PRZEBUDZENIE

z Pati

Witam Cię Kochana, 

… i świętuję Twoją otwartość na głębsze spotkanie ze sobą. Z ogromną przyjemnością zapraszam Cię do fascynującej podróży w głąb siebie, która pomoże Ci rozpoznawać Prawdę o sobie i przebudzić się do życia jakiego pragniesz. Skoro tu jesteś, to znaczy, że jesteś gotowa.  

W ramach tego bezpłatnego cyklu, poprowadzę dla Ciebie 3 praktyczne sesje rozwojowe, które poprowadzą Cię w głąb siebie, poza zasłony i stare historie umysłu – do esencji tego kim naprawdę jesteś i czego pragniesz. Te medytacje pomogły tysiącom kobiet otworzyć serce, uspokoić umysł i poczuć MOC.  

 

PROGRAM WARSZTATÓW

SESJA 1: ODKRYJ KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ I ZAUFAJ ŻYCIU

SESJA 2: IDŹ ZA PRAWDĄ SWOJEGO SERCA

SESJA 3: PUŚĆ KONTROLĘ I ŻYJ BŁOGO

Co otrzymasz w ramach każdej sesji rozwojowej?

WARSZTATY WIDEO

3 warsztaty wideo to około godzinne sesje rozwojowe, które pomogą Ci odkryć siebie i skontaktować się dużo głębiej z tym, co w Tobie prawdziwe

MEDYTACJE

Podczas każdej sesji poprowadzę dla Ciebie budzącą świadomość medytację

ĆWICZENIA ODDECHOWE

Każde nagranie zawiera dodające energii ćwiczenie oddechowe

i

PRAKTYKA PO SESJI

Po każdym z warsztatów zaproponuję Ci praktykę, dzięki której będziesz mogła pracować nad swoim rozwojem w dogodnych dla Ciebie momentach

POKOCHASZ TE WARSZTATY

DOKŁADNIE TAK SAMO JAK TYSIĄCE KOBIET, Z KTÓRYM MIAŁAM RADOŚĆ PRACOWAĆ

Uważna, mądra, inspirująca… Patrycja Załug wie, jak trafić do kobiet i wydobyć z nich esencję. Po sesji z Tobą czuję się… bogata, bo pomogłaś mi zobaczyć, co mam w sobie, jaki mam potencjał i jakie to jest ważne.

Joanna

Patrycji zaczęłam słuchać w sierpniu, niedzielne przebudzenia bardzo mnie wyciszyły i pomogły się otworzyć na niektóre tematy. Pati urzekła mnie Swoją autentycznościa, ciepłem, spokojem, wiedzą i miłością do drugiego człowieka.

Sylwia

Podziwiam Patrycję za jej AUTENTYCZNOŚĆ, wrażliwość, szczerość i otwarte serce. Patrycja dzieli się całą sobą. Tworzy wokół siebie aurę miłości i akceptacji. Przy niej czuję, że oddycham spokojniej i zbliżam się do samej siebie. 

Aneta

Co da Ci udział w warsztatach?

zyskasz większe zaufanie do siebie i do życia

doświadczysz głębokich, transformujących życie medytacji

zainspirujesz się do tego, aby żyć tak jak chcesz

dotrzesz do swoich głębszych pragnień i tęsknot

nauczysz się technik oddechowych pobudzających energię życiową

zyskasz odwagę, aby częściej iść za głosem swojego serca, nawet pomimo lęku

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu