Witaj w kursie

Przebudź się i nabierz mocy do zmian

Dzień 1

Dzień 1

71 komentarzy

 1. A

  Uff, pojawił się opór, ale i tak postanawiam wypuścić to pragnienie na świat. <3 Otwieram się na miłość i związek. Otwieram się na to, że mężczyźni są wspaniali i kochający.

  Odpowiedz
  • Justyna

   W obecnej sytuacji bardzo potrzebuje obdarowania mnie energia w kierunku rozwoju, jestem na życiowym zakręcie, a mianowicie ucze się wraz z dwójka moich dzieci języka niemieckiego:) Idzie mi to bardzo opornie nie mogę po prostu odnalesc się w tej nowej sytuacji, potrzebuje wiary w siebie przede wszystkim, pewności siebie której bardzo często mi brakuje i zapewnienia ze te moje dzisiejsze obawy o mój los i los mojej rodziny kiedyś mina????????❤️

   Odpowiedz
   • Stasia - Team Pati

    Justyna ❤️

    Odpowiedz
   • Beata

    Moją intencją jest sprawianie radości milionom ludzi przez moją pracę, której następstwem będzie wspaniały wynik płynących do mnie ze wszystkich możliwych i niekończących się źródeł pieniędzy, a każdy wydany przeze mnie pieniądz wraca pomnożony i napełnia mój portfel, akceptuję obfitość finansową z wdzięcznością ????

    Odpowiedz
   • Anonim

    Witam bedzie dobrze tylko uwierz w swoje mozluwosci a wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam serdecznie ewa buziaczki

    Odpowiedz
  • Anonim

   Chciałabym mieć więcej pewności siebie, uwierzyć, że potrafię, że się uda…i to w różnych aspektach życia, czuć siłę i energię, która wyjdzie ku wyzwaniu a nie widzieć lęk, strach i przytłaczający problem ponad siły. Samej jest ciężko, a dodatkowo mając z czym się mierzyć…trudno trzymać pion, życie bez oparcia, bez przytulenia. Dobrze też mieć większe zaplecze finansowe, pozwoli na pewien spokój i umożliwi realizację marzeń. I jeszcze umocnienie poczucia swojej wartości, prawie już odbudowane…ale jednak dobrze postawić kropkę nad „i”.

   Odpowiedz
  • Anonim

   Pragne wyjsc z toksycznego zwiazku..ktory mnie niszczy,odbiera pewnosci siebie

   Odpowiedz
  • Anonim

   Pragne byc w bezpiecznym zwiazku pelnym milosci ze wspania

   Odpowiedz
   • Stasia - Team Pati

    ❤️

    Odpowiedz
   • Marzena Graf

    Dzień dobry. Moja intencja jest odpuścić kontrole. Poczuć radość, częściej się uśmiechać. Poczuć się pewniejsza w kontaktach z innymi ludźmi. Zaprzestać krytykowania, dawania dobrych rad kiedy jestem nie proszona i porównywania się z innymi bo często czuje się gorsza i głupsza. Pozdrawiam

    Odpowiedz
  • Anonim

   Pragne wprowadzic zmiany w moje zycie milosne, wybrac partnera ktory jest dla mnie, a nie wybierac partnerow tymczasowych bo sama boje sie odpowiedzialnosci i stalego zwiazku. Pragne tez zmienic swoj fach, pojsc za glosem serca.

   Odpowiedz
  • Edyta

   Chcę kochać i być kochana Chcę szczerej relacji w związku Chcę zaufać chcę żyć i cieszyć się życiem Chcę większej przestrzeni do życia która będzie moim azylem miejscem odpoczynku gdzie będę bezpieczna szczęśliwa i spokojna❤????

   Odpowiedz
   • Stasia - Team Pati

    ????Piękne????

    Odpowiedz
 2. Anonim

  Moim pragnieniem jest zmienić siebie, być osobą spokojną, widzieć dobre rzeczy w życiu, nie drążyć przeszłości, zrozumieć i zaakceptować siebie, innych i to co mnie dotyka, poczuć radość i uwolnienie od lęków, być szczęśliwą.

  Odpowiedz
 3. Anonim

  Pragnę uwolnić się od natrętnych myśli i lęków. Chcę żyć tu i teraz.Pragnę zostawić przeszłość.Nie analizować błahych spraw.Czas pokochać siebie ….

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Piękne! ❤️

   Odpowiedz
   • Anna

    Witam
    Chciałabym tworzyć piękną relację miłości we wzajemnej wolności i szacunku, rozwinąć się artystycznie i zawodowo, stworzyć własną działalność
    i być swoim szefem, dzięki swojej pasji żyć w pełni dostatku i obfitości.

    Odpowiedz
  • Anonim

   Zapisałam się już może 4razy. Nic na maila nie przychodzi. A na stronie otwiera się tylko pierwszy dzień. Nie wiem o co chodzi. Jakiś problem techniczny. Szkoda.
   Pozdrawiam . E.

   Odpowiedz
   • Stasia - Team Pati

    Kochana sprawdź proszę spam, może tam wpadło. Jeżeli nie proszę napisz na hello@patigarg.pl. ❤️

    Odpowiedz
  • X

   Chcę poczuć wolność od stresu,od lęku.Chcę by ludzie nie obarczali mnie swoimi niepowodzeniami.

   Odpowiedz
 4. Anonim

  Uwierzyć w swoje możliwości.

  Odpowiedz
  • Beata

   Bardzo pragnę, abym w swoim związku czuła się kochana, doceniana, akceptowana. Abym czuła Miłość od partnera i abym ja czuła Miłość do niego. Pragnę kochać i być kochaną.

   Odpowiedz
   • Stasia - Team Pati

    ❤️

    Odpowiedz
   • Anonim

    Moim marzeniem jest dostrzec jaką piękną i wartościową osobą jestem. Wyjść z tego wiecznego poczucia strachu i lęku że nic nie potrafię, inni robią to lepiej niż ja, jestem beznadziejna. Czas to rzucić w cholerę i wyruszyć w podróż z Pati…

    Odpowiedz
    • Stasia - Team Pati

     Powodzenia❤️

     Odpowiedz
   • Katarzyna

    Moją intencją jest praca z ludźmi, dająca spełnienie, radość mojej duszy, uśmiech i pomoc dla innych oraz niezależność finansowa. Kupno domu, odnalezienie bratniej duszy, miłości mojego teraźniejszego życia .

    Odpowiedz
    • Stasia - Team Pati

     ❤️

     Odpowiedz
 5. Wioleta

  Moją intencją jest uzdrowienie,regeneracja,wzmocnienie na wszystkich poziomach mojego istnienia.Tworzenie kochającego,wspierającego i szczęśliwego związku z samą sobą i z ludźmi, których kocham.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Wioleta wspaniałe ❤️

   Odpowiedz
 6. Kama 32

  Chciałabym doświadczać,żyć pełnią życia.Pragnę zmian, nowych doznań,wyzwań. Ale zmian brak…
  Jestem osobą pełną energi z któtkotrwałym zapałem. Próbuję z tym walczyć,zacząć coś i dojść do końca ,nie rezygnować zanim coś się zaczęło. Zaczynam tak kilkanaście razy z takim samym skutkiem. Nie umiem sobie z tym poradzić,jest to frustrujące.
  Nie mam pojęcia czy powinnam tą cechę zaakceptować czy próbować dalej.

  Chciałabym aby moi najbliżsi doceniali mnie. Mam wrażenie że jestem dla nich tą mniej inteligentną krewną. Sama też tak czuję, choć w głębi wiem że mogłabym osiągnąć wiele , no i tu pojawia się blokada w postaci ,,nie może nie zaczynaj bo się skompromitujesz,,.
  I odpuszczam…

  Pomogła mi Pani rada aby posłuchać serca. Zaczynam to robić i nie zastanawiać się co będzie potem. Pierwszy krok to zapisałam się na kurs tańca o którym dawno mażyłam,le się bałam. Niedawno wystąpiłam w programie tv i było świetnie,zero stresu. Czas na zmianę zawodową,nauczyć się języka który odwleksm w czasie.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Kamila ❤️ wspaniale! Taniec daje wolność, budzi do życia, daje energię i jest cudowny na stres i napięcie. To wspaniała decyzja, zwłaszcza jeżeli tak czułaś! Może to jest właśnie ten pierwszy krok który uruchomi lawinę kolejnych działań. Trzymamy kciuki 🙂

   Odpowiedz
 7. Anonim

  Miłość daje szczęście,radość,chęć do życia.Długo nie zaznałam uczucia spełnienia w zwiazku.Jest ktoś,kto bardzo mi się podoba i chciałabym z nim zacząć tworzyć nić uczucia.Moja intencja jest taka,aby zaznać z tym chłopakiem spełnienia w miłości.Dziś otwieram się na tę znajomość i zapraszam do niej jego.Chcę tego uczucia.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Piękne ❤️

   Odpowiedz
 8. Iwona

  Chciałabym przestać spełniać wszystkie życzenia moich najbliższych i przestać się zastanawiać co inni o mnie pomyślą jeśli powiem nie. Myślę że mam zbyt dużo empatii do ludzi i zawsze wskakuje w ich skórę zastanawiając się co on pomyśli tak jakby to miało dotyczyć mnie.To bardzo wyczerpuje,. Mam ochotę powiedzieć STOP.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Iwona ważne, że wiesz co powoduje U Ciebie frustrację. Dzięki temu można zacząć pracę nad przekonaniami i zmianą. Powodzenia! ❤️

   Odpowiedz
  • Anonim

   Dziekuje, moja intencja jest rozwinac sie artystycznie

   Odpowiedz
   • Stasia - Team Pati

    ❤️

    Odpowiedz
 9. Iza

  tak bardzo pragnę siły do walki z uzależnieniem. Uwolnienia. Polegania na sobie- na sobie schowanej gdzieś tam głęboko pod chorym mózgiem.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Iza ❤️ w takiej sytuacji może warto skorzystać najpierw z terapii?

   Odpowiedz
   • Hanna

    Chcialabym zaznac spokoju wewnetrznego oraz milosci opartej na szczerosci i zaufaniu.

    Odpowiedz
  • Joanna

   Ja pracowałam z książkami Louise L Hay „Możesz uzdrowić swoje życie” i kolejne części ☺️ przed lustrem!, co daje bardzo dobre rezultaty. To sesja terapeutyczna z Louise, dlatego warto robić wszystko krok po kroku, jak jest w książce. Samo przeczytanie nie nie da.
   Słucham też nagrań i webinarów na YouTube Magdalena Szpilka która mówi dużo o emocjach i pokazuje, jak z nimi pracować, Katarzyna Miller, Anthony Robins, Mateusz Grzesiak, Kamila Rowińska, Anna Migdał, Katie Bery, Joanna Grabska, Ewelina Gawłowska, Ewelina Stępnicka itd ????
   Korzystam też z ich kursów i książek.
   Chodzę też do fundacji, które pomagają, np Centrum Praw Kobiet w Warszawie, fundacja CEL, czy teraz mam coś w rodzaju coahingu lub psychoterapii z psycholożką z pomocy społecznej ☺️

   Odpowiedz
   • Stasia - Team Pati

    Joasia fajnie, że działasz i szukasz wsparcia ❤️

    Odpowiedz
 10. Dominika

  Moją intencją jest znalezienie mężczyzny, z którym stworzę cudowny związek pełen wzajemnej miłości, radosci, zrozumienia, zaufania, ciepła, spokoju i obfitości na każdej płaszczyźnie????. Przede wszystkim takiego przy którym będę mogła być sobą ????

  Drugą intencją jest to, że chciałabym zarabiać więcej mniej pracując. Mimo tego, że kocham swoją pracę i wkładam w nią całe serce, zaczynam czuć się przytłoczona bo wypełnia ona całe moje dni przez co nie mam czasu dla siebie i bliskich. Nie chcę już stresować się tym, że jeśli nie będę pracować tak długo i dużo to mój poziom życia znacznie się pogorszy.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Dominika piękne ❤️

   Odpowiedz
   • Dominika

    ❤️????????

    Odpowiedz
 11. Patrycja

  Proszę o pomoc. Zgubiłam się

  Odpowiedz
 12. Ania

  Moją pierwszą intencją jest poznanie odpowiedzialnego mężczyzny wolnego od nałogów, oczekiwań i przekonań, z którym będę mogła stworzyć związek oparty na szczerości, zaufaniu, prawdzie i miłości.
  Moją drogą intencją jest otwarcie się na obfitość finansową. Chce uwierzyć w siebie i zacząć czerpać radość z pracy, przestać żyć przekonaniami zakodowanymi w przeszłości. Wówczas będę mogła zacząć zarabiać więcej. Tyle aby wystarczało na wszystkie moje potrzeby i żeby jeszcze zostało. Chce odważyć się budować swój biznes i przestać się bać wszystkiego co nowe i nieznane.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Ania ❤️

   Odpowiedz
 13. Anonim

  Pragnę być zdecydowaną odważną na zmiany .
  Pragnę pokonać lęki i odważyć się założyć własną działalność .
  Brakuje mi wsparcia drugiej osoby a właściwie tego jedynego właściwego wartościowego mądrego faceta a przyciągam dziwnych chorych facetów jak zmienić coś co pozwoliło by mi znależć partnera jakiego pragnę?
  Nie mam motywacji do zmian …
  Proszę o pomoc.
  Ania 🙂

  Odpowiedz
 14. Małgosia

  Zapisałam się już może kilka razy . Nic na maila nie przychodzi. A na stronie otwiera się tylko pierwszy dzień. Nie wiem o co chodzi. Spam oczywiscie sprawdziłam

  Odpowiedz
  • Anonim

   U mnie tak samo☹️????

   Odpowiedz
 15. Anonim

  Pragnę kochać i być kochana. Stworzyć związek i rodzinę.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   ❤️

   Odpowiedz
 16. Anonim

  Chciałabym poczuć wewnętrzny spokój i radość w sercu. Mieć odwagę zmienić swoje życie zawodowe i uwierzyć, ze nowa ścieżka przyniesie satysfakcję i obfitość finansowa.
  Chciałabym tez przyciągnąć miłość, otworzyć serce i uwierzyć, ze tym razem się uda.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   ❤️

   Odpowiedz
 17. Hanna

  Chciałabym aby w moim życiu zapanował spokój
  Jestem już po 40 , i do tej pory nie mam własnego kąta
  Po 20 latach rozpadł się mój związek
  Boję się przyszłości

  Odpowiedz
 18. Anonim

  Chciałabym mieć więcej pewności siebie, uwierzyć, że potrafię, że się uda…i to w różnych aspektach życia, czuć siłę i energię, która wyjdzie ku wyzwaniu a nie widzieć lęk, strach i przytłaczający problem ponad siły. Samej jest ciężko, a dodatkowo mając z czym się mierzyć…trudno trzymać pion, życie bez oparcia, bez przytulenia. Dobrze też mieć większe zaplecze finansowe, pozwoli na pewien spokój i umożliwi realizację marzeń. I jeszcze umocnienie poczucia swojej wartości, prawie już odbudowane…ale jednak dobrze postawić kropkę nad „i”.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   ❤️❤️❤️

   Odpowiedz
 19. Joanna

  Chciałabym uwierzyć w siebie i w swoje możliwości, niech to będą wyzwania do pokonania…a nie przytłaczające problemy, chciałabym być spokojnie niezależna finansowo i spotkać odpowiedniego mężczyznę…

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Joasia ❤️

   Odpowiedz
 20. Hanna

  Chcialabym zaznac spokoju wewnetrznego oraz milosci opartej na szczerosci i zaufaniu.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Hania ❤️

   Odpowiedz
   • Ewelcia

    Potrzebuje wewnetrznego spokoju wiekszej niezależności finansowej i odpowiedzi co do mojej relacji zostac czy odejść?

    Odpowiedz
 21. Kasia_Piotrowsk

  Super wstęp 🙂 Chętnie dołączę <3 <3 <3

  Odpowiedz
 22. Isabella

  Chce dolaczyc na ten Kurs ,poniewaz Zyje w ciaglym leku,mam negatywne mysli,poprostu boje sie jutra.
  Mam nadzieje , ze zycie moze byc piekne,i marze o tym , zeby to Tak naprawde poczuc
  Dziekuje z gory
  Isabella

  Odpowiedz
 23. Ania

  Pragne aby lek i brak wiary w siebie nie kierowal moim zyciem.

  Odpowiedz
 24. Anonim

  Chce znaleźć drogę do siebie samej i……pokochać się….
  Myślę, że to możliwe.
  Chcę również spotkać milość mądrą , wrażliwą i piękną….od mężczyzny.
  To też jest możliwe?
  A jeśli będę już miała potężną moc miłości to świat stoi przede mną otworem……a wszechświat obdaruje mnie obfitością finansową o którą juz nie śmiem prosić.

  Odpowiedz
  • Izzy

   ????

   Odpowiedz
 25. Pauliiis

  Pragnę pokochać siebie, pokochać swoje ciało. Pragnę wolności od bulimii i uwolnienia się od lęku przed jedzeniem.
  Chciałabym żyć w zgodzie ze soba, chciałabym mieć siłę wyrażania siebie.
  Chciałabym zrzucić te zbędne kg, być szczęśliwa ,odważna i pewna siebie kobieta.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Kochana przesyłamy ogrom miłości i ciepła ????

   Odpowiedz
 26. Marta

  Powtórzę się: pragnę żyć w zrelaksowaniu, spokoju, pogodzie ducha i z satysfakcją.
  Mieć odwagę i z wiarą podążać za swoją „legendą”.
  Upewnić się, czym konkretnie chciałabym i mogła się zająć, bo obrzydło mi serdecznie tkwienie za biurkiem w monotonnej pracy i nie zawsze przychylnymi współpracownikami.
  Odróżnić dbanie o siebie i życie bez presji od folgowania sobie i lenistwa. Radzić sobie ze spadkami energii i motywacji.

  Chcę spróbować kroju i szycia, może zacząć coś pisać, bo wiem, że mam zdolności do wyrażania myśli oraz tworzenia rymowanek. I pracować z domu!!! Żeby nikomu nie przeszkadzało, gdy zrobię sobie kwadrans, a choćby i godzinę przerwy na drzemkę lub spacer.
  Miłość też mi się marzy. Chciałabym uwierzyć w dobrą, cierpliwą, spokojną, pełną ciepła i akceptacji – i spotkać ją.

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.