Nagranie webinaru „Jak przejąć kontrolę nad swoimi myślami i emocjami” jest już niedostępne, ale nadal możesz bezpłatnie skorzystać z mini-kursu medytacji. Szczegóły poniżej.

Witaj, nazywam się Pati Garg,

Jestem autorką pięciu książek, w tym bestsellera „Codziennie Pewna Siebie” (opublikowanego pod nazwiskiem Patrycja Załug), autorką transformującego rocznego programu rozwoju osobistego „Rok Przebudzenia” onlineIntuitive Coachem i inspiratorką z tysiącami studentek online.

Od 10 lat prowadzę kobiety z powrotem, do siebie, pomagając im odważnie kreować życie jakiego pragną, w 100 % w zgodzie z własnym wnętrzem.

Jeśli widziałas webinar, to zapraszam Cię do dołączenia do mini-kursu i wyzwania, i skorzystania z tych transformujących praktyk, które odmienią Twoje życie. 

Pobierz kartę wyzwania >>

Dołącz do grupy „Medytuj z Pati – I edycja” na Facebooku, wpisz hasło SPOKÓJ. W tej grupie obędzie się 3-dniowy, bezpłatny mini-kurs oraz 30-dniowe, również bezpłatne wyzwanie. 

Poproś o dołączenie do grupy >>

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu