A co, gdybyś miała większy wpływ na to jak się czujesz i w jakim kierunku zmierza Twoje życie, nawet w tych niepewnych czasach? 

ODKRYJ JAK PRZEJĄĆ KONTROLĘ

NAD SWOIMI MYŚLAMI I EMOCJAMI,

W KAŻDEJ SYTUACJI

SOBOTA, 9 MAJA 2020, GODZ. 10:00

Podczas webinaru podzielę się z Tobą wspaniałą praktyką, dzięki której nauczysz się dystansu do swoich myśli i emocji. A od razu po webinarze będziesz mogła wziąć udział w bezpłatnym, 3-dniowym mini-kursie medytacji, podczas którego przećwiczymy to razem. 

Jeśli kiedykolwiek…

zdarzyło Ci się cierpieć z natłoku myśli i nie wiedziałaś jak to zatrzymać…

wpadłaś w spiralę emocji i męczyłaś się nie wiedząc jak sobie pomóc…

Twoje myśli i emocje nie pozwoliły Ci dokonać zmian, których pragnęłaś…

marzyłaś o świętym spokoju w głowie i w sercu…

To ten webinar jest właśnie dla Ciebie.

Witaj, nazywam się Pati Garg,

Jestem autorką pięciu książek, w tym bestsellera „Codziennie Pewna Siebie” (opublikowanego pod nazwiskiem Patrycja Załug), autorką transformującego rocznego programu rozwoju osobistego „Rok Przebudzenia” online, Intuitive Coachem i inspiratorką z tysiącami studentek online.

Od 10 lat prowadzę kobiety z powrotem, do siebie, pomagając im odważnie kreować życie jakiego pragną, w 100 % w zgodzie z własnym wnętrzem.

Podczas tego webinaru podzielę się z Tobą praktyką, dzięki której będziesz czuła, że Twoje szczęście i samopoczucie naprawdę zależą od Ciebie.

A dwa dni po webinarze…

rusza trzydniowy mini-kurs wyzwanie – „Medytuj z Pati”, podczas którego przećwiczymy razem sposoby panowania nad umysłem i emocjami.

Mini-kurs jest bezpłatny i dostępny wyłącznie dla uczestniczek zarejestrowanych na webinar. A to oznacza, że dostęp do mini-kursu otrzymasz, nawet jeśli nie będziesz na żywo. Wystarczy, że się zarejestrujesz używając formularza na górze strony.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.