Ta medytacja z 8. dnia kursu „Medytuj z Pati” pomoże Ci głęboko rozluźnić umysł i ciało i poczuć się bezpiecznie.

Twoje ciało naturalnie wie jak się rozluźnić, kiedy mu na to pozwolisz. 

Kiedy jesteś rozluźniona,  łatwiej sobie ze wszystkim radzisz, jesteś bardziej kreatywna i doświadczasz życia jako większego spokoju. Twoje relacje są lepsze, Twoja praca jest lepsza, Ty jesteś szczęśliwsza.

Spróbuj tej medytacji i jeśli poczujesz, że daje Ci korzyści, powracaj do niej regularnie, aby uczyć swój umysł życia w rozluźnieniu a nie w napięciu. To naprawdę robi różnicę.

Włącz medytację:

Jeśli chcesz nauczyć się regularnie medytować, to kurs „Medytuj z Pati” skutecznie Ci w tym pomoże. W ciągu 21 dni poznasz 21 technik pracy z umysłem, które dadzą Ci wyciszenie, dystans wobec myśli i oparcie w sobie.

Kurs składa się z 21 nagranych technik medytacji, codziennych maili z praktyką, zeszytu ćwiczeń, karty wyzwania, 3 treningów wideo oraz 1 sesji pytań i odpowiedzi i wspólnej medytacji na żywo. 

To praktyczny kurs, w którym jest minimum niezbędnej teorii za to maksimum Twojej praktyki. 

Medytujesz już od pierwszego dnia, zaczynając od jednej minuty, każdego dnia o minutę dłużej. 

Dzięki temu szybko i bez przeszkód przyzwyczajasz umysł do regularnego medytowania. A to oznacza, że w czasie krótszym niż obejrzenie serialu nauczysz się umiejętności, która zmienia życie. 

Bogactwo technik będzie stymulowało Cię do praktyki i ani się obejrzysz a będziesz miała w ręku potężne narzędzie do pracy wewnętrznej i transformacji swojego życia, w kierunku jakiego pragnie Twoje serce, a nie ego. 

Kurs zrobisz we wspierającej grupie kobiet, z którą będziesz mogła się wymieniać doświadczeniami w tajnej grupie na Facebooku.

Zaczynamy 1 października br. 

Aby dołączyć, kliknij tutaj

Skorzystaj z mojego 11-letniego w uczeniu kobiet uważności i miłości do siebie i wygospodaruj czas tej jesieni, na nauczenie się regularnej medytacji, która da Ci większy wpływ na swoje samopoczucie i na swoje życie. 

Jeśli czujesz ekscytację na myśl o tym doświadczeniu albo trochę się boisz, to dobry znak.

To Twoja intuicja podpowiada Ci, że coś ważnego czeka na odkrycie. 

Zaufaj sobie i skocz. 

Uściski, 

Pati

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.