Witaj,

jestem Pati.

Jesteś tu po to, aby doświadczać życia tak jak pragniesz, a ja jestem oddana temu, aby Ci w tym pomóc.

30 dni wdzięczności – afirmacje, które otworzą Twoje serce.

Czy jesteś wdzięczna za to, co już masz? Umysł większości osób skupia się na tym czego im brakuje. Niestety im bardziej skupiasz się na braku, tym mniej masz tego, za czym tęsknisz. Aktywne praktykowanie wdzięczności pomoże zmienić ten nawyk, poczuć jak wiele masz i zacząć to doceniać. 

Jeśli dotąd skupiałaś się na braku i martwiłaś o przyszłość, to dzięki tej 30-dniowej pracy z afirmacjami otworzysz się na więcej dobra w swoim życiu. Zaangażuj się całym sercem w tą praktykę i obserwuj jak przemienia Cię od środka. Aktywne praktykowanie wdzięczności to klucz do głębokiej wewnętrznej przemiany. Wdzięczne serce, to serce otwarte i gotowe przyjmować więcej. 

Jak pracować z afirmacjami?

Te afirmacje są mocne i wyjątkowe. Każdego dnia pracuj z jedną z nich, powtarzając ją w myślach wiele razy w ciągu dnia. Przywołuj obrazy, sytuacje, momenty, które potwierdzają daną afirmację i aktywnie za nie dziękuj. Np. kiedy praktykujesz afirmację „jestem kochana” wracaj myślami do momentów, w których tak się czułaś i dziękuj za nie. 

Kluczem do tej praktyki jest odczuwanie wdzięczności. Powtarzanie jest ważne, ale najważniejsze jest czy uda Ci się obudzić w sobie szczerą wdzięczność i ją poczuć. Obrazy ze swojego życia, które przywołasz Ci w tym pomogą. Dla najlepszych efektów każdego dnia zapisuj te obrazy i momenty, za które jesteś wdzięczna w swoim dzienniku. 

Co kiedy umysł w to nie wierzy? 

To nie ma znaczenia, z czasem uwierzy.

Oto jak możesz mu pomóc: na przykład, jeżeli powtarzasz mam wszystko, czego potrzebuję, a nawykiem umysłu jest brak, to normalne, że będzie się opierał tej afirmacji. 

Wtedy znajdź najbardziej prawdziwą, małą, pozytywną myśl, która może być pomostem ku tej afirmacji, np. w tej chwili tu i teraz jest mi ciepło, jestem najedzona i mam wszystko, czego potrzebuję. 

Pracuj tak do momentu aż bazowa afirmacja przestanie wywoływać opór umysłu. 

Jakby to było cieszyć się każdym dniem…?

Tak samo, jak nauczyłyśmy się na braku, tak samo możemy nauczyć swój umysł skupiać się na wdzięczności.

Praktykowanie wdzięczności pomoże Ci zobaczyć jak wiele masz. Poczujesz się bogata, poczujesz kontakt z obfitością i magią życia. Swoją dobrą energią zaczniesz przyciągać coraz więcej dobra. 

Życzę Ci, aby te afirmacje były dla Ciebie pomostem ku temu, za czym tęskni Twoje serce ♡, 

Pati 

PS. Praktykujmy już teraz. Daj mi znać w komentarzu za co jesteś najbardziej wdzięczna w swoim życiu. 

Chciałabyś nauczyć się regularnie medytować?

1 października 2021 r. rusza nowa edycja kursu „Medytuj z Pati”. 

Przez 21-dni będziemy medytować i wyrabiać sobie nawyk regularnej medytacji, która pomoże Ci wyciszyć chaos myśli i emocji i złapać kontakt z wewnętrznym prowadzeniem.

Codzienne medytacje zajmą Ci zaledwie kilka minut a dostęp do kursu otrzymasz na cały rok.

Zapisy od 24 września br. Zapisz się na listę oczekujących.

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz bezpłatny rozdział książki “Rok PRZEBUDZENIA”

Dodaj komentarz i daj znać jak to rezonuje z Tobą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

12 komentarzy

 1. DZIEKUJE <3 już nie mogłam się doczekać 😉 Jestem wdzięczna za Pati – że spotkałam na swojej drodze <3 Za to że jestem tu i teraz <3 Za to że mam rodziców, rodzeństwo i psiaka <3 Za to że po kilku dniach wreszcie jest słońce <3

  • Dziękuję.
   JESTEM ????TO MOJA Wdzięczność

   • Jestem wdzięczna za nowe miejsce zamieszkania. Jestem wdzięczna za powietrze którym oddycham. Jestem wdzięczna za kotkę. Jestem wdzięczna za wychodzenie że schematów. Jestem wdzięczna za kwiaty.

    • Pięknie ????

  • Dziękuję jestem bardzo wdzięczna za to że pojawiłaś się w moim życiu bardzo tego potrzebowałam w tym momencie swojego Życia. Odnaleźć właśnie swoją drogę. ????????????

   • Dziękuję za zdrowie bo dzięki niemu mogę od jutra wrócić do pracy . Jestem wdzięczna Bogu że jesteś Pati i jestem wdzięczna że ja też żyję .

    • ????

   • ????

 2. Jestem wdzięczna za każdą chwile dnia ,za te trudne i te dobre chwile ,pozwalają mi one zobaczyć co mam do przepracowania , jestem wdzięczna za moje ciało ,za zdrowie za moich nauczycieli .

 3. jestem dzieczna ze kupilam ksiazke Rok Przebudzenia. Czytam i wracam… prubuje zrozumiec lepiej Jestem wdzieczna ze na Ciebie trafilam Pati

  • Cudownie Edyta ???? bardzo nas to cieszy i trzymamy kciuki za Twój rozwój 🙂

 4. Piękne afirmacje pomogą mi na stoprocent dziękuję . Miłego dnia

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Chcę otrzymywać cotygodniowe maile z inspiracjami, nowymi treningami i wsparciem na ścieżce mojej przemiany - akceptuję, że moje dane będą przetwarzane w zgodzie z Polityką Prywatności

Pobierz bezpłatny fragment
książki Rok Przebudzenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.