Dzień 7. Praktykowanie wdzięczności

Witaj

Dzień 1

Dzień 2

Dzień 3

Dzień 4

Dzień 5

Dzień 6

Witaj

Dzień 1

Dzień 2

Dzień 3

Dzień 4

Dzień 5

Dzień 6

Co Ci uświadomił udział w tym mini-kursie? Która z lekcji kursu była dla Ciebie najważniejsza?

30 komentarzy

 1. Aga

  Ja jestem wdzięczna za ten kurs który trafił do mnie w odpowiednim czasie. Najwasniejsza jest dla mnie ostatnia lekcja bardzo mi potrzebna teraz, gdyz dużo nieprzyjemnych emocji we mnie siedzi a skupienie sie na tym co mam na tym za co jestem wdzięczna dodaje mi pozytywnej energii do działania do wychodzenia ku swoim pragnieniom. Bo skupianie sie na negatywach na tym co było nie pomaga mi wyjść ku światu ze swoimi pragnieniami i dzialać by je realizować.

  Odpowiedz
  • Ona34

   Jestem wdzięczna za moje bezrobocie. Dzięki niemu nabrałam dystansu do wszystkiego. Miałam możliwość odpocząć – przede wszystkim psychicznie – ale również fizycznie. Skupić się na Rodzicach – sobie – życiu. Zastanowić się czego chcę. Podjąć kroki ku rozwojowi zawodowemu – kurs np.
   Przebranżawiam się – chcę żyć i pracować – a nie poświęcać się…

   Jestem na początku drogi, ale nie zaczynam od zera????????

   Odpowiedz
 2. Aga

  Zapomniałam dodać że dziękuje Ci też za pozytywne afirmacje. Słucham ich codziennie dodają mnóstwo pozytywnej energii.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Aga dziękujemy ????

   Odpowiedz
 3. Iwona

  Dziękuję Pati za ten mini-kurs. Niby mini, a tyle ważnych informacji i praktyk. Dla mnie najważniejsze obecnie jest dokonywanie nowych wyborów, działanie. Nie chcę już tylko planować i udoskonalać. Chcę praktykować. Tak jak powiedziałaś, by działaniem potwierdzać swoją intencję. Pozdrawiam serdecznie wszystkie uczestniczki kursu.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Iwona dziękujemy! Teraz wszystko w Twoich rękach ????

   Odpowiedz
 4. Asia

  Dziękuję za te kilka dni z Tobą, z Twoim przekazem i energią. Dziękuję za to ciepło, którym otoczyłaś mnie jak kogoś bardzo bliskiego❤

  Odpowiedz
  • Anonim

   Dziękuję Pati za te lekcje, bardzo cenne i budujące. Motywujące do tego, żeby iść w stronę swoich marzeń, swojego szczęścia. Najtrudniej jest jednak skupić się na swoich celach i znaleźć czas na działanie, gdy nie ma czasu, bo cały dzień zajmuje praca na etacie, dojazd do pracy, dzieci.

   Pozdrawiam
   Katarzyna

   Odpowiedz
   • Elza

    Dziękuję za wszystkue lekcje. To co napewno zabiorę i staram sie juz wcielic w zycie to dokonywanie innych niz zwykle wyborów. I powrot do praktyki wdzięczności. Dziękuję.

    Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Asia moc serduszek dla Ciebie ????

   Odpowiedz
 5. Monika

  Ten kurs to kwintesencja, podsumowanie tego, do czego w swoim rozwoju doszłam (w zakresie realizowania marzeń), takie zebranie wszystkiego co potrzebowałam wiedzieć, w jedno miejsce, żeby moc do tego wracać co rusz. Serdecznie dziękuje, ze pojawilas sie na mojej drodze ❤️

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Monika dziękujemy! Wspaniale! 🙂

   Odpowiedz
 6. Edyta

  Dziękuję za ten kurs ,za ciepłe słowa, które dają motywację do zmiany swojego myślenia, postrzegania świata.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Edyta fajnie,że bierzesz z tego kursu wartość. Powodzenia!

   Odpowiedz
 7. Gabriela

  Ja również dziękuję Ci Patrycjo za dzielenie się tak cennymi wskazówkami. One sprawiły u mnie klarowne widzenie tego co już mam, co się wydaża. Praktyka wdzięczności i moje pragnienia są bardzo spójne, zależne od siebie, tak jakby ze sobą powiązane. Dzięki temu kursowi weszłam w poziom serca i dzięki temu uświadomiłam sobie owe kożystne dla mnie i dla życia powiązania. Moje pragnienia już się użyczywistniają przez samo widzenie. Dziękuję. Namaste

  Odpowiedz
 8. Agnieszka Morawiecka

  Dziękuję ❤️ ????

  Odpowiedz
 9. Dorota Kierzek

  Dziękuję za wspaniałe lekcje, które uzmysłowiły mi ile muszę zmienić w sowim życiu aby móc się z niego cieszyć . Dlatego też aby ten proces kontynuować postanowiłam zamówić twoją książkę „Rok przebudzenia”, którą dziś otrzymałam.

  Odpowiedz
 10. Dominika

  Przede wszystkim jestem wdzięczna, ze trafiłam na Pani profil jakiś czas temu, oglądając program śniadaniowy, kurs tak samo jak książka pojawiły się w moim życiu w najlepszym momencie.
  Jestem wdzięczna za wszystkie lekcje i ciepło jakie od Pani bije????❤️
  Dzięki nim uświadomiłam sobie albo bardziej przyznałam przed sobą jakie schematy powtarzam i jak sama blokuje siebie i nie pozwalałam na szczęście i miłość.
  Bardzo dziękuję ????❤️????

  Odpowiedz
  • BEATA ŻURAWSKA

   Dziękuję Pati za cudowny kurs-mini. Wierzę że w życiu nic nie dzieje się bez przyczyny. Pati pojawiłaś się w moim życiu w najodpowiednieszym momencie w którym podjęłam decyzję o nowej pracy, zdobywaniu nowj wiedzy o obfitości w kazdej sferze mojego życia płynącej z niekończących się źródeł. Jestem wdzieczna Pati za ciepło płynące z głębi jej serca, za motywację do działania. Dziękuję za to że JESTEŚ.
   ????????

   Odpowiedz
   • Stasia - Team Pati

    Beata dziękujemy! ❤️ wszystko przed Tobą. Powodzenia ❤️

    Odpowiedz
 11. Marzena Kaźmierczak

  Dziękuję Pati za wszystkie lekcje. Lekcja niepewności była dla mnie zaskoczeniem. Niepewność zaakceptować, uznać, że się rozwijam, wreszcie się zaprzyjaźnić. Uświadomiłam sobie również, że więcej skupiam się na tym co mnie frustruje, czego nie chcę niż na praktyce wdzięczności. Bardzo dziękuję za to doświadczenie

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Marzena wspaniale, że odkrywasz to co Ci nie służy, aby móc być dla siebie bardziej wspierającą i empatyczną ❤️

   Odpowiedz
 12. Ewelcia

  Najbardziej chce być szczęśliwa twoj kurs kochana pomógł mi w opanowaniu negatywnych emocji ktore tak napraqde nie sa do niczego potrzebne i zrozumialam ze stresujac sie mszczę się na własnym zdrowiu jestem ci mega wdzięczna ze pokazalas mi jak do tego wszystkiego moge dojsc

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Brzmi wspaniale. Trzymamy Kciuki ❤️

   Odpowiedz
 13. Izabela Życinska

  Jestem wdzięczna, że pojawiłaś się Pati w moim świecie, w polu mojej świadomości. Już dzisiaj wiem, że bardzo Twoich słów potrzebowałam. Prosiłam o pomoc, o wskazówki i je dostałam. Jakież to oczywiste – „Proście, a będzie wam dane”. prosiłam i otrzymałam. Z wyrazami Miłości i Wdzięczności. Izabela.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Iza ❤️

   Odpowiedz
 14. Anonim

  Dziękuję Pati, moc jest w działaniu dlatego zaczynam działanie…

  Odpowiedz
 15. Marta

  Chyba od urodzenia wpajano mi, że trzeba doceniać, co się ma, cieszyć się i zachwycać życiem, a jednak tak łatwo stracić te wartości z oczu, zwłaszcza gdy spada na nas zbyt wiele trudności.
  Jestem wdzięczna za wszystko, po prostu za życie. Nawet jeśli daje w kość (a daje czasem), chcę wierzyć, że po coś to jest, ma sens, który może dane nam będzie poznać i zobaczyć.
  Jestem wdzięczna, że trafiłam na Ciebie, Pati. Dziękuję ogromnie za ten kurs, który ktoś z komentujących powyżej nazwał kwintesencją. Bardzo mnie wspiera zebrana w nim wiedza. To wszystko jest takie proste, jak łatwe do zagubienia. Mam nadzieję, że już się nie zgubię.

  Dodam jeszcze, że niemal jak za dotknięciem czarodziejskie różdżki doświadczyłam w ostatnim czasie synchronizacji różnych wydarzeń z tym, co grami w duszy, co zaczynam wyraźniej słyszeć i na co nabieram odwagi, choć jeszcze niepewnie. Ale podobno niepewność to nic złego… 🙂

  Dziękuję raz jeszcze.

  Odpowiedz
 16. Marta

  Przepraszam za błędy. Piszę szybciej niż myślę.

  Odpowiedz
 17. Marta

  P.S. Najważniejsze lekcje? Dwie ostatnie, a zwłaszcza ta o wyborach.

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.