JAK NAPISAĆ I WYDAĆ WŁASNĄ KSIĄŻKĘ EKSPERCKĄ

– bezpłatny webinar dedykowany początkującym trenerom i coachom, którzy chcą zbudować pozycję eksperta i niezależność finansową

31 lipca 2019 r., godz. 20:00

 

Móc dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem…

Pisać mądre książki i pomagać innym lepiej żyć…

Dobrze na tym zarabiać…

Być ekspertką zapraszaną przez media…

Mieć wolność, niezależność finansową i przychód pasywny…

Chciałabyś?

Wiem jak Ci w tym pomóc

10 lat temu odeszłam z korporacji i podjęłam decyzję, że będę wspierać kobiety jako trenerka, autorka i coach. Dziś jako doświadczona mentorka sama pomagam kobietom docierać ze swoim przesłaniem do innych i kreować życie za jakim tęsknią. 

Jeśli tak jak ja chcesz robić to, co ma dla Ciebie wartość i sens, dzielić się z ludźmi swoim doświadczeniem i wiedzą, tworzyć lepszy świat dla nas wszystkich, stać się ekspertką i dobrze na tym zarabiać to zapraszam Cię na 

BEZPŁATNY WEBINAR 31 lipca 2019 r. o godz. 20:00.

 Podczas webinaru dowiesz się jak krok po kroku napisać i wydać własną książkę, dzielić się ze światem swoim przesłaniem oraz jak budować pozycję ekspertki i niezależność finansową.

Zapisz się na górze strony.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.