Witaj,

jestem Pati.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

Jak się uwolnić od emocjonalnego cierpienia

Większość naszego emocjonalnego cierpienia da się uniknąć. W tym wideo pokazuję 3 proste sposoby, dzięki którym będziesz żyła lżej i szczęśliwiej. 

Czy zauważyłaś, że zwykle nasze emocjonalne przyciski uruchamiają dokładnie te same sytuacje, Ci sami ludzie i te same myśli? Czy za każdym razem musimy tak samo cierpieć? Nie. Możemy się nauczyć reagować zupełnie inaczej na te same sytuacje i czuć w nich spokój, zaufanie i wolność. 

Z tego wideo dowiesz się:

– skąd się bierze nasze emocjonalne cierpienie;

– jak sami przywiązujemy się do własnego cierpienia i jak się od tego uwolnić;

– jak radzić sobie z emocjami i świadomie kreować dla siebie spokój. 

Mam nadzieję, że znajdziesz w tym wiele inspiracji. Po obejrzeniu wideo, czekam na Twój komentarz, który z tych 3 punktów zainspirował Cię najbardziej. 

A więcej o tym jak odnaleźć szczęście i spokój w sobie znajdziesz w mojej nowej książce „Rok Przebudzenia”. Gorąco Cię zapraszam do jej przeczytania. 

 

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

9 komentarzy

 1. Jesteś wspaniała dziękuję???????? Co raz częściej zaczynam tak myśleć pozytywnie i słuchać, wiem że to wzmaga we mnie moc do działania ????

  • Mocy, Kochana, serdecznie Ci gratuluję <3

   • Dziękuję Pati twój ciepły i pełen miłości głos przekonuje a ja pracuję nad tym przywiązaniem do negatywnych myśli.

    • Małgosia dobrze, że działasz. Trzymamy kciuki ❤️

     • Oczywiście tak jest, że sami siebie unieszczęśliwiamy, że nie chcemy puścić tego znanego, choć raniącego nas stanu bólu, krzywdy. Pięknie to ujęłaś w 3 krokach. Ja pracuję nad 3. A tak wiele razy z Przyjaciółmi przechodzę przez ich 1 i 2. Dziękuję Pati za Twoją cenną obecność.

     • Kasia ❤️ cudownie, że działasz ❤️

 2. Pati powtarzasz i przypominasz o rozpoznawaniu swojej prawdziwej natury. Dziękuję. To jest bardzo potrzebne, żeby ponownie wychować siebie do radości życia. I jesteś w tym nieustannie życzliwa i ujmująca. I pełna mocy!

  • Wow, Iwona, To jest niesamowite jak to pięknie ujęłaś, „ponownie wychować siebie do radości życia” – będę Cię cytować! <3

 3. Chyba na razie wszystko powtarzam i nie umiem przestawić umysłu, jestem na początku, czekam na książkę i mam nadzieję że pokonam swoje demony!

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu