Witaj,

jestem Pati.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

31 afirmacji podnoszących na duchu – kalendarz na sierpień 2022.

Te afirmacje to przypomnienie jak bardzo możesz siebie wspierać tym jak do siebie mówisz. Bo słowa, które wypowiadamy w myślach mają na nas ogromny wpływ. Możemy sobie nimi dodać nadziei, siły, wiary, pewności, zaufania… Pracując z tymi afirmacjami przekonasz się, że tak niewiele potrzeba, aby poczuć to w sobie.

 

Afirmację na dany dzień powtarzaj sobie minimum 7 razy – w myślach albo na głos. Po jakimś czasie te słowa i zdania staną się Twoim wewnętrznym głosem, który będzie Ci dawał oparcie zawsze kiedy potrzebujesz. 

Bo spokój to jest coś co możesz sama kreować. Już niebawem będziesz mogła dołączyć do mojego 21-dniowego kursu wyzwania – Medytuj z Pati, w którym pomagam nauczyć się regularnie medytować i wyciszać umysł. 

Zapisy ruszają 19 sierpnia a w prezencie wraz z kursem będziesz mogła otrzymać e-book oraz album z afirmacjami do słuchania. 

Życzę Ci, aby te afirmacje przyniosły Ci dużo nadziei i zaufania do tego w czym jesteś teraz i na to, co przed Tobą. 

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.