Witaj,

jestem Pati.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

Jak siebie karcimy i jak przestać.

Z tego wideo dowiesz się jak my kobiety siebie karcimy i jak przestać to robić, aby zamiast wiecznych wymagań wobec siebie, wzmacniać w sobie czułość i miłość do siebie. 

To nagranie to fragment wczorajszego treningu, który poprowadziłam w 21-dniowym kursie „Medytuj z Pati”. Na przykładzie praktyki medytacji opisywałam jak możemy nauczyć się podchodzić do siebie w nowy, czuły sposób. W tym kursie uczymy się nie tylko dystansu do swoich myśli i emocji, ale także zdrowej miłości do siebie. I to bardzo skutecznie, bo poprzez praktykę.

Jeśli chcesz jeszcze do nas dołączyć nic straconego, zapisz się na kurs tutaj. 

Dołącz do kursu „Medytuj z Pati” i naucz się nie tylko dystansu do swoich myśli i emocji, ale i zdrowej miłości do siebie.

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.