Dzień 5. Zgoda na niepewność

Przed jakimi działaniami powstrzymywała Cię dotąd niepewność? Jakimi słowami dasz sobie wtedy wsparcie, aby działać nadal – pomimo niepewności i dyskomfortu? Czekam na Twój komentarz.

20 komentarzy

 1. Aga

  Mi często w życiu towarzyszy niepewność. Czasem sie jej poddaje a czasem ide dalej pomimo że mi towarzyszy. Obecnie w moich pragnieniach jest jej dużo. Mam nadzieje że uda mi sie zrealizowac je bo już wystarczająco długo czekałam.

  Odpowiedz
  • M H

   Dzisiaj poznalam fajnego mezczyzne , ciesze sie ze nie zrezygnowalam ze spotkania , choc mialam ochote zawrocic w polowaie drogi.

   Odpowiedz
   • Stasia - Team Pati

    Trzymamy kciuki za rozwój tej relacji ❤️

    Odpowiedz
 2. Iwona

  Ostatnio zdałam sobie sprawę, że pewne cele ciągle przepisuję w dzienniku i nic się nie wydarza. W końcu zrobiłam listę w jednym miejscu, co nie działa i się za to wzięłam po kolei. Niektóre rzeczy na liście mnie przerażają, jednak wiem, że nieraz tak było, a gdy to w końcu zrobiłam, myślałam sobie potem – wow, i czego tak długo z tym zwlekałam??? Gdy dopada mnie silny lęk, oddycham spokojnie i mówię do siebie: wszystko jest dobrze, tu i teraz jestem bezpieczna. Nauczyłam się tego od Pati. Powtarzam też często afirmację: życie mnie kocha i wspiera. Jestem bezpieczna.

  Dziękuję za tapetę, już sobie zainstalowałam. Jest super!

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   ❤️

   Odpowiedz
   • Anonim

    Zawsze chciałam pójść na zajęcia jogi. Właśnie zapisałam się na swoje pierwsze zajęcia????W przyszłości marzę aby zostać nauczycielem jogi. Mimo niepewności jaką daje mi umysł, wierzę że uda mi się zrealizować moje marzenie ❤

    Odpowiedz
    • Stasia - Team Pati

     Pięknie ❤️ Powodzenia!

     Odpowiedz
     • Grażyna

      Z jednej strony chce zostać Kierownikiem a to mnie przeraża czuje ogromna niepewność ze nie dam rady.

      Czuje chęć spotkania kogoś a z drugiej świadomość ze ma się 34 lata i nikt się nie pojawią-sle to nikt.

      Czuje ze chce się zaakcrptiwsc polubić siebie a z drugiej czuje niepewność se wykryje jeszcze eudcdn swoich wadniż mam

  • Ewa

   Ja mam tendencje do łapania wielu srok za ogon. To mnie gubi. I to co Pati w odcinku piątym powiedziala: nagle wszystko inne staje się niezwykle ważne i pilne.. haha . Pułapka umysłu.

   Odpowiedz
   • Weiße Hexe

    Ewo, mam podobnie… Gdy próbuję coś przeforsować dla siebie, to nagle się okazuje, że dziecko, partner lub inne okoliczności mają pierwszeństwo a ja, bądź moje potrzeby poczekają jak zawsze ????

    Odpowiedz
 3. Magdalena

  Zaufanie w swoje zasoby- tu mieszkała moja niepewność.. Ostatnie lata to czas, kiedy mogłabym dzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą- ze zdziwieniem- sama czując się jeszcze 'nie dość 'by to robić, obserwowałam jak często choć cząstka tego, co wiem,pomaga komuś w życiu. I pytam siebie 'z czym mimo nawyku niepewności chcę wyjść do ludzi? Jak mogę to zrobić jak najlepiej na dziś? I to pomaga nie przejmować się swoją niepewnością. I nabierać pewności też. A takim dużym testem będzie przeprowadzka. Koję to co się we mnie lęka takimi słowami w stylu afirmacji. Nie wiem co będzie ale dlaczego miałoby być źle, skoro może być i dobrze 😉 ?

  Odpowiedz
  • Elza

   Niepewnosc towarzyszy mi przy wszystkich zmianach. Jak myśle i przeprowadzce do innego kraju to staje się ogromna. Ale kuedy mowie sobie – no dobrze, teraz pracuje nad jezykiem – to jest juz dużo lepiej. Pierwszy krok.

   Odpowiedz
 4. Dorota

  Super 🙂 tego mi było potrzeba tu i teraz

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Dorota wspaniale.Bardzo nas to cieszy ❤️

   Odpowiedz
 5. Sylwia

  Niepewność jest chyba częścią mojej osobowości, ale nauczyłam się z nią zyć i ją oswajam. Mówię, ok, fajnie, że jesteś, ale ja i tak chcę to zrobić i robię, ufając sobie. Idę do przodu małymi kroczkami, czasami milowymi, z lękiem, niepewnością, ale też z wiarą i miłością w siebie

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Sylwia ważne, że idziesz do przodu ❤️

   Odpowiedz
 6. Marzena Kaźmierczak

  Ostatnio niepewność towarzyszyła mi jak zapisywałam się na kurs i podczas kursu jak komentowałam lekcje. Mówiłam sobie dasz radę, nic nie masz do stracenia, to jest Twoja prawda

  Odpowiedz
 7. Joanna

  Wszystko to działa tak jak mówisz, i stawienie czoła trudnościom uwalnia naszą moc, dopóki się boję tracę siły i czas.Dziękuję. Joanna.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Joasia❤️

   Odpowiedz
 8. Marta

  Pragnę wielu aktywności i działań. Pragnę realizować się z odwagą, a jednocześnie bez poczucia presji, w podkreślanym już wielokrotnie zrelaksowaniu. Presja i opór powstrzymywały mnie przed działaniami.
  Zaczynam to zmieniać i zauważam pierwsze maleńkie sukcesy.

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.