Przebudź się i nabierz mocy do zmian w 7 dni

Witaj w kursie

Przebudź się i nabierz mocy do zmian

Dzień 1

Dzień 1

26 komentarzy

 1. A

  Uff, pojawił się opór, ale i tak postanawiam wypuścić to pragnienie na świat. <3 Otwieram się na miłość i związek. Otwieram się na to, że mężczyźni są wspaniali i kochający.

  Odpowiedz
 2. Anonim

  Moim pragnieniem jest zmienić siebie, być osobą spokojną, widzieć dobre rzeczy w życiu, nie drążyć przeszłości, zrozumieć i zaakceptować siebie, innych i to co mnie dotyka, poczuć radość i uwolnienie od lęków, być szczęśliwą.

  Odpowiedz
 3. Anonim

  Pragnę uwolnić się od natrętnych myśli i lęków. Chcę żyć tu i teraz.Pragnę zostawić przeszłość.Nie analizować błahych spraw.Czas pokochać siebie ….

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Piękne! ❤️

   Odpowiedz
  • Anonim

   Zapisałam się już może 4razy. Nic na maila nie przychodzi. A na stronie otwiera się tylko pierwszy dzień. Nie wiem o co chodzi. Jakiś problem techniczny. Szkoda.
   Pozdrawiam . E.

   Odpowiedz
   • Stasia - Team Pati

    Kochana sprawdź proszę spam, może tam wpadło. Jeżeli nie proszę napisz na hello@patigarg.pl. ❤️

    Odpowiedz
 4. Anonim

  Uwierzyć w swoje możliwości.

  Odpowiedz
  • Beata

   Bardzo pragnę, abym w swoim związku czuła się kochana, doceniana, akceptowana. Abym czuła Miłość od partnera i abym ja czuła Miłość do niego. Pragnę kochać i być kochaną.

   Odpowiedz
   • Stasia - Team Pati

    ❤️

    Odpowiedz
   • Anonim

    Moim marzeniem jest dostrzec jaką piękną i wartościową osobą jestem. Wyjść z tego wiecznego poczucia strachu i lęku że nic nie potrafię, inni robią to lepiej niż ja, jestem beznadziejna. Czas to rzucić w cholerę i wyruszyć w podróż z Pati…

    Odpowiedz
    • Stasia - Team Pati

     Powodzenia❤️

     Odpowiedz
   • Katarzyna

    Moją intencją jest praca z ludźmi, dająca spełnienie, radość mojej duszy, uśmiech i pomoc dla innych oraz niezależność finansowa. Kupno domu, odnalezienie bratniej duszy, miłości mojego teraźniejszego życia .

    Odpowiedz
    • Stasia - Team Pati

     ❤️

     Odpowiedz
 5. Wioleta

  Moją intencją jest uzdrowienie,regeneracja,wzmocnienie na wszystkich poziomach mojego istnienia.Tworzenie kochającego,wspierającego i szczęśliwego związku z samą sobą i z ludźmi, których kocham.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Wioleta wspaniałe ❤️

   Odpowiedz
 6. Kama 32

  Chciałabym doświadczać,żyć pełnią życia.Pragnę zmian, nowych doznań,wyzwań. Ale zmian brak…
  Jestem osobą pełną energi z któtkotrwałym zapałem. Próbuję z tym walczyć,zacząć coś i dojść do końca ,nie rezygnować zanim coś się zaczęło. Zaczynam tak kilkanaście razy z takim samym skutkiem. Nie umiem sobie z tym poradzić,jest to frustrujące.
  Nie mam pojęcia czy powinnam tą cechę zaakceptować czy próbować dalej.

  Chciałabym aby moi najbliżsi doceniali mnie. Mam wrażenie że jestem dla nich tą mniej inteligentną krewną. Sama też tak czuję, choć w głębi wiem że mogłabym osiągnąć wiele , no i tu pojawia się blokada w postaci ,,nie może nie zaczynaj bo się skompromitujesz,,.
  I odpuszczam…

  Pomogła mi Pani rada aby posłuchać serca. Zaczynam to robić i nie zastanawiać się co będzie potem. Pierwszy krok to zapisałam się na kurs tańca o którym dawno mażyłam,le się bałam. Niedawno wystąpiłam w programie tv i było świetnie,zero stresu. Czas na zmianę zawodową,nauczyć się języka który odwleksm w czasie.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Kamila ❤️ wspaniale! Taniec daje wolność, budzi do życia, daje energię i jest cudowny na stres i napięcie. To wspaniała decyzja, zwłaszcza jeżeli tak czułaś! Może to jest właśnie ten pierwszy krok który uruchomi lawinę kolejnych działań. Trzymamy kciuki 🙂

   Odpowiedz
 7. Anonim

  Miłość daje szczęście,radość,chęć do życia.Długo nie zaznałam uczucia spełnienia w zwiazku.Jest ktoś,kto bardzo mi się podoba i chciałabym z nim zacząć tworzyć nić uczucia.Moja intencja jest taka,aby zaznać z tym chłopakiem spełnienia w miłości.Dziś otwieram się na tę znajomość i zapraszam do niej jego.Chcę tego uczucia.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Piękne ❤️

   Odpowiedz
 8. Iwona

  Chciałabym przestać spełniać wszystkie życzenia moich najbliższych i przestać się zastanawiać co inni o mnie pomyślą jeśli powiem nie. Myślę że mam zbyt dużo empatii do ludzi i zawsze wskakuje w ich skórę zastanawiając się co on pomyśli tak jakby to miało dotyczyć mnie.To bardzo wyczerpuje,. Mam ochotę powiedzieć STOP.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Iwona ważne, że wiesz co powoduje U Ciebie frustrację. Dzięki temu można zacząć pracę nad przekonaniami i zmianą. Powodzenia! ❤️

   Odpowiedz
 9. Iza

  tak bardzo pragnę siły do walki z uzależnieniem. Uwolnienia. Polegania na sobie- na sobie schowanej gdzieś tam głęboko pod chorym mózgiem.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Iza ❤️ w takiej sytuacji może warto skorzystać najpierw z terapii?

   Odpowiedz
 10. Dominika

  Moją intencją jest znalezienie mężczyzny, z którym stworzę cudowny związek pełen wzajemnej miłości, radosci, zrozumienia, zaufania, ciepła, spokoju i obfitości na każdej płaszczyźnie🙏. Przede wszystkim takiego przy którym będę mogła być sobą 😊

  Drugą intencją jest to, że chciałabym zarabiać więcej mniej pracując. Mimo tego, że kocham swoją pracę i wkładam w nią całe serce, zaczynam czuć się przytłoczona bo wypełnia ona całe moje dni przez co nie mam czasu dla siebie i bliskich. Nie chcę już stresować się tym, że jeśli nie będę pracować tak długo i dużo to mój poziom życia znacznie się pogorszy.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Dominika piękne ❤️

   Odpowiedz
   • Dominika

    ❤️🍀🌸

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.