cenne, bo moja głowa notorycznie tworzy czarne scenariusze, gdzie jest dużo lęku, gniewu i ataku w obronie i ciągłego tłumaczenia siebie przed innymi. To jest destrukcyjne. Jak sama pisalaś jest to proces, niestety długi obym podołała, ale jestem już bardziej świadoma znając objawy i jak można sobie pomagać. Dziekuję i pozdrawiam.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.