Dzień 6. Nowe wybory

Witaj

Dzień 1

Dzień 2

Dzień 3

Dzień 4

Dzień 5

Witaj

Dzień 1

Dzień 2

Dzień 3

Dzień 4

Dzień 5

Jakich nowych rezultatów pragniesz i w związku z tym jakiego nowego wyboru chcesz dokonać?

31 komentarzy

 1. Anonim

  Pokaż tego swojego męża! :).Czy to Hindus?

  Odpowiedz
  • Tatiana

   Idę za miłością. Chcę zbudować z kimś nowy związek. Strach jest ale idę do przodu choćby droga była wyboista. Dzięki, że jesteś Pati.

   Odpowiedz
   • Ewa

    Witaj Pati zawsze pragnelam bezpieczenstwa troski i szacunku od bliskich . Pragnelam kochac i byc kochana. Moje wybory wzgledem mężczyzn byly bledem. Za kazdym razem pragnelam ucieczki z mejego rodzinnego domu. Zawsze pragnelam Kochac i byc kochana . Ojciec tyran mama jest ubezwłasnowolnienia przez ojca i schorowana kobieta zastraszona. Siostra jest tak samo podla i podstepna jak ojciec. Jeszcze wchodzi do tego wszystkiego do moja córka. Ktora po namowach i spiskowaniu z moja siostra i bylymi tesciami oraz swoim ojcem i niewiem już z kim jeszcze nie mamy dobrego kontaktu ze soba. To jest tak przykre i smutne ale jednak praedziwe. Jestem znienawidzona i traktowana jak tredowata. Zawsze bylam ulegla i tak bardzo chcialam i pragnelam zgody ze ustępowałam dla zgody. I teraz sa tego efekty. Mój stan zdrowia jest straszny.Jestem chora na nowotwor. Przez to wszystko co przeszłam . A tak bardzo pragnelam rodzinnego ciepła miłości wsparcia i zainteresowania. Mam 57 lat i przez te lata bylam karcona o byle co!!!!! Obwiniana o wszystko. I teraz mam niskiej poczucie wlasnej wartosci. Kochana Pati jak ja mam żyć skoro bliscy mnie odtrącili i znienawidzili. Za moja dobroć. Moj organizm jest wykończony wieczna walkę o przetrwanie. Ciocie ze strony mamy moj chcestny sa za mna i mówią jak tak może być sa w szoku jak jestem traktowana przez najbliższa rodzine. I to ze nie pracuje jestem uzależniona finansowo od ojca który nie zawsze daje mi pieniądze bo mnostwo wymówek aby mi nie dawać pieniędzy. Tak bym chciała otrząsnąć sie z tego koszmaru. I żyć normalnie czyc sie bezpiecznie kochac i byc kochana i szanowana. Pati proszę o pomoc. Czy moje zycie juz tak na zawsze bedzie trudne!!!!!!!

    Odpowiedz
  • Paula

   Dziękuję ???? Wspaniale Pati, że Twoje Życie tak rozkwita ????. Idę za Twoim przesłaniem ????????????

   Odpowiedz
  • Anna

   Pragnę by pasja stała się moją pracą i dawała mi obfitość finansową i w związku z tym chcę się rozwijać w tym kierunku i podejmować kroki, które mnie do tego przybliżą. Pragnę by mój związek rozkwitał, więc chcę zacząć pracować nad sobą i wspólnie z mężem wdrażać powolutku różne rozwiązania.

   Odpowiedz
   • Stasia - Team Pati

    Ania ❤️

    Odpowiedz
   • Ona34

    Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wyjazdem do Portugalii.
    Ale zastanawiam się, czy to aby nie uciekcza na chwilę obecną – bo jestem 3 lata na emigracji – od roku bezrobotna.
    W Polsce są rodzice – mama od 2016 choruje na raka.
    To, że wyjechałam w 2018 – bylo ustalone omówione rodzinnie. A nie, że zostawilam mamę – bo 2x w miesiącu się i tak widzimy????

    Chciałam żyć swoim życiem.
    Aktualnie bezrobocie i pandemia mnie zablokowaly. Zastanawiam się tylko nad tym wyjazdem…

    Zaczęłam kursy, aby podnieść swoje kwalifikacje zawodowe – jak się okazuje -na emigracji studia to za mało ????????????‍♀️

    Pozdrawiam

    Odpowiedz
  • M H

   Musze dokonalc wyboru odnosnie zwiazku z partnerem

   Odpowiedz
 2. Iwona

  Mniej czasu oglądać rzeczy rozrywkowe, więcej edukacyjnych i rozwojowych, przerobić wszystkie książki i kursy, które już kupiłam. Blokować czas na ważne dla mnie rzeczy, żeby czas nie przeciekał mi przez palce. Skupiać się bardziej na sobie i na swoich celach, mniej na tym, jak radzą sobie inni.

  Odpowiedz
  • Aga

   Codziennie mieć kontakt z naturą iść na spacer. Przynajmniej godzinke dziennie malować obraz. Zacząć medytować i skupiać sie bardziej na tym co mi sprawia radość a nie na przeszłości i tym co sprawia mi ból smutek i wywołuje złość.

   Odpowiedz
   • Anonim

    Przestać być się relacji z mężczyznami i samych mężczyzn, żebym nie czuła się jak mała dziewczynka. Chcę założyć szczęśliwy związek.
    Mój nowy wybór to poczucie gotowej i dojrzałej do relacji. Świadome otwarcie na nowy związek. Zaprzestanie bycia lojalną wobec starych hamujących programów.

    Odpowiedz
    • Stasia - Team Pati

     ❤️

     Odpowiedz
  • Anonim

   Moim nowym wyborem było zapisanie się na zajęcia jogi o których marzyłam od bardzo dawna. Liczę na to że ta praktyka będzie dla mnie otworem to zrobienia kursu na Nauczyciela Jogi ???? również chce otworzyć się na nowy związek z Mężczyzną mojego życia, który również pragnie tego samego. A rezultatem tego wyboru będzie nareszcie spełnione życie w Miłości, kochanie i bycie kochaną ❤

   Odpowiedz
   • Stasia - Team Pati

    Pięknie ❤️

    Odpowiedz
 3. MAGDALENA

  Przestaję uciekać od siebie. Tu mam zasoby do wyrusze.ia gdziekolwiek mi trzeba ( akurat są to od kilkudziesięciu lat- tak, Pati, gdzie tam kilka 😉 ! góry i chęć przeprowadzki tam)

  Odpowiedz
 4. Monika

  Przestać być się relacji z mężczyznami i samych mężczyzn, żebym nie czuła się jak mała dziewczynka. Chcę założyć szczęśliwy związek.
  Mój nowy wybór to poczucie gotowej i dojrzałej do relacji. Świadome otwarcie na nowy związek. Zaprzestanie bycia lojalną wobec starych hamujących programów

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Monika ❤️

   Odpowiedz
 5. Beata

  Dziękuję Moja Droga ????????????

  Odpowiedz
 6. Dominika

  Chcę mieć więcej czasu dla siebie, przestać żyć w pośpiechu, stresie i ciągłemu poczuciu braku czasu. Chcę mieć chwile dla siebie, na zadbanie o ciało i ducha, na ćwiczenia i medytacje.
  Chcę czuć się pewniejsza siebie w stosunku do mężczyzn, przestać się zawstydzać i wyrzuć z siebie ciągle przekonanie, że nikt mnie nie pokocha albo że napewno nie spodobam się żadnemu mężczyźnie, że „on nawet by na mnie nie spojrzał”.
  Chcę stworzyć szczęśliwy, dojrzały, pełen miłości i zaufania związek.

  Odpowiedz
 7. Marzena Kaźmierczak

  Planuje wyjechać sama na weekend- pobyć ze sobą., wsłuchać się w siebie. Obiecałam sobie kiedyś, ze raz w m-c będę chodzić na masaże-chcę w końcu dotrzymać sobie słowa.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Marzena brzmi cudownie ❤️ dbaj o siebie ❤️

   Odpowiedz
 8. Sylwia

  Dziękuję Pati. Moim wyborem jest otworzyć się świadomie na piękny związek z drugim człowiekiem

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Sylwia piękna intencja ❤️

   Odpowiedz
 9. Małgorzata

  Pati rozczulił mnie twój piękny przykład i dodał wiary. U mnie zmiany w sferze zawodowej a następnie prywatnej. Najepiej jak potrafię zatroszczyć się o siebie zaakceptować i pokochać siebie w tym trudnym dla mnie czasie. Cierpliwość, zrozumienie, troska i cieszenie się życiem bo to przecież moje życie.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Małgosia trzymamy kciuki za Twoje zmiany ❤️ krok po kroku do do akceptacji i miłości do siebie ❤️

   Odpowiedz
 10. Monika

  Mój wybór to przestać kontrolować sprawy, na które nie mam wpływu, mam nadzieję, że przełoży się to na większe zaufanie partnerowi i sobie…

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Monika ❤️

   Odpowiedz
 11. Ewelcia

  Skupic się na sprawach ważnych ,zaakceptowac sama siebie ,byc szczęśliwa w zwiazku

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Wspaniale ❤️

   Odpowiedz
 12. Edyta

  Pati a co jeśli nie wiem w która stronę mam iść? Czego pragnę? Co byś doradziła?

  Odpowiedz
 13. Marta

  Zdarzają mi się potknięcia, momenty zawahania, a nawet zniechęcenia, zwątpienia. Dziękuję za to, co mówisz o wyborach, że uświadamiasz i uprzytomniasz ich znaczenie. Dzisiaj świadomość, że mam wybór, bardzo mi pomogła. Przerobiłam pierwszą lekcję języka włoskiego z zakupionych materiałów do samodzielnej nauki, bo to też jedno z moich licznych marzeń i zamiarów.

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.