Witaj,

z tej strony Pati Garg.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

Idź ku wymarzonemu życiu, mimo lęku – wywiad z Brygidą Ciborowską, terapeutką i naturopatką

 

Zapraszam Cię ciepło do obejrzenia rozmowy z Brygidą Ciborowską, terapeutką i naturopatką, która od 5 lat rozwija się ze mną w programie Rok Przebudzenia.

Porozmawiamy o tym jak iść za swoim sercem, ku wymarzonemu życiu, pomimo lęku.

Pytana o to, co zmieniło się w jej życiu dzięki udziałowi w Roku Przebudzenia, mówi: „Odeszłam z pracy. Ukończyłam 3-letnie studia z naturopatii we Francji. Ukończyłam wiele szkoleń i kursów, by pomagać innym. Otworzyłam swoją działalność i rozwijam ją. Rok Przebudzenia towarzyszył mi przez cały ten czas. Każdego roku coraz głębiej i głębiej rozpuszczałam warstwy swoich przekonań, budowałam miłość do siebie. 

Pamiętam jak pracowałam nad miłością do siebie w praktyce z lustrem – mówi Brygida. To był mój pierwszy Rok Przebudzenia. Codziennie rano wstawałam do pracy, już zaanonsowałam moje odejście, ale jeszcze tam byłam. Więc codziennie rano witałam się ze sobą w lustrze i mówiłam do siebie ciepłe słowa. Trochę to brzmiało jak z automatu. Ale pod koniec miesiąca stanęłam przed lustrem i naprawdę siebie zobaczyłam. Zobaczyłam swoje umęczone oczy, umęczoną twarz, zobaczyłam cierpienie i poczułam do siebie takie współczucie jakie zawsze czułam do innych. Do siebie jednak nie byłam w stanie odczuwać tej empatii. To wtedy po raz pierwszy zobaczyłam jak bardzo mi ciężko i że nie miałam przy sobie nikogo, nawet siebie samej. To był przełom. Zaczęłam widzieć siebie, otulać się miłością, ciepłem.” 

Rok Przebudzenia to roczny program online, w którym odkryjesz prawdziwą siebie i nauczysz się patrzeć na siebie z miłością. To roczna niesamowita, transformująca podróż, w której pożegnasz stare przekonania i zbudujesz nowe, które będą Cię wspierać. Nowa edycja 2023 rusza 8 stycznia. 

Zapisy na stronie: https://patigarg.pl/rokprzebudzenia/ W programie obowiązuje limit miejsc.

 

Zapisz się na cykl sesji przebudzenia – w prezencie otrzymasz afirmacje Louise Hay do słuchania

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.