Wiesz, że 80 % stresu, który odczuwasz każdego dnia, kreują Twoje myśli? Przygotowałam dla Ciebie kalendarz na czerwiec z afirmacjami na każdy dzień, które pomogą Ci zbudować głębokie zaufanie do Życia. 

Te afirmacje są mocne i wyjątkowe. Pomogą Ci zmienić swoje myśli i nauczyć umysł spokoju. Poczujesz się prowadzona. Nareszcie poczujesz się bezpieczna.

Zasada jest prosta: każdego dnia pracujemy z jedną afirmacją i powtarzamy ją sobie 7 raz dziennie.

Sekretem jest powtarzanie sobie każdej afirmacji z pełnym przekonaniem, nawet, jeśli coś w Tobie jeszcze w to nie wierzy, do czasu, aż uwierzy. Tak samo, jak nauczyłyśmy się złych rzeczy na swój temat, tak samo możemy się nauczyć dobrych i spojrzeć na siebie i swoje życie w zupełnie nowy sposób.

Największy wpływ na Ciebie i Twoje życie ma to, co Ty sama mówisz do siebie. Jeśli będziesz regularnie przez cały miesiąc z nimi pracować, te afirmacje pomogą Ci nabrać głębokiego zaufania do Życia. Tak wiele zależy od Ciebie. Powtarzając je relaksuj swoje ciało, wtedy będą głęboko wnikały w Twoją podświadomość.

30 dni. 30 afirmacji. 7 razy dziennie.

Zrobisz to dla siebie? – czekam na Twój komentarz. 

Chciałabyś nauczyć się regularnie medytować?

 1 czerwca rusza nowa edycja kursu „Medytuj z Pati”. Możesz do niej dołączyć do wtorku 1 czerwca, do godz. 17:00.

Przez 21-dni będziemy medytować i wyrabiać sobie nawyk regularnej medytacji, która pomoże Ci wyciszyć chaos myśli i emocji i złapać kontakt z wewnętrznym prowadzeniem.

Codzienne medytacje zajmą Ci zaledwie kilka minut a dostęp do całego kursu otrzymujesz na cały rok.

Pobierz bezpłatny fragment

książki Rok Przebudzenia