SESJA 2: IDŹ ZA PRAWDĄ SWOJEGO SERCA

{To nagranie to zapis sesji zatytułowanej oryginalnie „RADYKALNY WYBÓR – PRAWDA CZY LĘK”, którą poprowadziłam 22.04.2018 r. w grupie Przebudzone Kobiety}

IDŹ ZA PRAWDĄ SWOJEGO SERCA

 

Podczas tej sesji dowiesz się jak przestać się bać swoich lęków i wyzwolić odwagę, aby żyć w zgodzie z własnym wnętrzem.  Jestem trochę bojowa w tej sesji, ale to tylko po to, żeby wyzwolić Twoją energię i moc. Mam nadzieję, że poczujesz się zainspirowana i wzmocniona. 

PRAKTYKA PO SESJI

Przyglądaj się momentom, kiedy z lęku idziesz na kompromis z prawdą swojego serca. Zacznij coraz odważniej wybierać siebie.

A W SESJI TRZECIEJ…

…odkryjesz, że puszczanie kontroli może być bardzo przyjemnym i dającym wolność uczuciem. Życia nie da się przewidzieć i zaplanować w każdym detalu, ale można mu zaufać i dać się mu ponieść. A wtedy dzieją się niesamowite rzeczy, o których już niedługo Ci opowiem.

Ale to nie wszystko. Będziesz także mogła doświadczyć pięknej, prowadzonej medytacji, która pomoże Ci się rozluźnić i zaufać, że wszystko będzie dobrze. Zerknij do skrzynki za 2 dni, będzie na Ciebie czekał mail z dostępem. 

TWOJA TRENERKA:

Patrycja Załug

autorka 4 książek oraz unikalnego rocznego programu rozwojowego online “Rok Przebudzenia”. Mam nadzieję, że któregoś dnia dołączysz.

Przebudzona Kobieta, która żyje tak jak chce.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu