Zapisz się na bezpłatny webinar 

„Przestań się zmuszać – prosty kurs miłości do siebie”

4 września 2019 r., o godz. 20:00

i zacznij transformować wzorce zapisane w Twojej podświadomości

4 sierpnia 2019 r. ruszyła akcja PRZESTAŃ SIĘ ZMUSZAĆ, której celem będzie uświadomienie kobietom jaką cenę płacą za zmuszanie się do życia nie swoim życiem, do spełniania oczekiwań innych i stawianie swoich potrzeb na końcu. Akcja ma zachęcić kobiety do autentycznego życia, do przyjrzenia się swoim potrzebom, myślom i uczuciom i zainspirować je do odważnego pójścia za głosem serca i wyrażania prawdziwej siebie. 

Jestem wolna #NieZmuszamSię

Chcemy przypomnieć kobietom, że są wolne i mają prawo żyć tak jak chcąAkcja ma zdjąć z Polek presję, przymus i poczucie winy. Pragniemy inspirować do autentyczności i bycia dla siebie dobrą. Chcemy zachęcić Polki, by podejmowały ryzyko życia w zgodzie z własnym wnętrzem i same przekonały się, że jest to nie tylko dobre dla nich, ale także służy ich rodzinom i ludziom wokół.

W ramach akcji organizowane będą inspirujące, szeroko dostępne live`y, wyzwania oraz wywiady z kobietami, które przestały się zmuszać, a jej zwieńczeniem będzie bezpłatny webinar  „Przestań się zmuszać. – prosty kurs miłości do siebie” 4 września br. o godz. 20:00, na który będzie można się zapisać przez cały czas trwania akcji – także już teraz –  wypełniając formularz powyżej. 

Inicjatorką akcji jest Patrycja Załug, autorka książki „Najpierw zadbaj o siebie”, z której dowiesz się jak krok po kroku uwalniać się od wewnętrznej presji, przymusu, poczucia winy i lęku o przyszłość, odważyć się zaufać sobie i iść za tym co czujesz.

Przez cały czas trwania akcji możesz kupić książkę „Najpierw zadbaj o siebie” z darmową wysyłką i 28-dniowym kursem online audio z transformującymi życie medytacjami w prezencie.

Bo wolność osobista i autentyczne życie to nie efekt jednorazowej decyzji, ale codziennego treningu a każda ważna zmiana wymaga praktyki i budowania nowych nawyków.

(Do wyczerpania zapasów)

JAK WŁĄCZYĆ SIĘ W AKCJĘ? 

Wystarczy umieścić w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z hashtagiem #NieZmuszamSię 

Warto również podzielić się z innymi kobietami tym, do czego nie chcemy się więcej zmuszać i tym, do czego nigdy się nie zmuszamy. 

#NieZmuszamSię…

.. do bycia miłą dla osób, które źle mnie traktują

.. do pracowania ponad moje siły i nadużywania mojego zdrowia

.. do seksu wtedy, gdy naprawdę nie mam na to ochoty

Jestem wolna #NieZmuszamSię

Witaj,

Nazywam się Patrycja Załug i całe życie zmuszałam siebie do różnych rzeczy, żeby zapracować na akceptację i poczuć się w swoim życiu bezpiecznie.

Ale teraz już wiem, że nie muszę.

Akcję „Przestań się zmuszać” przygotowałam, żeby każda kobieta mogła się poczuć tak samo wolna jak ja.

Dlatego jeśli i Ty masz już dość życia pod wewnętrzną presją i chciałabyś zacząć żyć bardziej w zgodzie ze sobą, to zapraszam Cię na webinar, podczas którego pokażę Ci jak to zrobić.

Webinar odbędzie się 4 września o godz. 20:00. Poprowadzę go dla Ciebie bezpłatnie. Podziel się tym linkiem ze znajomymi kobietami, zarejestrujcie się na górze strony i weźcie razem udział w akcji.

Dziękuję i do zobaczenia!

Z tego webinaru:

– dowiesz się jak zaufać sobie i kreować życie za jakim tęsknisz, 
– poznasz moją rewolucyjną metodę uzdrawiania relacji z samą sobą, którą będziesz mogła wprowadzić w życie od razu po webinarze,
– dowiesz się jak uwolnić się od wewnętrznej presji, którą wywieramy same na siebie, 
– poznasz sposób na połączenie serca i rozumu,
– dowiesz się jak skutecznie dokonywać życiowych zmian.

Zarejestruj się i zacznij nowy rozdział w swoim życiu.

Wpisz poniżej swoje imię i e-mail i od razu pobierz bezpłatnie medytację

„Za czym tęskni Twoje serce”

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.