Dzień 5. Zgoda na niepewność

Przed jakimi działaniami powstrzymywała Cię dotąd niepewność? Jakimi słowami dasz sobie wtedy wsparcie, aby działać nadal – pomimo niepewności i dyskomfortu? Czekam na Twój komentarz.

19 komentarzy

 1. Aga

  Mi często w życiu towarzyszy niepewność. Czasem sie jej poddaje a czasem ide dalej pomimo że mi towarzyszy. Obecnie w moich pragnieniach jest jej dużo. Mam nadzieje że uda mi sie zrealizowac je bo już wystarczająco długo czekałam.

  Odpowiedz
  • M H

   Dzisiaj poznalam fajnego mezczyzne , ciesze sie ze nie zrezygnowalam ze spotkania , choc mialam ochote zawrocic w polowaie drogi.

   Odpowiedz
   • Stasia - Team Pati

    Trzymamy kciuki za rozwój tej relacji ❤️

    Odpowiedz
 2. Iwona

  Ostatnio zdałam sobie sprawę, że pewne cele ciągle przepisuję w dzienniku i nic się nie wydarza. W końcu zrobiłam listę w jednym miejscu, co nie działa i się za to wzięłam po kolei. Niektóre rzeczy na liście mnie przerażają, jednak wiem, że nieraz tak było, a gdy to w końcu zrobiłam, myślałam sobie potem – wow, i czego tak długo z tym zwlekałam??? Gdy dopada mnie silny lęk, oddycham spokojnie i mówię do siebie: wszystko jest dobrze, tu i teraz jestem bezpieczna. Nauczyłam się tego od Pati. Powtarzam też często afirmację: życie mnie kocha i wspiera. Jestem bezpieczna.

  Dziękuję za tapetę, już sobie zainstalowałam. Jest super!

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   ❤️

   Odpowiedz
   • Anonim

    Zawsze chciałam pójść na zajęcia jogi. Właśnie zapisałam się na swoje pierwsze zajęcia🙏W przyszłości marzę aby zostać nauczycielem jogi. Mimo niepewności jaką daje mi umysł, wierzę że uda mi się zrealizować moje marzenie ❤

    Odpowiedz
    • Stasia - Team Pati

     Pięknie ❤️ Powodzenia!

     Odpowiedz
     • Grażyna

      Z jednej strony chce zostać Kierownikiem a to mnie przeraża czuje ogromna niepewność ze nie dam rady.

      Czuje chęć spotkania kogoś a z drugiej świadomość ze ma się 34 lata i nikt się nie pojawią-sle to nikt.

      Czuje ze chce się zaakcrptiwsc polubić siebie a z drugiej czuje niepewność se wykryje jeszcze eudcdn swoich wadniż mam

  • Ewa

   Ja mam tendencje do łapania wielu srok za ogon. To mnie gubi. I to co Pati w odcinku piątym powiedziala: nagle wszystko inne staje się niezwykle ważne i pilne.. haha . Pułapka umysłu.

   Odpowiedz
   • Weiße Hexe

    Ewo, mam podobnie… Gdy próbuję coś przeforsować dla siebie, to nagle się okazuje, że dziecko, partner lub inne okoliczności mają pierwszeństwo a ja, bądź moje potrzeby poczekają jak zawsze 🤔

    Odpowiedz
 3. Magdalena

  Zaufanie w swoje zasoby- tu mieszkała moja niepewność.. Ostatnie lata to czas, kiedy mogłabym dzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą- ze zdziwieniem- sama czując się jeszcze ‚nie dość ‚by to robić, obserwowałam jak często choć cząstka tego, co wiem,pomaga komuś w życiu. I pytam siebie ‚z czym mimo nawyku niepewności chcę wyjść do ludzi? Jak mogę to zrobić jak najlepiej na dziś? I to pomaga nie przejmować się swoją niepewnością. I nabierać pewności też. A takim dużym testem będzie przeprowadzka. Koję to co się we mnie lęka takimi słowami w stylu afirmacji. Nie wiem co będzie ale dlaczego miałoby być źle, skoro może być i dobrze 😉 ?

  Odpowiedz
  • Elza

   Niepewnosc towarzyszy mi przy wszystkich zmianach. Jak myśle i przeprowadzce do innego kraju to staje się ogromna. Ale kuedy mowie sobie – no dobrze, teraz pracuje nad jezykiem – to jest juz dużo lepiej. Pierwszy krok.

   Odpowiedz
 4. Dorota

  Super 🙂 tego mi było potrzeba tu i teraz

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Dorota wspaniale.Bardzo nas to cieszy ❤️

   Odpowiedz
 5. Sylwia

  Niepewność jest chyba częścią mojej osobowości, ale nauczyłam się z nią zyć i ją oswajam. Mówię, ok, fajnie, że jesteś, ale ja i tak chcę to zrobić i robię, ufając sobie. Idę do przodu małymi kroczkami, czasami milowymi, z lękiem, niepewnością, ale też z wiarą i miłością w siebie

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Sylwia ważne, że idziesz do przodu ❤️

   Odpowiedz
 6. Marzena Kaźmierczak

  Ostatnio niepewność towarzyszyła mi jak zapisywałam się na kurs i podczas kursu jak komentowałam lekcje. Mówiłam sobie dasz radę, nic nie masz do stracenia, to jest Twoja prawda

  Odpowiedz
 7. Joanna

  Wszystko to działa tak jak mówisz, i stawienie czoła trudnościom uwalnia naszą moc, dopóki się boję tracę siły i czas.Dziękuję. Joanna.

  Odpowiedz
  • Stasia - Team Pati

   Joasia❤️

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.