Czy zauważyłaś, że większość naszego emocjonalnego cierpienia bierze się z umysłu? Niepokój martwienie się, stres, codzienne napięcie, kłótnie w związku, brak asertywności i pewności siebie – za to wszystko odpowiada umysł, któremu brakuje treningu. Najlepszym sposobem, aby nauczyć go spokoju jest MEDYTACJA.  

Kiedy nauczysz się obserwować swoje myśli i swoje emocje rozpoznasz, że nie jesteś nimi, a to da Ci dystans potrzebny do tego, aby przestać lecieć na autopilocie i wierzyć w te same bolesne myśli i odtwarzać te same emocjonalne dramaty.
Trenowany, spokojny umysł przestaje przeszkadzać Ci żyć.
Z tego wideo nauczysz się prostej praktyki medytacji, którą możesz wprowadzić w życie od razu, już dziś. 

  ***

  A kompletny program przemiany swojego życia znajdziesz w mojej nowej książce Rok PRZEBUDZENIA, dostępnej tutaj. Zapraszam Cię ciepło do jej przeczytania i wprowadzenia w życie. Nie czekaj z upragnionymi zmianami. Do końca roku zostały 4 m-ce. Zacznij je wprowadzać teraz, a zbudujesz fundamenty pod wspaniały rok. 

   

  ***

  Po obejrzeniu wideo daj mi znać jak to rezonuje z Tobą. Bardzo jestem ciekawa czy masz już doświadczenie w medytacji a jeśli nie, to czy jesteś chętna, aby pojąć wyzwanie i się jej nauczyć. Czekam na Twój komentarz. 

  Pobierz bezpłatny fragment

  książki Rok Przebudzenia