Czy byłabyś gotowa

zainwestować 10 zł,

aby zacząć pracować z trenerką,

która pomogła już tysiącom kobiet

zajrzeć do swojego wnętrza,

odkryć swoje pragnienia

i zacząć je urzeczywistniać?

                                                         Czytaj proszę dalej…

Pozwól, że powiem Ci kilka słów od serca… Jeśli nie doświadczasz tego, czego pragniesz to prawdopodobnie właśnie z tych 2 powodów… 

 

BLOKUJE CIĘ UMYSŁ I STARE PODŚWIADOME PRZEKONANIA.

I dlatego z powodu lęków, wątpliwości i niepewności nie wierzysz, że możesz urzeczywistnić to czego pragniesz, więc nie odważasz się za tym iść. 

 

BRAKUJE CI PRAWDZIWEGO WSPARCIA, KTÓRE POMOŻE CI BYĆ WYTRWAŁĄ W ZMIANACH.

Potrzebujesz sprawdzonych i działających praktyk uważności na siebie, które pomogą Ci krok po kroku zabrać się za oczyszczanie umysłu i otwieranie serca na nowe, za którym tęsknisz i kogoś kto będzie Cię w tym prawdziwe wspierał.

 

Gotowa, aby wykreować życie za jakim tęsknisz?

Jestem tu, aby Ci w tym pomóc.

Chciałabym dać Ci regularny trening, który miesiąc po miesiącu pomoże Ci się skupić na wybranej sferze życia, odkryć czego pragniesz i świadomie zacząć po to sięgać. A przede wszystkim praktyki, praktyki i jeszcze raz praktyki – takie, które działają natychmiast tu i teraz i dokonują realnej zmiany w Twoim umyśle i otwierają Twoją głowę i serce na nowe możliwości. A do tego prawdziwe wsparcie (moje i grupy), które pomoże Ci uwierzyć, że to za czym tęsknisz jest dla Ciebie możliwe.  

Teraz możesz dołączyć do nas na próbę za jedyne 10 zł i dostać dostęp do WSZYSTKICH MATERIAŁÓW. Już za chwilę poznasz wszystkie szczegóły.

Comiesięczne treningi w Roku Przebudzenia dadzą Ci wsparcie i wiedzę jak stać się uważną na siebie i urzeczywistnić to, czego pragniesz.

Tematy, które poruszymy na treningach:

MOC INTENCJI, czyli jak przyciągnąć do swojego życia to czego pragniesz

MOC UMYSŁU, czyli jak żyć szczęśliwie w tu i teraz

MOC MIŁOŚCI DO SIEBIE, czyli jak dawać sobie dobro, czułość i wsparcie

PODDANIE SIĘ CIAŁU, czyli jak poczuć się bezpiecznie w życiu

PRZEBUDZENIE PEŁNI TWOJEJ KOBIECOŚCI

TWOJA SEKSUALNOŚĆ I ŻYCIOWA MOC

UZDROWIENIE RELACJI Z PIENIĄDZEM

PRACA PEŁNA RADOŚCI I SENSU

SZTUKA SKUTECZNEGO MANIFESTOWANIA MARZEŃ

WOLNOŚĆ OD SCHEMATÓW RODZINNYCH

ŚWIADOME ZWIĄZKI

AUTENTYCZNE RELACJE

Co konkretnie dostajesz dołączając do programu?

I

Zaawansowane treningi ze mną

Co miesiąc dostaniesz ode mnie konkretny trening wideo skupiony na jednej wybranej sferze Twojego życia, który pomoże Ci zmienić podświadome przekonania, dotrzeć do swoich prawdziwych pragnień i wykreować to za czym tęsknisz. Przez 7 dni próby będziesz miała dostęp do treningów i materiałów ze wszystkich poprzednich miesięcy.

Wsparcie moje i grupy

Jeżeli po 7 dniach próby zdecydujesz się zostać (na tak długo jak zechcesz), dostaniesz dostęp do specjalnej, zamkniętej grupy na Facebooku, w której spotkasz inne kobiety, które trenują ze mną. Czeka tam na Ciebie wzruszające realne wsparcie, wspólne praktyki, praca w parach i niesamowita motywacja do zmian.

Zeszyty ćwiczeń

Do każdego treningu dostaniesz zeszyt ćwiczeń, dzięki któremu będzie Ci łatwiej codziennie praktykować, poznawać swoje prawdziwe potrzeby i pragnienia i dzięki zaawansowanym praktykom i medytacjom kreować dla siebie dokładnie to, czego pragniesz. Przez 7 dni próby będziesz miała dostęp do wszystkich zeszytów ćwiczeń z poprzednich miesięcy.

Kiedy konsekwentnie angażujesz się we własny rozwój i codziennie praktykujesz medytację i uważność na siebie, rezultaty są niesamowite. Wyobraź sobie co możesz dla siebie zrobić przy udziale właściwego treningu, prowadzenia i wsparcia. 

Patrycję poznałam już kilka lata temu i miałam przyjemność pracować z nią przez prawie rok. Był to bardzo wartościowy rok. Wiele zrozumiałam i wiele się nauczyłam. Teraz postanowiłam, że czas pójść jeszcze dalej i wiem, że właśnie Patrycja jest najlepszą osobę, która może mi w tym pomóc

Agnieszka

Czuję, że jestem bliżej autentycznej JA, niż kiedykolwiek wcześniej w moim życiu. Mam ogromną wdzięczność i miłość dla Pati, która wspiera nas na każdym kroku. Jej pasja i hojność dzielenia się prawdą i wiedzą, jaką zgromadziła i przetestowała na sobie, wzbudza we mnie szacunek, podziw i miłość dla niej samej.

Eliza

Ogromny szacunek za to, jak uczysz, pokazujesz, dajesz narzędzia i metody oraz dzielisz się SOBĄ! Jak otwarcie i odważnie nazywasz. Jak celnie wyciągasz wnioski.
Jestem ogromnie wdzięczna, że dzielisz się z nami. A co więcej, efekty naprawdę są widoczne…i to całkiem szybko. 
Z całego serca DZIEKUJĘ!

Ewa

A co gdybyś miała tego samego coacha co te szczęśliwe, mądre i świadome siebie kobiety?

Dlaczego mogłabym być odpowiednim coachem dla Ciebie?

Może znasz mnie z moich książek „Codziennie Pewna Siebie” czy „100 pomysłów jak być dla siebie dobrą” albo z profilu Patrycja Załug dla kobiet czy z grupy Przebudzone Kobiety. 

Mam to ogromne szczęście i zaszczyt być inspiracją i trenerką dla tysięcy kobiet.  Moją mocną stroną są praktyki i medytacje, które działają – otwierają umysł i serce i pomagają odkrywać własne wnętrze i urzeczywistniać to, za czym tęsknimy już tu i teraz.

Sama przeszłam długą drogę od życia w cierpieniu do prawdziwego szczęścia i uważnego życia tu i teraz, które jest naprawdę moje. Wszystkie metody, które Ci proponuję, sprawdziłam na sobie i upewniłam się, że naprawdę działają.

Specjalizuję się w pracy z kobietami, więc dobrze znam ich potrzeby i wiem, jak najskuteczniej im pomóc.

Od 10 lat nieustannie pracuję nad samorozwojem. Obecnie rozwijam się w Indiach i w związku. Obie przygody są tak samo ekscytujące. Będę szczęśliwa mogąc podzielić się moja wiedzą i doświadczeniem z Tobą na comiesięcznych treningach w Roku Przebudzenia.

10 zł – tylko tyle zapłacisz za dostęp do Roku Przebudzenia na 7 dni. 7 dni  dostępu do wiedzy i treningu, które mogą zmienić Twoje życie, nauczyć Cię uważności na siebie i zainspirować do sięgania po to, czego naprawdę pragniesz. 

Zasady są proste: za 10 zł otrzymujesz dostęp do Roku Przebudzenia na 7 dni. Po tym czasie automatycznie uruchomi się miesięczna subskrypcja w cenie 299 zł/miesiąc a wraz z nią dostaniesz dostęp do kolejnych treningów wideo i na żywo oraz dedykowanej, zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie spotkasz inne kobiety, które ćwiczą ze mną.

Swój abonament będziesz mogła w prosty sposób anulować w każdej chwili – zarówno w ciągu pierwszych 7 dni (aby abonament się nie przedłużył, potrzebujesz dokonać anulacji na dzień przed końcem terminu próbnego) jak i potem, w dowolnym momencie. Wszystkie szczegóły znajdziesz w swoim koncie PayPal.

Tak, dokładnie – w KAŻDEJ CHWILI będziesz mogła wycofać się z udziału w treningach. Niczego nie ryzykujesz. 

Oczywiście w momencie, kiedy zrezygnujesz z udziału w programie, przestaniesz mieć dostęp do materiałów i grupy – to fair podejście – tak samo jak masz dostępny Netflix tylko do momentu kiedy płacisz abonament.

Mam nadzieję jednak, że zostaniesz ze mną do końca roku i będę mogła towarzyszyć Ci w tym niesamowitym procesie odkrywania siebie i swoich pragnień, który zmienia życie.

DLACZEGO TO ROBIĘ?

 

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego chcę dać Ci dostęp do programu za jedyne 10 zł, zamiast 299 zł… To proste: chcę, żebyś sama się przekonała, ile korzyści przyniesie Ci udział w Roku Przebudzenia. Chcę, żebyś mnie przetestowała, sprawdziła i sama podjęła decyzję czy jestem dobrą trenerką dla Ciebie. 

Dobrze wiem jak cenne jest mądre wsparcie i jak bardzo może ono przyczynić się do tego, że nasz rozwój postępuje skokowo – i doświadczamy głębokiego przebudzenia – momentu „aha!”.

Zamiast przypadkowych kursów, chcę Ci dać głęboki, kompleksowy program, który poprowadzi Cię krok po kroku.

Będę zaszczycona, jeśli pozwolisz mi poprowadzić Cię przez ten niesamowity proces odkrywania siebie i świadomego urzeczywistniania pragnień i kreowania życia za jakim tęsknisz.

I pamiętaj, że niczego nie ryzykujesz. W każdej chwili będziesz mogła anulować swój abonament i zrezygnować z udziału w programie. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.