SESJA 1: ODKRYJ KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ I ZAUFAJ ŻYCIU

{To nagranie to zapis sesji zatytułowanej oryginalnie „ZAUFANIE DO ŻYCIA”, którą poprowadziłam 15.04.2018 r. w grupie Przebudzone Kobiety}

ODKRYJ KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ I ZAUFAJ ŻYCIU

W tej sesji pomogę Ci nawiązać głębszy kontakt ze sobą i otworzyć się na większe zaufanie do życia.

Doświadczysz prowadzonej medytacji, dzięki której się rozluźnisz i spojrzysz z innej perspektywy na to, co się dzieje w Twoim życiu. Nauczysz się także praktyki oddechowej, dzięki której będziesz mogła podnieść poziom życiowej energii i zacząć czuć siebie bardziej. 

PRAKTYKA PO SESJI

1. Codziennie, przynajmniej raz dziennie wykonuj ćwiczenie Oddech Ognia (z podniesionymi rękami). Jeżeli będziesz stosować tę praktykę regularnie, zaczniesz mieć lepszy kontakt z ciałem i swoimi emocjami i odczuwać więcej życiowej energii. 

2. Przyglądaj się momentom, kiedy mówisz życiu „NIE” i badaj czy możesz powiedzieć im „TAK”.

A W SESJI DRUGIEJ…

…dowiesz się jak przestać bać się swoich lęków i odważnie (naprawdę odważnie!) iść za prawdą swojego serca. Zainspirujesz się do tego, aby częściej wybierać to, co jest naprawdę Twoje. To właśnie ta decyzja i determinacja zapoczątkowała u mnie wielkie, uwalniające zmiany i sprawiły, że poczułam się naprawdę szczęśliwa i wolna. Za 2 dni wyślę Ci dostęp, zerknij do skrzynki. Mam nadzieję do usłyszenia. 

TWOJA TRENERKA:

Patrycja Załug

autorka 4 książek oraz unikalnego rocznego programu rozwojowego online “Rok Przebudzenia”

Przebudzona Kobieta, która żyje tak jak chce.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu