“Ludzie na ogół cierpią niepotrzebnie. Sami stwarzają swój ból, dopóki umysł niepoddany obserwacji kieruje ich życiem.”

– Eckhart Tolle

Przyszłyśmy na ten świat, aby być szczęśliwe i cieszyć się życiem. Dlaczego więc tak często cierpimy? Winny temu jest lęk. Niestety często to on, a nie nasze serce i dusza, kieruje naszym życiem, skutecznie powstrzymując nas przed pójściem za tym, czego pragniemy.

Lęk nie tylko blokuje nas przed pójściem za swoim sercem, ale też sprawia, że odczuwamy złość w relacjach, zazdrość w związku, niepewność siebie w pracy, napięcie w ciele, codzienny pośpiech i presję. To on przymusza nas do robienia więcej i szybciej. 

Wiele osób latami żyje w lęku wierząc, że tak musi być. Na szczęście nie musi. Lęk to tylko stary program w umyśle a to oznacza, że możemy go zmienić. Wystarczy wiedzieć jak to zrobić. 

Tematy, które poruszymy podczas webinaru:

^

Czym tak naprawdę jest lęk i dlaczego się pojawia

^

Jak radzić sobie z lękiem, który blokuje Cię przed działaniem

^

Jak radzić sobie z lękiem w związku i w pracy

^

O mocy Twojego serca i intencjach, które są silniejsze niż lęk

^

Na koniec w kilku słowach o programie online Rok Przebudzenia 2020 i jak może Ci pomóc w budowaniu życia za jakim tęsknisz

Warto wybrać się na ten webinar, bo będzie on pełen praktycznej wiedzy i wskazówek, które potrzebuje znać i stosować w swoim życiu każda świadoma siebie kobieta, która chce być naprawdę szczęśliwa. 

Jeśli nie panujesz nad swoim umysłem, Twój umysł panuje nad Tobą. A to oznacza, że będzie wciąż i wciąż na nowo odtwarzał to co doskonale zna – te same stare lęki, blokady i ograniczenia – dopóki nie połączysz się z sercem i nie pokażesz mu wyraźnie, że chcesz czegoś innego.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jeśli będziesz chciała, po webinarze będziesz mogła się przyłączyć do programu Rok Przebudzenia 2020

W Roku Przebudzenia wzięło udział już 300 kobiet i jak pokazuje ich doświadczenie jest to głęboko transformujący program online, który dokonał prawdziwej rewolucji w życiu wielu z nich. 

Jeśli i Ty jesteś gotowa na głęboką wewnętrzną transformację, to nowa edycja programu rusza 5 stycznia i jest dostępna w promocji do 1 grudnia.

Dowiedz się więcej o Roku Przebudzenia 2020 >>

Witaj, jestem Pati i wiem jak to jest kiedy nasze życie jest pełne lęku. Bardzo się cieszę, że będę mogła podzielić się z Tobą jak się od niego skutecznie uwalniać. 

Pozwól, że powiem Ci kilka słów o sobie. Jestem przebudzoną, szczęśliwą kobietą, utalentowanym Intuitive Coachem, autorką 4 książek oraz programu rozwojowego “Rok Przebudzenia”. Od 10 lat pomagam kobietom budzić się do życia, w którym czują się wolne i szczęśliwe. Do tej pory miałam przyjemność osobiście wspierać przemianę ponad 3 tysięcy kobiet  i dziesiątek tysięcy online. 

Odkąd w 2017 roku w momencie przebudzenia zobaczyłam co stwarza cierpienie w moim życiu i przestałam je wciąż i wciąż na nowo odtwarzać, wtedy naturalnie, spod starych warstw lęku i starych ran zaczęły się przebijać głęboka radość, soczysta miłość i niczym nieuwarunkowane szczęście. 

Dziś dzielę swoje życie między ukochanym Trójmiastem a słonecznym Goa, czerpiąc radość z obu tych miejsc i prowadząc głęboko spełniający biznes online, w którym dzielę się swoją misją wnoszenia do świata świadomości i miłości. 

Ten webinar a także program “Rok Przebudzenia” jest wyrazem tej misji i pragnienia, aby każda kobieta mogła doświadczać życia, w którym jest naprawdę szczęśliwa. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.