SESJA 3: PUŚĆ KONTROLĘ I ŻYJ BŁOGO

{To nagranie to zapis sesji zatytułowanej oryginalnie „SŁODYCZ PODDANIA SIĘ”, którą poprowadziłam 6.05.2018 r. w grupie Przebudzone Kobiety}

PUŚĆ KONTROLĘ I ŻYJ BŁOGO

Naturą życia jest jego nieprzewidywalność. Żadna z nas nie wie, co ją spotka za parę lat, ba! Nie wiemy nawet, co spotka nas za parę minut. Nasz umysł jednak cały czas chce mieć nad wszystkim kontrolę. Boi się, że jeśli puści, to wydarzy się coś złego.

A gdyby tak dać się ponieść życiu i swojej prawdzie…? Gdyby przestać się napinać, przestać kurczowo trzymać się poczucia, że musimy wszystko kontrolować?

Podczas tej sesji doświadczysz pięknej prowadzonej medytacji i przekonasz się, że życie nie musi być zmaganiem się i walką a może być totalnym relaksem – wystarczy tylko znać klucz. Usiądź wygodnie, włącz sesję i baw się dobrze. 

PRAKTYKA PO SESJI

Wyłapuj momenty, w których walczysz z Życiem. W takich chwilach powracaj do obrazu wody z medytacji. Zapytaj siebie: co by było, gdybym powiedziała tej sytuacji „TAK”? Czy mogę sobie pozwolić na to, by było tak, jak teraz?

NASTĘPNY KROK MOŻE DAĆ CI JESZCZE WIĘCEJ…

Wiem, że medytacja, rozwój i zmiana na początku mogą się wydawać trudne ale uwierz mi – życie, które na Ciebie czeka, gdy zaczniesz żyć w zgodzie ze sobą, jest najlepszą rzeczą, jaka może Cię spotkać.

Ten mini-kurs to oczywiście dopiero początek głębszego poznawania siebie… Jest jeszcze tak dużo do odkrycia. Jeżeli masz ochotę dowiedz się więcej o moich comiesięcznych treningach w Roku Przebudzenia, podczas których uczę uważności na siebie i medytacji i krok po kroku pomagam kobietom budować życie za jakim tęsknią – w każdej sferze. Mam nadzieję, że kiedyś się tam spotkamy. 

TWOJA TRENERKA:

Patrycja Załug

autorka 4 książek oraz unikalnego rocznego programu rozwojowego online “Rok Przebudzenia”, do którego można dołączyć w każdej chwili.

Przebudzona Kobieta, która żyje tak jak chce.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.