Witaj,

jestem Pati.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

Festiwal Kobiecej Mocy – rozmowa z Paulą Wojtowicz.

Byłam na życiowym zakręcie i nie wiedziałam co robić, którędy iść. Czułam, że marnuję swoje życie realizując plan, którego już nie czuję. W głowie miałam nowe plany i marzenia. Potrzebowałam przykładu kogoś, kto przeszedł podobną drogę i pokaże mi, że się da – mówi Paula Wojtowicz, absolwentka tegorocznej edycji Roku PRZEBUDZENIA, nasz dzisiejszy gość na Festiwalu Kobiecej Mocy.

Korzystając z praktyk Roku PRZEBUDZENIA, Paula zmieniła swoje ograniczające przekonania na swój temat, zaufała, że wszystko jest tak jak powinno być. Jak sama mówi, wróciła do domu.
Otwiera się na nowe. We wrześniu tego roku zamknęła swój salon kosmetyczny w Niemczech, teraz w sercu gra jej rozwój duchowy, zaczęła pisać bloga „Z miłości do siebie”, gdzie dzieli się swoimi przemyśleniami.

Jej największym marzeniem na teraz jest kochać i być kochanym, przeprowadzić się do innego kraju, zamknąć totalnie etap w Niemczech i pracować online.

W tej rozmowie przyglądamy się temu co pomogło jej otworzyć się na siebie i na nowo zbudować swoją moc. ✨

Czy widziałaś już, że bramy Roku PRZEBUDZENIA są ponownie otwarte? 3 stycznia zaczynamy edycję 2021! Aby poznać program i zgłosić swój udział kliknij na: rokprzebudzenia.pl 

To, co robimy w programie opisałam w mojej nowej książce „Rok PRZEBUDZENIA”. Ta książka to praktyczny poradnik, który dostarczy Ci mnóstwo wskazówek i technik, które pomogą Ci rozpoznać lęki, które kierują Twoim życiem i pokaże sprawdzone sposoby jak się od nich uwolnić, aby z odwagą żyć po swojemu.

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.